Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adsense nejasnoće, nije mi odobren nalog do kraja, potrebna pomoć
» Nalog mi nije do kraja odobren, da li da pravim drugi na blogu...
07-11-2015, 01:33 AM (This post was last modified: 07-11-2015 01:36 AM by drsb.)
Adsense nejasnoće, nije mi odobren nalog do kraja, potrebna pomoć
Pisao sam već nekoliko puta, otvarao više tema, ali još uvek imam isti problem - nemam adsense nalog. Otvorio sam nalog u martu, aplicirao sa više sajtova, ali nisu prihvatili. Zatim sam u maju sa tom istom mejl adresom na koju sam reg adsense otvorio blogspot, stavio 25 unikatnih postova, ali još uvek nisu odobrili iako je prošlo skoro šest meseci. Međutim, sada izgleda da je problem to što sam ja već na tu mejl adresu napravio nalog pa da zato neće da mi ponude u opcijama apliciram na blogeru.

Međutim, mene buni sve to, jer nije dozvoljeno imati dva adsense naloga na isto ime ili kako to već ide i ne želim to da kršim, ali je onda moje pitanje - kako uopšte da dođem do adsense naloga? Ne znam da li se ovo računa uopšte kao nalog jer mi jesu odobrili nalog ali još uvek nisu sajt, tako da to nije potpuno odobravanje i onda ne znam da li se to smatra nalogom. To pitam zato što ne bih voleo da u slučaju da napravim drugu mejl adresu i preko nje se registrujem na bloggeru i tamo apliciram na adsense, ne bih voleo da mi to bude kao dupli nalog, pa da me banuju. Ima li neko savet šta da radim?

Da li uopšte kada se nalog dobije preko bloggera ili youtube-a, da li to sve na isti način funkcioniše, da li mogu da se kreiraju nove reklame i da se stavljaju na sajtove ili?

Takođe, moja sestra, koja živi u istoj kući gde i ja, želi da otvori blog i da piše. Da li će biti problem ako ona otvori adsense na svoje ime, sa iste ip adrese i sa iste adrese stanovanja? Gde uopšte dolazi do problema kada traže duple naloge?

Voleo bih da mi neko razjasni ovo, jer ne pitam zbog prevare, nego ne bih voleo da i nju zeznu jer ja imam ovaj "nalog".

Takođe, želim ovim putem da pitam nekoga da mi učini i da, ukoliko ima dobar sajt sa kojim nije aplicirao za adsense, da probam da stavim kod na njegov sajt i ako odobre, da bude neko vreme, a posle bih premestio na svoj i poslao bih mu neku pristojnu sumu prve zarade.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
07-11-2015, 11:54 AM (This post was last modified: 07-11-2015 11:54 AM by liquid.)
RE: Adsense nejasnoće, nije mi odobren nalog do kraja, potrebna pomoć
Ja sam imao nalog oca koji je blokiran. Otvorio sam poslije godinu dana na svoje ime ali ista adresa i sve je proslo bez problema. Otvorio sam kasnije na majku sa drugom adresom i on je nakon nekog vremena blokiran. Moj je i dalje aktivan. Na moj i na mamin sa ulazio bez problema sa iste IP adrese ali sa dva razlicita browsera ako to ista znaci.
Find all posts by this user
07-11-2015, 12:53 PM
Očigledno da nema pravila. Voleo bih da se i drugi uključe u diskusiju i da neko ako želi odgovori na moju ponudu. Hvala svima unapred.
07-11-2015, 01:40 PM
@ drsb
Da li si kontaktirao tehničku podršku od Adsensa i ako jesi šta su ti odgovorili ?
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
07-11-2015, 02:18 PM
Ako misliš na onaj njihov forum pisao sam tamo, odgovorio je neki lik, ali posle više niko nije odgovarao i tema se zagubila pošto svaki dan dosta njih pita nešto.

Ako postoji neki drugi način, da baš kontaktiram ljude iz support-a, pusti mi link, jer ne znam drugi način.
08-11-2015, 01:51 AM
(07-11-2015 02:18 PM)drsb Wrote:  Ako misliš na onaj njihov forum pisao sam tamo, odgovorio je neki lik, ali posle više niko nije odgovarao i tema se zagubila pošto svaki dan dosta njih pita nešto.

Ako postoji neki drugi način, da baš kontaktiram ljude iz support-a, pusti mi link, jer ne znam drugi način.

Moguće da ti je IP na "crnoj listi" pa zato neće da ti odobre.. Zapravo to niko od živih insana ne odobrava, to ti njihov softwer ili odobri ili ne.. Probaj napravit novi email, kupi neki host, imaš na godadiju jeftinu domenu 2 eura na godinu i host 6 eura za mejsec, stavi neku ne baš tako konkretnu adresu svog prebivališta i ne baš uobičajenu a poštar bi ti svejedno donio kovertu.. Ovo za adresu ti govorim, jer dugo sam sa adsensom,, ako je neko srao po adsensu sa neke adrese iste kao i tvoja, postoji vjerovatnoća da ne odobravaju naloge sa te adrese.. takosam čito a i iskusio blokade računa odma posle odobravanja... I pošalji zahtjev sa drugog računara.. Moraju ti odobrit
09-11-2015, 04:50 PM
Prilikom prve prijave adsense stranice pregledava njihov bot, a ako dobijes poruku da si prihvacen u sustav i da pricekas cca tjedan dana dok se ne pocnu prikazivati reklame, tada stranicu pregledava covjek koji onda odluci da li ce te skroz prihvatit ili ne. Najbolje se prijaviti sa blogspotom.

Best Juicers In 2019
Super Mario Igre
Bose Solo 5 Review
Fireboy And Watergirl
10-01-2016, 05:27 PM
(09-11-2015 04:50 PM)mrgood Wrote:  Prilikom prve prijave adsense stranice pregledava njihov bot, a ako dobijes poruku da si prihvacen u sustav i da pricekas cca tjedan dana dok se ne pocnu prikazivati reklame, tada stranicu pregledava covjek koji onda odluci da li ce te skroz prihvatit ili ne. Najbolje se prijaviti sa blogspotom.

Da li sa naloga koji je prijavljem sa blogspotom mogu da se postavljaju reklame na sajtove koji nisu na blogspotu?

Filmovi online
Keramicar Beograd
10-01-2016, 06:16 PM
Koliko sam procesljao, mogao sam samo da zakljucim da je Srbija na malo crnoj listi sto se tice verifikovanja adsense acc. Imam slican problem i posle 5,6 pokusaja odustao sam. Sorry

QuizGroup
24/7 podrška, 80% Rev-Share, No minimum payout, Unique dashboard, 10% Referral program
10-01-2016, 06:25 PM
Do sada sam na minimum 5 sajtovao stavljao adsense i to ponekad tek napravljenih sajtova i nikakvih problema do sada nisam imao...
10-01-2016, 06:42 PM
Izasla mi je ova poruka kada je odobren nalog na blogspotu. Hteo sam da postavim oglase na drugom sajtu:
Тренутно имате налог који је хостован, па ће се овај кôд огласа приказивати као празан простор изван сајтова партнера за хостовање. Да бисте сазнали како да добијете активне огласе на другим веб-сајтовима, посетите наш центар за помоћ.

Trenutno imate nalog koji je hostovan, pa ce se kod oglasa prikazivati kao prazan prostor izvan sajtova partnera za hostovanje....
Da li je to neko medjustanje ili moraju da mi odobre sajt na kome ce biti oglasi?

Filmovi online
Keramicar Beograd
10-01-2016, 08:55 PM
Upravo tako, moraju posebno da ti odobre sajt, koji nije na blogspotu.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Adsense pomoc hasim22 27 10,736 05-07-2020 06:46 PM
Last Post: Archiebald387
  Adsense me ne prihvata - pomoc! Adsensepocetnik 6 6,176 11-06-2017 03:55 PM
Last Post: Zdravkony
  pomoc adsense drowp4 15 6,628 12-04-2017 12:08 PM
Last Post: ixxaaa
  Pomoc oko adsense plavooki90 25 7,534 14-08-2016 10:06 PM
Last Post: aleksandarspaso
  Nemogućnost logovanja na nalog (izgleda samo bag) zeraprinc 3 1,950 17-03-2016 01:24 PM
Last Post: drsb
Icon4 Google adsense - pls pomoc markosavic 16 4,153 11-02-2016 08:51 PM
Last Post: almiric11
  Adsense problem..(Molim za pomoc) dekss 2 2,091 29-01-2016 09:38 PM
Last Post: terminator
  Oglas se ne prikazuje a odobren je nalog maxitvienna 3 2,175 14-01-2016 10:34 PM
Last Post: strijelacc

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)