Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prebacivanje sa WIX_na Blogger (blogspot)
» Pomoc!
25-12-2015, 10:08 PM
Prebacivanje sa WIX_na Blogger (blogspot)
Kako da prebacim stranicu sa WIX_a na Blogger(blogspot) i da nastavim uredjivati stranicu na blogspotu?...
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
25-12-2015, 10:14 PM
RE: Prebacivanje sa WIX_na Blogger (blogspot)
Wix neda prebacivanje stranice, on ima svoj cms koji radi kod njih...

Kod blogger.com pokusaj da otvoris ako uspes onda radi blog, tu imas gotov sistem u koji ubacujes slike i tekst... Nije kao hosting pravi da imas cpanel i da instaliras sta ti hoces i prebacis gde hoces... I vodi racuna dobro da sajt bude u skladu s pravilima inace ga brisu... Jako su osetljivi na bilo koji drugi vid reklame osim njihove...
Send this user an email Find all posts by this user
25-12-2015, 10:52 PM
(25-12-2015 10:14 PM)Deni Wrote:  Wix neda prebacivanje stranice, on ima svoj cms koji radi kod njih...

Kod blogger.com pokusaj da otvoris ako uspes onda radi blog, tu imas gotov sistem u koji ubacujes slike i tekst... Nije kao hosting pravi da imas cpanel i da instaliras sta ti hoces i prebacis gde hoces... I vodi racuna dobro da sajt bude u skladu s pravilima inace ga brisu... Jako su osetljivi na bilo koji drugi vid reklame osim njihove...

Samo bi mi jos to trebalo da ga odore, nego sto se tice posjete na wix da li je istina da google sve sajtova sa wix gleda kao spam i onda cak i ko ima domen on ima isti ip kao masa njih koji su free, imam stranicu preko wix na prvoj je strani google i free je domen i sve alj posjete ni za lijeka , da li je to jedan vise dokaz da tako kazemo da google WIX googlu nije u dobrim ocima, zato da li je bolje biti na bloggeru nego na wix ili tako nekom hostu slicnom tj najvise zbog posjete..
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
26-12-2015, 12:08 AM
(25-12-2015 10:52 PM)bigli100 Wrote:  
(25-12-2015 10:14 PM)Deni Wrote:  Wix neda prebacivanje stranice, on ima svoj cms koji radi kod njih...

Samo bi mi jos to trebalo da ga odore, nego sto se tice posjete na wix da li je istina da google sve sajtova sa wix gleda kao spam i onda cak i ko ima domen on ima isti ip kao masa njih koji su free, imam stranicu preko wix na prvoj je strani google i free je domen i sve alj posjete ni za lijeka , da li je to jedan vise dokaz da tako kazemo da google WIX googlu nije u dobrim ocima, zato da li je bolje biti na bloggeru nego na wix ili tako nekom hostu slicnom tj najvise zbog posjete..

Imati prvu stranicu a nemati posete znaci da kljucna rec nema trazenja i niko nije lud da radi seo za nju. Cilj je imati prvu stranicu za rec koja donosi na dan 100-500-1000 poseta.

Pa da si Google sta bi vise cenio nekog ko kupi dobar i brz hosting i tih ima malo ili 10x vise njih koji koriste free resenja (medju kojima je puno spamera i retko ko ozbiljan)...

Ja sam imao vreme ucitavanja iz jedne eu zemlja preko 10 sekundi dok je sajt bio na placenom Wix, kad sam prebacio na drugi hosting doslo na 1 sekundu.

Wix sam po sebi ima masu spamera, mlm sema, ilegalaca, klinca, onih koji samo kopiraju sadrzaj. I to Google ni malo ne voli. Drugo kad neko hoce da salje spam pre koristi wix koji nema nikakvu zastiti nego neki kupljen dobar hosting.

I na kraju ja sam cekao da rese problem na wix vise od 7dana...

Dobar cms + dobar hosting + .com domen + unikatan sadrzaj + dosta sadrzaja + redovno pisanje istog = sajt koji ima poseta

I nemoj da ti bude cilj prva stranica to svako moze za neku rec koju niko ne trazi. Neka cilj bude 500 poseta na dan...
Send this user an email Find all posts by this user
Thanks given by (1): bigli100
01-01-2016, 03:21 PM
Ne mozes da prebacis. Inace ne bih bas rekao da je blogspot osetljiv na neke druge reklame.
4 godine mi je blog bio prepun nekih glupavih reklama (od toga sam blog aktivno updateovao godinu dana, posle toga nije updateovan ali je bilo poseta) i google se nista nije zalio Biggrin
Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Prebacivanje hostinga Tommmy 2 3,251 10-10-2016 12:07 PM
Last Post: Tommmy
Rolleyes .ba domena na Blogger.com? FacebookAds 0 1,331 25-11-2015 11:27 PM
Last Post: FacebookAds
  Prebacivanje WP prezentacije sa Cloud Linux servera na hosting. dragan993 3 1,741 26-03-2015 03:50 PM
Last Post: contrateam
  Prebacivanje emailova na novi hosting sirimoznanje 6 2,982 07-09-2014 11:30 AM
Last Post: adikcija
  Povezivanje gossimer domene sa blogger.com? gajz 2 2,038 03-09-2012 11:25 AM
Last Post: gajz
  Blogger milan93 18 4,015 21-01-2012 05:12 PM
Last Post: M00nlander
  BackUp na blogger-u ulysses 3 2,085 01-01-2012 11:51 PM
Last Post: BaneSrb
  Domen na Blogger.com sax 5 2,744 09-08-2011 01:45 AM
Last Post: kovac911

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)