Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adnow [zvanična tema]
09-12-2015, 02:24 PM
RE: Adnow [zvanična tema]
(09-12-2015 01:25 PM)flex202 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Prošli mjesec odnosno prvih 8 dana ima0 sam 668 hiljada prikaza oglasa, preko 14.5 hiljada klikova i 244$ zarade.

[Image: oWmv1UY.png?1]

Ovaj mjesec za prvih 8 dana imam skoro duplo više prikaza oglasa, dosta manje klikova kao i zarade.

[Image: 75YUrSL.png?1]

Kakvo je kod Vas ostalih stanje? Može li preporuka za neku drugu oglasnu mrežu :-)

Cist bezobrazluk. Preporuka i za mene ako moze za drugu mrezu jer nemam vise zivaca Biggrin

QuizGroup
24/7 podrška, 80% Rev-Share, No minimum payout, Unique dashboard, 10% Referral program
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
09-12-2015, 02:52 PM
Jednostavno su posjetiocima dosadili tabani, čukljevi itd.

Ja razmišljam o MGIDU ... sve sam zagrijaniji ... samo da krenem haha
Find all posts by this user
09-12-2015, 03:04 PM
(09-12-2015 02:52 PM)liquid Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Jednostavno su posjetiocima dosadili tabani, čukljevi itd.

Ja danas postavio MGID oglase Waving
09-12-2015, 04:11 PM
Evo sada sam se jos vise razocarao kada sam presao limit koji sam stavio za isplatu reklame su mi blokirali.

Cist sportski sajt na kojima izbacujem vesti i malocas udjem kad vidim nema reklama a na adnow pise rejected.

Tako da sta reci posle ovoga........procitao kritike iznad i rejektovao me -_- xD.

QuizGroup
24/7 podrška, 80% Rev-Share, No minimum payout, Unique dashboard, 10% Referral program
09-12-2015, 08:48 PM
(09-12-2015 03:04 PM)flex202 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(09-12-2015 02:52 PM)liquid Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Jednostavno su posjetiocima dosadili tabani, čukljevi itd.

Ja danas postavio MGID oglase Waving

Ima li taj MGID domace reklame? Kako ide cpc? Recite bar nesto o tome
10-12-2015, 08:51 AM
(09-12-2015 11:19 PM)IMEmperor Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Postao je čist bezobrazluk nažalost. Da oni meni na najkvalitetnijim mogućim sajtovima za njihove oglase setuju sada cenu od 0.01$. Stvarno nemam reči. Šteta što ispada da su gerila hit and run sistem izgleda iako pominju sve vreme kao biće još oglašavača a od njih nema ništa, vrte iste proizvode stalno i normalno da konverzija pada, šta ja imam sa tim. Poseta kao poseta ima svoju vrednost i sramota je da bude tako ciljana poseta 0.01$.

Najveći problem je baš to što vrte stalno jedne te iste proizvode, od 4 oglasa njih 3 reklamiraju jednu te istu stvar pa nije ni čudo što broj klikova opada.

[Image: vA1gXm5.png?1]

Kad bi ubacivali npr svaki mjesec nešto novo mislim da bi bilo dobro i nama koji uređujemo sajtove a i njima se zarada nebi smanjivala.
10-12-2015, 01:10 PM
Ma nek' propadnu, kada već tako posluju, ko im je kriv. Reklame su užanse, sve manje ljudi klikće na njih a još je cena klika, odakle god da dolazi, 0.01.
10-12-2015, 01:15 PM
Meni se zarada od pocetka decembra skoro prepolovila, imao sam cpm i do 1,5$ a od decembra je 0,6$. Pitao sam sta se desava, kazu smanjili su cenu klika za zemlje sa kojima za sada ne rade. Od 25.11. cpc za njih je 0.003$, dok je ranije bio 0.005$. A meni su te zemlje u statistici mozda samo 20%.

sage, ponosan član Internet zarada foruma od Aug 2009.
10-12-2015, 01:51 PM
(10-12-2015 01:48 PM)IMEmperor Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Ma to je samo priča, i meni su te zemlje zanimarljivo malog procenta i cena klika se setuje na odredjenu cifru, u ovom slučaju na 0.01 $ i to je to. Za neke totalno nerelevantne sajtove je okej da bude ta cena, ali za idealno targetirane sajtove za njihove proizvode je to bezobrazluk čist.

I ja mislim da je tako. Ne moze da mi se prepolovi zarada zbog toga. I meni je usko targetiran sajt i do sada sam bio vise nego zadovoljan ali eto.

sage, ponosan član Internet zarada foruma od Aug 2009.
11-12-2015, 01:45 AM
(10-12-2015 01:57 PM)IMEmperor Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(10-12-2015 01:51 PM)sage Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. I ja mislim da je tako. Ne moze da mi se prepolovi zarada zbog toga. I meni je usko targetiran sajt i do sada sam bio vise nego zadovoljan ali eto.

Da, nažalost ona priča kako će biti novih oglašavača je izgleda bila ipak laž i da vrte svoje proizode dok ne posisaju jedno tržište i onda idu dalje.

Voleo bih samo da se jave iz podrške ovde i najiskrenije da nam kažu šta oni planiraju na našem tržištu i jel možemo da očekujemo nešto od njih za dalje ili da se polako pripremamo da se pozdravljamo.

Evo meni javili kako su bas danas krenuli da se dogovaraju oko novih kampanja, a pre mesec dana rekose kako su vec dogovorene kampanje Smile
11-12-2015, 03:48 PM
Evo jedna nova reklama za sve koji žele biti milioneri radeći 2 sata posla dnevno.

[Image: JVjFsHL.png?1]

Ide im sve bolje i bolje.
11-12-2015, 07:06 PM (This post was last modified: 11-12-2015 07:11 PM by Jokja.)
Jel kliknuo ko na tu reklamu o zaradi? Treba da se popuni neka anketa, a na kraju preusmeri vas na neki sajt sa igricama. Fora je da se korisnik registruje na taj sajt, da ulaže novac za igranje, a onaj ko je uputio zaradi 25% od vašeg uloga. I tako ispadnje da umesto da "zaradite milion za 2 sata" vi izgubite i ono malo sirotinje. Ovi iz Adnow su komedija Smile
11-12-2015, 07:20 PM (This post was last modified: 11-12-2015 07:22 PM by freemind.)
(11-12-2015 07:06 PM)Jokja Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Jel kliknuo ko na tu reklamu o zaradi? Treba da se popuni neka anketa, a na kraju preusmeri vas na neki sajt sa igricama. Fora je da se korisnik registruje na taj sajt, da ulaže novac za igranje, a onaj ko je uputio zaradi 25% od vašeg uloga. I tako ispadnje da umesto da "zaradite milion za 2 sata" vi izgubite i ono malo sirotinje. Ovi iz Adnow su komedija Smile

Pa tako rade sve kladionice i ruleti na svetu, u cemu je razlika? Ali bitan je taj socijalni momenat u diskreditaciji " ono malo sirotinje" , gde ti znas da su oni ,koji tu ulazu, socijalni slucajevi.
Vecina popularnih igrica trazi neka ulaganja, gde ti imas mogucnost da zaradis novce, tako da cak i reklama nije nista specijalno lazna, u odnosu na druge.

Konstatno kao babe pljujete mrezu, a i dalje je drzite, trazite da Vam se podrska "najiskrenije" obrati sa planom sta dalje i detaljnom specifikacijom biznis plana, jer eto , moracete da se mrdnete i da ubacite drugi kod. Sto ne rotirate oglase, sa drugim mrezama, ili ih promenite. Delujete kao skup razmazenih webmastera koji se ubijaju od dosade i uzivaju u svojoj lenjosti.

Affiliate - za sajtove iz Srbije i Hrvatske
Zarada deljenjem slika
Wordpress Autoposter
Thanks given by (2): Jokja, Davor
11-12-2015, 07:32 PM
(11-12-2015 07:20 PM)freemind Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(11-12-2015 07:06 PM)Jokja Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Jel kliknuo ko na tu reklamu o zaradi? Treba da se popuni neka anketa, a na kraju preusmeri vas na neki sajt sa igricama. Fora je da se korisnik registruje na taj sajt, da ulaže novac za igranje, a onaj ko je uputio zaradi 25% od vašeg uloga. I tako ispadnje da umesto da "zaradite milion za 2 sata" vi izgubite i ono malo sirotinje. Ovi iz Adnow su komedija Smile

Pa tako rade sve kladionice i ruleti na svetu, u cemu je razlika? Ali bitan je taj socijalni momenat u diskreditaciji " ono malo sirotinje" , gde ti znas da su oni ,koji tu ulazu, socijalni slucajevi.
Vecina popularnih igrica trazi neka ulaganja, gde ti imas mogucnost da zaradis novce, tako da cak i reklama nije nista specijalno lazna, u odnosu na druge.

Konstatno kao babe pljujete mrezu, a i dalje je drzite, trazite da Vam se podrska "najiskrenije" obrati sa planom sta dalje i detaljnom specifikacijom biznis plana, jer eto , moracete da se mrdnete i da ubacite drugi kod. Sto ne rotirate oglase, sa drugim mrezama, ili ih promenite. Delujete kao skup razmazenih webmastera koji se ubijaju od dosade i uzivaju u svojoj lenjosti.
E nek si nam rekao Smile Doneke se i slažem s tobom. Tačno je, delujemo kao babe koje kukaju, a ništa konkretno ne preduzimaju. Ali to ne menja činjenicu da se Adnow bavi radnjama koje su na veoma tankoj žici legitimnog. Sve njihove ponude predstavljene su bombastično, kupci steknu utisak da će dobiti avion, a dobiju čačkalice za uši. Isti slučaj je i sa ovom reklamom o zaradi.
12-12-2015, 04:03 AM (This post was last modified: 12-12-2015 04:06 AM by pedjaa.)
(11-12-2015 07:20 PM)freemind Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Ja lepo pitao za tu novu mrezu MGID ali ovde ocigledno je poenta kukati a ne preduzeti nista... Ne da delujete nego i jeste lenji...
12-12-2015, 06:04 PM
Mene statistika jebe da izvinete, tačnije nema ništa

[Image: z6aYJC9.png]
12-12-2015, 07:15 PM
(12-12-2015 05:37 PM)IMEmperor Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Isplate jos nije bilo, kako je kod vas?

Još ne, biće sutra, nadam se Lol
13-12-2015, 05:32 PM
Meni još ništa, kasni li uplata još kome?
14-12-2015, 03:10 PM
U subotu smo poslali sve uplate za 30.11.-06.12. Ako neko nije isplaćen, kontaktirajte podršku preko tiketa na sajtu.
14-12-2015, 11:41 PM
(14-12-2015 03:10 PM)Adnow Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. U subotu smo poslali sve uplate za 30.11.-06.12. Ako neko nije isplaćen, kontaktirajte podršku preko tiketa na sajtu.

Sto se isplate tice to je ok. Do pre neku nedelju je bilo petkom, sada je subotom, moyda cete uskoro yaci i u ponedeljak, to nije strasno.
Trebaju nam nove reklame, mada klikcu i ove, sto je za neverovati, ja nekim danima imam i ctr do 4%. Sa tim novim reklamama imali bi veci ctr, a i vi bi imali vise koristi.
Ne svidja mi se sto malo, malo smanjujete cpc.
Toliko od mene

Filmovi online
Keramicar Beograd
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Adnow oglasi 1kvota1 208 32,063 02-12-2016 06:23 PM
Last Post: 555nemanja
  Nativno oglašavanje u 2017. Pregled od Adnow.com Adnow 4 1,335 11-06-2016 09:23 PM
Last Post: Jokja
  AdNow - problem sa logiranjem osamabinmladen 0 1,315 24-07-2015 06:42 PM
Last Post: osamabinmladen

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)