Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poslovanje s Amerikancima
» "Ime Firme d.o.o." ili "Ime Firme LLC"
28-01-2016, 01:01 AM
Poslovanje s Amerikancima
Hello,

Trebam kontaktirati USA poduzeća u vezi ponude određenih usluga, pa me zanima ako netko ima ideju ili ako već posluje s njima, je li mi bolje (sa stanovišta kredibiliteta i povjerenja iz perspektive jednog Amerikanca) da svoje hrvatsko d.o.o. poduzeće u potpisu predstavim kao "Ime Firme d.o.o." ili kao "Ime Firme LLC"?

I je li moguće, ako upišem LLC, da on zapravo negdje može provjeriti i vidjeti da mojeg poduzeća nema na popisu, pa bi u tom slučaju mogao pomisliti da je u pitanju neka muljaža?

Tommmy
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
28-01-2016, 01:07 AM
RE: Poslovanje s Amerikancima
Naravno da moze da proveri i to rade skoro uvek... Pa prvo sta rade pre nego sto kupe nesto provere koliko firma postoji... Koje tragove ima na netu...
Send this user an email Find all posts by this user
Thanks given by (1): novii
01-02-2016, 02:00 AM
Zapravo, ovo je preciznije postavljeno gornje pitanje:

Je li prijevod "Ime Firme d.o.o." s hrvatskog jezika na američki engleski jezik = "Ime Firme LLC" ili nije?

Ako ima i netko (osim gornjeg odgovora na kojem sam isto tako zahvalan) tko već posluje sa svojom hrvatskom firmom s američkim firmama, bilo bi odlično da kaže svoja iskustva i mišljenje u vezi ovoga. Smile

Tommmy
01-02-2016, 02:21 AM
Google is your friend
http://www.forum.hr/showthread.php?t=353415
03-02-2016, 06:34 PM (This post was last modified: 03-02-2016 06:41 PM by Tommmy.)
(01-02-2016 02:21 AM)Loxo Wrote:  Google is your friend
http://www.forum.hr/showthread.php?t=353415

Hvala Loxo na trudu i pomoći, iako ova razmjena mišljenja iz 2008. godine ne daje konačni i precizan odgovor na moje pitanje... Smile
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)