Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otvaranje web sajta
06-02-2016, 12:00 AM
RE: Otvaranje web sajta
Posto vidim da nisi bas najbolje tehnoloski obrazovan, vezano za pirateriju da batalis. Takvi ljudi kao ti ubrzo dobiju kaznu za krsenje prava, te sud, te odsteta. Imao je jedan lik sa nasih prostora, strimovao je NBA, NFL, UFC... Imao je offshore hosting, pazio se da ga ne uhvate i usli mu u trag i na licni personalni mejl su mu napisali opomenu pred tuzbu, a taj mejl nije nikom davao. Ne isplati se zbog tog rizika raditi, mislis da je Filmoviziji lako? Znam da su dosta njih ovde oprobali u tome, i da su propali nacisto, prangija, vlasnik oklopa i ne znam ko jos.

Izbor je na tebi, GL u buducem radu. Smile
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
06-02-2016, 12:26 AM (This post was last modified: 06-02-2016 12:31 AM by volimdaucim.)
(05-02-2016 10:30 PM)Delija2015 Wrote:  ZNaci hocu da ubacujem jednu seriju, imacu dnevno po 7-8k sa balkana, i mozda cak ako sve bude kako sam planirao i preko 30-40k stranih posetilaca.. Za pocetak ce to biti naravno manje, pa me zanima sta mi preporucujete, gde da upload epizode da ih embedujem, koju mrezu da uzmem za partnerstvo, hosting, domen, a isto tako ne zelim da dobijem kad tada kaznu zbog toga ako je kaznjivo.

Mani se piraterije igraj igrice snimaj i objavljuj na youtube,mirnije ces spavati.Ako vec hoces da se bavis piraterijom pregledaj sve piratske sajtove pa radi sto i oni ali piraterija je kaznjiva i to je zabranjeno.

(05-02-2016 10:30 PM)Delija2015 Wrote:  a isto tako ne zelim da dobijem kad tada kaznu zbog toga ako je kaznjivo.

Ako ne zelis kad tad da dobijes kaznu onda nemoj ni pocinjati.
Thanks given by (1): novii
07-02-2016, 02:04 AM (This post was last modified: 07-02-2016 03:19 AM by Delija2015.)
Samo jos ovo.. Da li je ikakvo krsenje zakona imati svoj sajt na kome ubacujes epizode embedovane sa drugih sajtova a okolo snimka adsense?
Msm ljudi po sajtovima embeduju i pesmu GANGNAM STYLE za koja isto nemaju prava, fudbalski sajtovi objavljuju embeduju snimke sa yt, dm... Da li je to kaznjivo? Znaci embedovan snimak i reklame od adsensa ili neke slicne mreze?
07-02-2016, 04:17 PM
Mozzart sport je ugradio jedan moj klip na njihovu vest, imao sam 20k pregleda i nista nisam zaradio.

My god is more powerful than you can possibly imagine, my god's name is Money.
Find all posts by this user
07-02-2016, 05:17 PM
Zato sto embdujes nesto sto nije piraterija, medjutim embedovanjem serija ti tvojim posetiocima dajes link do piraterije.
07-02-2016, 09:21 PM (This post was last modified: 07-02-2016 09:22 PM by Delija2015.)
Sta mi vi onda preporucujete? Imam jednu seriju koja ce mi bas doneti gledaoce i to strance a nema je na internetu i traze je.. Kako da zaradim pomocu nje? Na svaku epizodu lepim svoj link fb stranice, instagrama... Ali dok se ne skupi dovoljan broj ljudi na fb trebace dugo dugo, nece svako ni da lajkuje i prati kada ce sl epizoda npr

A ako uzmem umesto adsense neku drugu mrezu kojoj ne smeta sto ovako ubacujem embedovane epizode, jel moze iko zbog toga da me kazni?
Isto tako i na sajtovima gde polemisu o serijama ubacuju tako epizode
07-02-2016, 11:55 PM
Koliko ti imas godina? Ali iskreno napisi.
08-02-2016, 12:15 AM
(07-02-2016 11:55 PM)volimdaucim Wrote:  Koliko ti imas godina? Ali iskreno napisi.

Brate zasto je to sada bitno? Imam 22 godine, radio sam na yt sa adsense, imam partnerstvo na yt sa zoomin.tv, sve to fino znam.. Dugo godina sam trazio ovu seriju, mnogi je gledaju a nje nema nigde na netu, sa otvaranjem sajta i ubacivanjem te serije zelim da ostvarim zaradu kao brdo njih koji to rade.. To ako sam neiskusan u tome i zelim da sto vise procitam, saznam, da utvrdim, to nije nista lose, neko ima neki pametan savet, kako je on uspeo, uradio to i to itd itd.. Ne ispitujem sve ovo da bih zezao ljude.
08-02-2016, 02:23 AM
Da ne otvaram novu temu, imam jedno pitanje.
Koji mi hosting plan treba za otvaranje jednog najobičnijeg sajta koji ima samo 1 stranicu ?

Znači udjete na sajt, i sve što vidite na početnoj stranici je sve što je na sajtu. Obična HTML Tablica.
Sajt treba podnosit jako velik promet, rekao bih i preko 1 milijun ljudi mjesečno - ne znam jel to utječe na hosting plan.

Ako mi možete neki primjer dat, ili ako imate iskustva s nekim dobrim a jeftinim hosting planom za sličnu stranicu.
Radije bih išao na neki jeftiniji hosting od HostGatora koji koristim za glavnu stranicu jer je ovo nekakav glup projekt koji mi je pao na pamet i koji želim probat izvest jedno popodne onako iz fore, pa kud puklo da puklo.
Visit this user's website Find all posts by this user
08-02-2016, 06:06 PM
(08-02-2016 12:15 AM)Delija2015 Wrote:  
(07-02-2016 11:55 PM)volimdaucim Wrote:  Koliko ti imas godina? Ali iskreno napisi.

Brate zasto je to sada bitno? Imam 22 godine, radio sam na yt sa adsense, imam partnerstvo na yt sa zoomin.tv, sve to fino znam.. Dugo godina sam trazio ovu seriju, mnogi je gledaju a nje nema nigde na netu, sa otvaranjem sajta i ubacivanjem te serije zelim da ostvarim zaradu kao brdo njih koji to rade.. To ako sam neiskusan u tome i zelim da sto vise procitam, saznam, da utvrdim, to nije nista lose, neko ima neki pametan savet, kako je on uspeo, uradio to i to itd itd.. Ne ispitujem sve ovo da bih zezao ljude.

Pitas pitanja i postavljas komentare koje znaju i od 15 godina a to je da bi radio nesto sto je kaznjivo ali ne zelis da dobijes kaznu za nesto sto je kaznjivo i sl. a to ne prilici tvojim godinama ako imas 22 godine ali ne verujem da toliko imas i niko ti nece reci sta trebas raditi jer i to je kaznjivo kao i kada bi taj isti radio neko krivicno delo jer to se zove podstrekivanje.
Thanks given by (1): novii
08-02-2016, 06:49 PM
@ Toma1

Sa milion unikatnih posetilaca bi trebalo na primer od Adsensa da imaš 10 000 klikova svaki mesec, tako da verujem da bi se isplatilo malo otvoriti i dati koji dinar više za hosting. Ja mogu preporučiti dreamwebhosting.net pošto imam kod njih desetak sajtova.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Smil42c642f95f382 Dropshiping Srbija-otvaranje firme ben_akiba 2 341 26-03-2018 08:54 PM
Last Post: ben_akiba
  Izrada sajta za gledanje filmova Lux02 2 1,126 24-08-2016 12:22 AM
Last Post: Lovac
  Monetizacija sajta Jeronimo034 11 1,440 22-08-2016 11:25 PM
Last Post: Jeronimo034
Rolleyes Otvaranje Payooner naloga sa licnom kartom na cirilici? Fifth 2 541 04-08-2016 12:19 AM
Last Post: Fifth
  Pravljenje i sredjivanje sajta Jeronimo034 1 641 22-07-2016 06:18 PM
Last Post: drsb
Rolleyes Verifikacija Sajta ? Kista 0 553 22-05-2016 11:52 PM
Last Post: Kista
  POMOC oko MicroWorkers sajta barbarosa 8 1,660 01-05-2015 05:36 PM
Last Post: ValBlaz
  Naziv sajta i moja ideja Milan99 20 2,751 18-01-2015 11:34 PM
Last Post: Milan99

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)