Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Želim da zarađujem sa grafičkim dizajnom
19-12-2015, 12:42 PM
Rolleyes Želim da zarađujem sa grafičkim dizajnom
Pozdrav svima!Pre svega želim reći da sam tek zakoračio u online zaradu(počeo sam da skupljam pare na mw).Pošto sam video da od toga se baš, baš malo dobije hteo sam da započnem nešto novo.Tako sam naleteo na grafički dizajn i veoma mi se svideo,kasnije sam čuo i za sajtove preko kojih mogu da zaradim solidnu količinu novca za jednog dečka sa 15 godina.Pošto znam da se dosta članova bavi ovim zamolio bih nekoga da,ako može,mi pokaže neke turtorijale i da neki savet.Cilj mi je da naučim nešto novo jer mi je veoma dosadno i imam previše slobodnog vremena,pa bih želeo da ga iskoristim u nešto korisno.Hvala svima koji budu hteli da mi pomognu!Svi saveti su dobrodošli!! Waving
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
21-12-2015, 02:38 AM
RE: Želim da zarađujem sa grafičkim dizajnom
(19-12-2015 12:42 PM)Baki00 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Pozdrav svima!Pre svega želim reći da sam tek zakoračio u online zaradu(počeo sam da skupljam pare na mw).Pošto sam video da od toga se baš, baš malo dobije hteo sam da započnem nešto novo.Tako sam naleteo na grafički dizajn i veoma mi se svideo,kasnije sam čuo i za sajtove preko kojih mogu da zaradim solidnu količinu novca za jednog dečka sa 15 godina.Pošto znam da se dosta članova bavi ovim zamolio bih nekoga da,ako može,mi pokaže neke turtorijale i da neki savet.Cilj mi je da naučim nešto novo jer mi je veoma dosadno i imam previše slobodnog vremena,pa bih želeo da ga iskoristim u nešto korisno.Hvala svima koji budu hteli da mi pomognu!Svi saveti su dobrodošli!! Waving

Javi se u privatne poruke, pomoći ću ti oko fotošopa bilo šta Smile

Sredićemo Biggrin
30-03-2016, 03:54 PM
99designs.com elance.com freelancer.com
08-09-2016, 11:39 PM
Prilicno dobro poznajem Illustrator i Photoshop. Ima li neko neki prijedlog za posao i zaradu? Pokusao sa 99designs ali je jednostavno prevelika konkurencija, bar za mene.
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)