Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instagram
22-04-2016, 10:58 PM
RE: Instagram
(22-04-2016 10:32 PM)Loxo Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Dva najrasprostranjenija oblika zarade na insta

1. Prodaja svog proizvoda
2. Reklamiranje tuđeg
Mislila sam ovo prvo, samo treba čekati da ti se sami ponudeda ih reklamiraš ili? Mene je nedavno kontaktirala kompanija na mom privatnom profilu, ali budući da imam samo 2k nisu nudili novac, nego oni prodaju neki lafo skupi nakit pa bi meni dali neki ogroman popust na kupovinu njihovog proizvoda, a moje je da objavim sliku s njihovim nakitom i + zauzvrat bi me reklamirali na svom IG profilu.
Inače razmišljala sam ako ideja zaživi da možda uvedem npr. prodaju majica sa printom nekog citata koji se nalazi na mom IG profilu, sad ne znam koliko je to lako ili teško za realizirati.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
23-04-2016, 07:40 AM
Znam ekipu ljudi koja pravi dosta dobre pare sa Instagramom. Ja nisam počeo da radim sa tim jer sam pronašao nešto drugo što mi se dosta više isplatilo ali uzeo sam bio Mass Planner jedan mesec sa dodacima nekim i probao kako i šta. Veliki problem je banovanje naloga, ako radite na veću količinu. Kada sam "vagao" šta je bolje, došao sam na to da recimo otvorim tri naloga i da ih gradim postepeno i da budu dobri. Koliko sam shvatio sa 100k pratilaca već možete i da prodate nešto. Treba vremena naravno da se skupi toliko ali tri takva naloga i zarada je na vidiku.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
26-04-2016, 12:01 PM
Kao sto ti je neko rekao na wmforumu imas sve, stavio je covjek i link njegovog insta profila gdje mozes gledati kako se razvija. Nego mene zanima koja je stranica jos dobra za razmjenu follow-sa osim addmefasta?
Find all posts by this user
26-04-2016, 01:34 PM
Dali je moguce da koristimo Istogram i na Windows Pc racunaru ?
20-08-2016, 08:11 PM
(23-04-2016 07:40 AM)aleksej Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Znam ekipu ljudi koja pravi dosta dobre pare sa Instagramom. Ja nisam počeo da radim sa tim jer sam pronašao nešto drugo što mi se dosta više isplatilo ali uzeo sam bio Mass Planner jedan mesec sa dodacima nekim i probao kako i šta. Veliki problem je banovanje naloga, ako radite na veću količinu. Kada sam "vagao" šta je bolje, došao sam na to da recimo otvorim tri naloga i da ih gradim postepeno i da budu dobri. Koliko sam shvatio sa 100k pratilaca već možete i da prodate nešto. Treba vremena naravno da se skupi toliko ali tri takva naloga i zarada je na vidiku.

Svakako se da zaraditi na instagramu Winking Samo dobra ideja Drinking
24-10-2016, 02:53 PM
Jedan nevezan slucaj kako vratiti hakiran instagram najgore sto je bio biznis account imao sam spojenu vizu znam da nemoze vidjet cijeli broj kreditne a i ugasio sam na fb ads i maknuo vizu da nebih preko insta sto radio.Kontaktirao sam instagram poslao im sliku i broj koji su trazili da dokazem da je to moj racun.
Uglavnom dnevno mi je krenulo 10 pratitelja dosao do 140 u nekih 10 dana i sada odjednom provaljen ironija je najveca sto sam imao 11 znamenki sa brojevima i fucking monkey znakom..
na mobu sigurno nema sanse da mi je keylogger ili bilo sto a tako i na pc jer nista neskidam apsulutno nista

Sad me zanima kako se zastiti od ovakvih napada i da ironija u svemu koristio sam freemail net.hr mail Stars
24-10-2016, 08:33 PM
Ili phishing ili je bilo upada na email.
Zato ja ne koristim domace serivse poput tog net.hr.

Gledaj besplatno Arenu sport, Sport klub i Eurosport.
Facebook marketing - Promoviši svoj biznis na najvećoj društvenoj mreži na svetu!
Find all posts by this user
25-10-2016, 10:25 AM
Ok instagram poslao poruku za recovery nazalost ja sam kasno vidio mail i poveznica je istekla koji vrag mi je sada ciniti nigdje nevidim da ponovim to ili opet moram sve ispocetka
30-07-2017, 02:46 AM
Gramblr preporucujem za upload slika sa racunara

videohive free download, Free After effects project
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
06-08-2017, 10:26 PM
Ekipa vidim da je interesovanje veliko, pa da vidim mogu li Vam šta doprinjeti.
Samo jedna mala napomena, veliki broj naših ljudi uzima dobru lovu od instagrama, dakle nije nemoguće, ali znate naš mentalitet, neće Vam niko pomoći, "daj meni, samooo daj meni"...

Ovako, što se tiče pravljenja objave, između 10 i 15 hashtagova na dno opisa (captiona) ili u prvi komentar. Npr vidjećete da Adobe zvanični nalog stavlja hashtags u komentare. Šta će mi hashtagovi? Kad kliknete na neki hashtag prikaže vam TOP posts i LATEST. Da bi bili u ono TOP 9 objava (postova) morate napraviti sledeće: u što kraćem mogućem roku (ispod 10 minuta nakon objave) pribaviti što više lajkova/komentara na Vašu objavu i tad ćete završiti u top 9 gdje ćete biti dok post ne ostari ili Vas konkurencija ne pregazi (ima matematička formula za ovo al da Vas ne davim)
(Alat za ovo - top4smm website, uplatite 10$, cijene reklama su 0.0XX - smješno, dobijete 100,200,500, koliko platite + Vaš audience = vi u top 9, pa koliko izdrži objava).
istraživanje hashtagova ide sa top-hashtags website + analiza objava na samom Instagramu. Uglavnom ako hashtag ima preko 700.000 korištenja, nemojte ga koristiti. Zašto da ne koristim? Pa ako neki hashtag koristi 15 miliona ljudi, slike na TOP i Latest za taj hash izleću po 150 u sekundi, niko Vam objavu neće vidjeti. U opis slike (caption) tagujte i profile koji su u Vašoj niši. Npr ako pravim objavu na kojoj je đedova koliba tagovaću one @outdoorlife itd itd jer ću se njima pojaviti na profilu.

Mass planner više ne radi, Instagram ih "zamolio" da obustave rad, Instagress ne radi, FollowLiker radi ali on Vam je 60$-90$ a sad naplaćuju još 5$ mjesečno na sve ovo, pa ako ste punić - sa srećom. Možete tražiti besplatne neke botove, uglavnom što se tiče profila - Nov profil je 3 mjeseca u sandboxu (inkubatoru) dakle morate polako sa njim, 1-2 objave dnevno, pratite 50 ljudi dnevno (pričam o minimumu, vi probajte i sa 600, greed je čudo), ako imate svoj content tipa ako ste dizajner i sl. bacite watermark neki na sliku, krade ovaj narod - ne pita Vas niko ništa, grade svoje profile sa vašim sadržajem, i neki od Vas će to vjerovatno da rade. Ako Vam je stariji profil možete pratiti 23-25 osobe po satu, 40 lajkova po satu (preporučujem 33,35) 10 komentara po satu (pazite da Vas ne prijave ljudi, jer botovi smaraju više svakoga, komentar jeste dobar za engagement ali ljude je smorio pa Vas možda prijave).

Ako ste na budžetu imate aplikaciju na telefonu Android: Follower Chief (1$ mjesečno za opciju, biće Vam jasnije kad je instalirate)

Ima tu milion fora, foruma, alata, knjižurina itd itd ne plaćajte nikakve video instrukcije, ja sam odgledao one od millionaire mafie i njihove ekipice, mlate gluposti, sve su to engagement grupe po telegramu i Facebooku (ulaz se plaća) itd itd ne mogu dalje, uglavnom za početak taman.

If you're not making someone else's life better, you're wasting your time.
Thanks given by (4): Loxo, mindhunter, Jeronimo034, faroALI
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Instagram auto follower varjaca 0 351 09-11-2016 01:27 AM
Last Post: varjaca

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)