Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paypal
» Confirm your card
12-10-2015, 02:21 PM
Paypal
Pozdrav! Imam problem sa verifikaciom paypal naloga.. proslo je vec 2 nedelje kako mi ne stize kod. Poslednja porkuka koja mi je stigla je ova [Image: MeogBBD.png]

Da li znate u cemu je problem i da li ja mogu da podizem novac dok ne verifikujem nalog?
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
12-10-2015, 03:08 PM
RE: Paypal
idi u banku i trazi ispis s deviznog racuna, mora ti biti u roku 2-3 dana ova transakcija i iz naslova uzmi taj code i upisi ga

Izreke i citati
Thanks given by (1): Hijena
12-10-2015, 11:10 PM
(12-10-2015 03:08 PM)nibs Wrote:  idi u banku i trazi ispis s deviznog racuna, mora ti biti u roku 2-3 dana ova transakcija i iz naslova uzmi taj code i upisi ga

Hvalaa Smile
14-10-2015, 11:17 PM
Kada mi pošalju pare u dolarima preko paypala kada ja mogu tim novcem raspolagati tj. kada ga mogu podići? Prvog u mjesecu ili odmah čim pošalju? Iz BiH sam ako ima neke veze...
Find all posts by this user
01-01-2016, 08:41 PM
Postovanje

Iz Hrvatske sam,tocnije korisnik sam zagrebacke banke.
Dali mi moze netko pomoci koju karticu bi trebalo uzeti tako da novce s pay pala mogu prebaciti na tu drugu karticu i obratno.

Srdacan pozdrav
02-01-2016, 02:48 AM
Kakav račun imaš u Zg banci?

Obična VISA kartica je dovoljna, tekući/žiro račun.

» Nudim: Linkbuilding exyu forumima (kontakt pm)
» Nudim: Pisanje unikatnih (SEO) članaka (HR) (kontakt pm)
» Nudim: Pisanje opisa igrica, videa, i ostalog (kontakt pm)
02-01-2016, 03:44 PM
(02-01-2016 02:48 AM)mrcina Wrote:  Kakav račun imaš u Zg banci?

Obična VISA kartica je dovoljna, tekući/žiro račun.

u banci imam maestro(odnosno obicni tekuci racun)
02-01-2016, 09:39 PM (This post was last modified: 02-01-2016 09:41 PM by mrcina.)
PayPal račun je potrebno povezati sa svojom debitnom ili kreditnom karticom. Uz PayPal račun se najčešće veže debitna ili kreditna kartica (Diners Club, Visa, MasterCard, American Express) te e-mail adresa. Maestro kartica nije prihvaćana od strane PayPal-a.

Visa Electron zasigurno je najbolji izbor kada se radi o registraciji i korištenju usluga PayPal servisa, neovisno o vrsti računa (štedni, žiro, devizni) kartice. Dodatnu vrijednost joj osigurava:
  • mogućnost povlačenja [withdraw] novca s PayPal računa na Visa elektron karticu
  • cijena [najjeftinija iz palete kartičnih proizvoda koji se mogu registrirati]
  • smanjen rizik zlouporabe [raspolaže se samo sredstvima koja se nalaze na računu u Banci].

Prilikom otvaranja računa, PayPal će tražiti unos troznamenkastog ili četveroznamenkastog zaštitnog broja, koji se nalazi na poleđini kartice u prostoru za potpis, u svrhu potvrde legitimnosti korisnika kartice.

» Nudim: Linkbuilding exyu forumima (kontakt pm)
» Nudim: Pisanje unikatnih (SEO) članaka (HR) (kontakt pm)
» Nudim: Pisanje opisa igrica, videa, i ostalog (kontakt pm)
03-01-2016, 12:34 AM
(02-01-2016 09:39 PM)mrcina Wrote:  PayPal račun je potrebno povezati sa svojom debitnom ili kreditnom karticom. Uz PayPal račun se najčešće veže debitna ili kreditna kartica (Diners Club, Visa, MasterCard, American Express) te e-mail adresa. Maestro kartica nije prihvaćana od strane PayPal-a.

Visa Electron zasigurno je najbolji izbor kada se radi o registraciji i korištenju usluga PayPal servisa, neovisno o vrsti računa (štedni, žiro, devizni) kartice. Dodatnu vrijednost joj osigurava:
  • mogućnost povlačenja [withdraw] novca s PayPal računa na Visa elektron karticu
  • smanjen rizik zlouporabe [raspolaže se samo sredstvima koja se nalaze na računu u Banci].

Prilikom otvaranja računa, PayPal će tražiti unos troznamenkastog ili četveroznamenkastog zaštitnog broja, koji se nalazi na poleđini kartice u prostoru za potpis, u svrhu potvrde legitimnosti korisnika kartice.

Puno hvala
03-01-2016, 05:43 PM
(03-01-2016 12:34 AM)Fifa89 Wrote:  
(02-01-2016 09:39 PM)mrcina Wrote:  PayPal račun je potrebno povezati sa svojom debitnom ili kreditnom karticom. Uz PayPal račun se najčešće veže debitna ili kreditna kartica (Diners Club, Visa, MasterCard, American Express) te e-mail adresa. Maestro kartica nije prihvaćana od strane PayPal-a.

Puno hvala

Uzmi Visa debitnu karticu moći ćeš kupovati stvari i da ti liježu para, sa Master karticama možeš samo kupovati ali ti novac ne može lijegati na račun ! Smile
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Paypal - pitanje Delija2015 6 794 02-08-2016 04:08 PM
Last Post: Loxo
  Paypal pitanje Tebrica93 1 524 28-07-2016 10:54 PM
Last Post: Loxo
  PayPal Isplata Mrxula 16 2,853 01-10-2014 10:47 AM
Last Post: Mrxula
  Paypal bjoskic 4 1,913 09-12-2011 10:51 PM
Last Post: VWolf
  Paypal u BIH Mikipumas 11 2,577 27-06-2011 02:17 PM
Last Post: InFlames20
  PayPal The Code 2 1,312 16-11-2010 04:12 PM
Last Post: The Code
  PayPal: Top Up Account dado023 0 1,103 08-11-2010 04:27 PM
Last Post: dado023
Rolleyes PayPal Silencer 16 3,520 25-02-2010 07:00 PM
Last Post: Netko

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)