Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Procjena cijene izrade ovakvog websitea ?
06-12-2015, 09:53 PM
Procjena cijene izrade ovakvog websitea ?
Oprostite na 2 zaredom otvorene teme u ovom sub-forumu, ali pošto smo u prošloj temi zaključili da se ono što sam htio izvesti u Wordpressu ne može tamo izvesti, zanima me koliko bi me otprilike koštalo da mi ovakvo nešto napravi web designer. Ako ne znate cijenu, ali znate gdje još se mogu raspitat jer ja stvarno ne znam, prihvaćam i to kao odgovor na ovu temu.

Znači trebam Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. stranicu, sa par tabova, lakom mogućnošću uređivanja jer se slabo razumijem u ovo sve i dosad sam vodio sličnu stranicu u Wordpressu koji je užasno jednostavan pa sam naviknuo, i ono najvažnije - sa Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. ( ili Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. ako trenutno nema ništa na prvom linku ) stranicom za postove. Znači mora imati mogućnost da dodam takav gumb tipa "Team1 vs. Team2" i kad se klikne na to, da ih odvede na ono što sam napisao o tome meču.

Ako netko od web dizajnera ovo čita - koliko bi vi uzeli za izradu ovakve stranice ? Ako netko tko je naručivao stranicu kod web dizajnera u prošlosti čita - gdje se mogu raspitati za cijenu izrade ? Dosad sam našao samo jednog web dizajnera i on mi je rekao 3000-4000kn što bi u prijevodu bilo otprilike 400-500€ pa tražim više mišljenja da znam na čemu sam.
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
07-12-2015, 09:40 AM
RE: Procjena cijene izrade ovakvog websitea ?
Ne znam o kojoj temi se radi, ali ovo se moze izvesti u wordpressu, ne vidim zasto ne bi moglo ? Imas stranice, i imas premium deo, ne mora ni wp baza da se menja i prilagodjava , samo ti treba dizajn.

Postavi na upworku posao, custom wp theme i opisi detaljno sta sve treba da postoji u adminu i premium delu kao i link do zeljenog dizajna.

Ako ti treba hitno, onda stavi veci budzet i biraj iskusnog skupljeg dizajnera/programera, ako ti nije hitno, stavi 200$ . Moj savet je da stavis veci budzet i da izaberes bolju agenciju koja ce to da ti profi uradi.

Affiliate - za sajtove iz Srbije i Hrvatske
Zarada deljenjem slika
Wordpress Autoposter
Send this user an email Find all posts by this user
07-12-2015, 01:59 PM (This post was last modified: 07-12-2015 01:59 PM by drsb.)
Pa i ovaj sajt koji si ostavio, odnosno koji ti se sviđa, urađen je u WordPress-u.
07-12-2015, 02:16 PM
Znači ovakav setup na tom blog pageu je moguće izvest u Wordpressu ? Jer koga god sam dosad pitao, rekli su mi da ne znaju kako se to radi u Wordpressu.

Ako je tako, onda je to skroz druga priča. Opet trebam kontaktirat web dizajnera da mi samo uredi već postojeću stranicu, ili se to mora sve ispočetka na custom temi ?
Visit this user's website Find all posts by this user
07-12-2015, 02:39 PM (This post was last modified: 07-12-2015 02:40 PM by freemind.)
Pa nije to " samo da preuredi" , treba sve da promeni u dizajnu i css-u. Isto je , verovatno i teze da ti menja postojecu temu, nego da se ide ispocetka . Nisam gledao detalje, verovatno ti trebaju i admin opcije, treba ti ozbiljan wordpress developer i dizajner da ti sve skoca. Ali jeftinije ce te izaci custom wp tema, jer tebi treba i cms, a sve to raditi ispocetka sigurno je mnogo skuplje , nego da uzmes custom wp temu.

Postavi oglas na Upworku, sa svim detaljima, stavi fiksnu cenu.

Affiliate - za sajtove iz Srbije i Hrvatske
Zarada deljenjem slika
Wordpress Autoposter
Thanks given by (1): optimista
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Pomoć oko izrade web shopa Perky 1 244 09-02-2017 11:59 AM
Last Post: faroALI
  Pomoć oko izrade sjta saramara 3 1,147 04-01-2013 02:07 AM
Last Post: dev_masta
  Pomoć oko izrade stranice taba3 4 1,435 01-01-2013 10:43 PM
Last Post: taba3
  Cijena izrade sajta tryengraved 27 6,260 09-09-2012 12:53 AM
Last Post: tryengraved

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)