Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zelim odobriti AdSense
04-11-2016, 10:26 AM
RE: Zelim odobriti AdSense
Ja evo cekam vec 2 nedelje i jos nema odgovora...
Reklame koje sam napravio pre dve nedelje nestale su mi iz dela gde "my ads" a ovo mi stoji na dashbordu Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Rodjen da peca a teraju ga da radi...
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
05-11-2016, 09:45 AM
Isto tako, cekam odprilike 14 dana i jos uvijek nema odgovora.
Find all posts by this user
09-11-2016, 10:23 AM
(05-11-2016 09:45 AM)Gadafi Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Isto tako, cekam odprilike 14 dana i jos uvijek nema odgovora.

CEKAM I VISE ALI NISTA
POMOCCCCCCCCCC
09-11-2016, 10:47 AM
Danas tačno 2 nedelje i još uvek ništa Sorry
11-11-2016, 09:31 PM
Ma ovo nesto nije uredu, ne moguce da se ceka 20 dana da ti odobre. Zna li neko sta se desava ?
Find all posts by this user
14-11-2016, 09:20 AM
(11-11-2016 09:31 PM)Gadafi Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Ma ovo nesto nije uredu, ne moguce da se ceka 20 dana da ti odobre. Zna li neko sta se desava ?

moguce moguce, i moguce je opet da te odbiju Sorry pise tri dana ali sada je to mnogo mnogo duze . . .
14-11-2016, 06:27 PM
(14-11-2016 09:20 AM)faroALI Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(11-11-2016 09:31 PM)Gadafi Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Ma ovo nesto nije uredu, ne moguce da se ceka 20 dana da ti odobre. Zna li neko sta se desava ?

moguce moguce, i moguce je opet da te odbiju Sorry pise tri dana ali sada je to mnogo mnogo duze . . .

nema od ovog nista cekam 3/4sedmice
20-10-2017, 09:24 PM
Ako mozete da mi pojasnite, napravio sam nalog pre 20tak dana, imam 50tak postova i sad kad udjem na zaradu i otvorim adsense pise mi :

Prikazi oglase na blogu DA

Otvori adsense i prikazi podatke o zaradi i kad otvorim tamo pise mi sledece:

Radimo na podesavanju za vas.

Za to je obicno potrebno manje od jednog dana, mada u nekim slucajevima moze da potraje i duze. Obavesticemo vas kada sve bude spremno. Tada pocnite da zaradjujete itd.

Meni to tako stoji vec 10-15tak dana. Tako svima traje ili postoji neki problem? Hvala vam.
21-10-2017, 01:01 PM
Problem je što su majmuni sa mentalitetom secikesa muljali sa Adsesns zaradom. Sad se u većini slučajeva malo duže čaka na odobrenje naloga, mada se dobar deo naloga i ne odobri jer zaposleni u Googlu misle da su svi sa Balkana lopovi.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
25-10-2017, 12:57 AM (This post was last modified: 25-10-2017 02:01 AM by tennisisworld.)
Ja vam opet pisem zbog jedne nejasnoce. Nalog otvoren 29.9. , aplicirao sam za adsense negde oko 5-6.10 , dakle proslo je negde oko 20 tak dana. Jos mi pise radimo na podesavanju za vas i obavesticemo vas kada sve bude spremno itd., imam za ovih 25 dana 5200 poseta (2000 iz Srb i 1500 iz SAD otprilike, nije bilo dana bez 50,100 poseta, nekad i preko 500 sto je valjda ok za pocetak) i 51 post (Neki jesu kraci ali ovi poslednji su prilicno dugacki i imaju vise od 500 reci), jel to malo?!

E sad, nije mi jasno ovo. Kada udjem u pomoc u google adsenseu, pise mi u delu vreme cekanja - "vazne napomene koje ce vam pomoci da aktivirate vas adsense nalog - traze da se postavi kod na url koji ste naveli kada ste se prijavili..." . Meni se cini da sam ja to uradio kada sam se prijavljivao za adsense?! Kako to da proverim? (Nemam mogucnost na toj adsense stranici nista da uradim, samo pocetnu stranu ucita, na ono moji oglasi i ostalo ne mogu da kliknem). I da, jel trebam da podesim one adsense oglase (tsavio sam ih tri na stranici i napravio one pravouganike i sl.,mislim da je to ok?) ??

Nije mi jasno da vec skoro mesec dana cekam a imam i ok broj poseta i preko 50 postova...mozda je problem do tog koda?! Evo pogledajte moj sajt pa recite sta bi mogao biti problem sem tog koda...

Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
25-10-2017, 03:28 PM
Možda bi bilo dobro da pitaš na njihovom forumu, pre ćeš dobiti odgovor.

https://productforums.google.com/forum/#!forum/adsense
25-10-2017, 06:37 PM (This post was last modified: 25-10-2017 06:38 PM by tennisisworld.)
Prilicno sam sokiran odgovorom da je potrebno 6 meseci za blog. Smile)) Pa oni nisu normalni. Onda da sedim i ne diram nista jos 5 meseci dok mi ne odobre, uzas Biggrin
26-10-2017, 06:56 PM
Za to vreme dok čekaš piči na fiverr.com, nema u internet marketingu stajanja. Ako ti ne uzmeš lovu, neko drugi hoće.
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)