Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Localhost export na host wordpress artikli
23-04-2016, 07:09 PM
Localhost export na host wordpress artikli
Pozdrav svima, neznam kako da objasim sljedecu stvar...
Naime ako preko xampp instaliram wordpress dodam temu svoju odgovarajuću i onda tu da dodajem artikle onda..naime radi se o web shopu..dali je onda moguce da sve to prebacim na FTP client TJ HOST
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
24-04-2016, 11:48 AM
RE: Localhost export na host wordpress artikli
Moguce je. Treba da exportujes mysql bazu i onda import na websajt koji zelis,takodje i fajlove prebaci sa racunara na HOST. Ako imas teamviewer ja ti mogu pomoci.

U životu je važno imati cilj prema kojem se ide..... Možda ste pogrešili put i sredstvo kojim ste pošli, ali uvek ima i drugih puteva i načina da se do cilja dođe..... Važno je ne odustati...
Find all posts by this user
24-04-2016, 01:25 PM
Nesto sam trazio po internetu , pise da je moguce da jednostavno na wp panelu imate opciju OPTIONS i export cijeli sadrzaj.. onda skine .xml dokument i to da se zamjeni i tu je sve... neznam kolko je tocna ta informacija
Send this user an email Find all posts by this user
24-04-2016, 01:36 PM
(24-04-2016 01:25 PM)bukeleza Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Nesto sam trazio po internetu , pise da je moguce da jednostavno na wp panelu imate opciju OPTIONS i export cijeli sadrzaj.. onda skine .xml dokument i to da se zamjeni i tu je sve... neznam kolko je tocna ta informacija

Pokusaj pa vidi, ne kosta te nista.

U životu je važno imati cilj prema kojem se ide..... Možda ste pogrešili put i sredstvo kojim ste pošli, ali uvek ima i drugih puteva i načina da se do cilja dođe..... Važno je ne odustati...
Find all posts by this user
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)