Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako videti kljucne reci nekog sajta
31-01-2016, 05:52 PM
Kako videti kljucne reci nekog sajta
Pozdrav, naprimer imam sajt Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. i sad ja hocu za taj sajt da vidim koje kljucne reci ima i na kojoj stranici googla je za odredjenu kljucnu rec, e sad interesuje me jel to moguce videti? Jel ima neki tool?
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
31-01-2016, 07:01 PM
RE: Kako videti kljucne reci nekog sajta
Semrush i ahrefs positions explorer. Nazalost, oba alata su poprilicno skupa te funkcioniraju za engleski jezik, semrush mozda i za par drugih vaznijih jezika, ali niti jedan alat nije skroz savrsen.
Thanks given by (3): Lakisa94, Hellas, Tommmy
31-01-2016, 10:14 PM (This post was last modified: 31-01-2016 10:16 PM by Hellas.)
Ako je za vlastiti sajt najbolji je i najobicniji Google Webmaster Tools.

Google Webmaster Tools -> Site -> Traffic -> Search Queries

Tu ces imati listu pojmova za koje rangiras i na kojoj si prosjecnoj poziciji na Google ljudima koji pretrazuju.

[Image: webmaster-tools-search-queries.png]

Ako je za tudji, mozes par izvuci sa Alexe, par sa Similar Weba, par sa ovih sto je Davor spomenuo oni su naravno i najbolji.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): Lakisa94
02-02-2016, 09:16 PM
Kljucne reci mozes jednostavo videti ako ubacish adresu sajta koji te interesuje u GKT, ne u polje za keyword nego u landing page. Dok za poziciju na Google pretrazi postoji mnogo alata besplatnih ili ne koji su prilichno neprecizni ... Ja sam josh uvek u potrazi za nekim pristojnim a free.
Find all posts by this user
16-03-2016, 11:05 AM (This post was last modified: 16-03-2016 01:23 PM by budala82.)
Na seotools.rs imaš razne alatke, izmedju ostalih i ovo što si naveo da ti treba. Klik na provera meta tagova i samo ukucaš url sajta i izbaci ti za koje ključne reči je sajt optimizovan i koliko se navedene reči poklapaju sa sadržajem sajta.

[Image: fayb8w.jpg]
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Pitanje oko kljucnih reci Lakisa94 20 3,046 18-02-2015 01:09 PM
Last Post: DP83

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)