Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adnow [zvanična tema]
02-11-2015, 08:03 PM
RE: Adnow [zvanična tema]
(02-11-2015 06:47 PM)liquid Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Valjda će ovi iz adnowa biti ažurniji od adsensa što se tiče prevaranata ...

sumnjam, adnow ima problem sa manjkom zaposlenih...
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
03-11-2015, 10:09 PM (This post was last modified: 03-11-2015 10:09 PM by liquid.)
Evo baš sam pričao sa drugom koji opet poznaje likove što varaju adnow ... slali su mu neke slike i njima je cijena klika tako niska da oni sa milion posjeta zarade što ja zaradim bez varanja sa 100.000 ... zasad tako fercera
Find all posts by this user
05-11-2015, 06:12 PM
Da li su i ostalima srezali cpc

Filmovi online
Keramicar Beograd
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
05-11-2015, 07:08 PM
Meni nisu barem za sad ... postoji neka mala razlika u odnosu na period kada sam počeo (9. oktobar) ali to je neprimjetno...
05-11-2015, 07:27 PM
U zadnjih tri sata mi racunaju cpc fiksno 0.02

Filmovi online
Keramicar Beograd
05-11-2015, 10:21 PM
Nisu filmovi, na filmovima je standardan od 0.02 do 0.05, na news portalu je fiksni 0.02

Filmovi online
Keramicar Beograd
06-11-2015, 07:52 PM (This post was last modified: 06-11-2015 07:53 PM by Hellas.)
(06-11-2015 06:45 PM)IMEmperor Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Jel još neko dobio danas manje novca nego što je zaradio prošle nedelje? Ja sam kontaktirao podršku, ali mi kažu da je to provizija Paypala a provizije nema na toj transakciji već je jednostavno uplaćena manja suma novca od zaradjene. Da li je još neko imao takvo iskustvo danas?

I kod mene manje, izgleda kao provizija po cifri u mom slucaju.

Meni su izbacili par sajtova kazu slaba konverzija.

Inace nevezano za njih broj ljudi koji klikcu na njihove reklame je se drasticno smanjio. Kud se smanjila i cijena klika u prosjeku na ispod 0.02.

Bilo je dobro dok je trajalo Lol.
Thanks given by (1): flex202
07-11-2015, 02:39 AM (This post was last modified: 07-11-2015 02:39 AM by Davor.)
Da li je ikako izvodljivo da se napravi jedan normalan (oku ugodan) oglas bilo da je kombinacija slike i teksta ili samo jedno od to dvoje?

Ovo je mnogo ruzno da danasnje standarde za bilo koji ozbiljan sajt:

Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Koja god da se napravi kombinacija ispada iz dimenzija bilo koje standardne oglasne forme, a ova vrsta kombinacije text/slika se koristila pre ne znam ni sam koliko godina. Za svaki malo sredjeniji (moderniji) sajt ovo je los izbor koji se tesko uklopi.

Moze li da se ukoliko vec ne nudite klasicne banere i text oglase moze li da se uvede neka opcija modernog widgeta koji se uklapa u standardne dimenzije kao sto imamo na vecini mreza?
07-11-2015, 11:52 AM (This post was last modified: 07-11-2015 12:03 PM by liquid.)
Meni su isplatili za dolar manje ... što se tiče klikova i zarade meni je isto kao i prije mjesec dana kada sam počeo. Bilo je jedno 4-5 dana slabije i polako se normalizovalo. Ne znam li je ovo normalno ali meni je mjesec dana ovako:

[Image: o4ExOwz.png]

Plus mi se i adsense popravio .. ne znam šta je u pitanju ali volio bih da ovako potraje XD
07-11-2015, 12:38 PM
Možda je proporcionalno na osnovu zarade ... kod mene su manje cifre Biggrin
14-11-2015, 03:19 AM (This post was last modified: 14-11-2015 03:21 AM by pedjaa.)
Kad smo vec kod pohlepe, ne pamtim nedelju da me adnow nije zeznuo u obracunavanju zarade... Evo vec 3 dana kako mi obracunava manje. Znaci ako im ne javim da poprave pokradose me. Buduci da imam fiksan klik potrebno je samo pomnoziti sa brojem klikova, znaci nivo drugi razred osnovne skole (tablica mnozenja) medjutim njima to nikako ne uspeva da savladaju... Nemam reci, ko sta radi ja im javljam da prekontrolisu zaradu...
16-11-2015, 06:13 PM
(14-11-2015 03:19 AM)pedjaa Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Kad smo vec kod pohlepe, ne pamtim nedelju da me adnow nije zeznuo u obracunavanju zarade... Evo vec 3 dana kako mi obracunava manje. Znaci ako im ne javim da poprave pokradose me. Buduci da imam fiksan klik potrebno je samo pomnoziti sa brojem klikova, znaci nivo drugi razred osnovne skole (tablica mnozenja) medjutim njima to nikako ne uspeva da savladaju... Nemam reci, ko sta radi ja im javljam da prekontrolisu zaradu...

Imamo minimalne pogreške u statistici, imamo takođe i automatsku korekciju statistike. Većinu grešaka tehničari ispravljaju još pre nego što ih prijavljuju webmasteri.
Još je bitno da oduzmete nevalidne klikove (clicks from other resources) od ukupnog broja klikova, jer se ti klikovi ne računjau. Korisnici to zaboravljaju ponekad.
16-11-2015, 11:51 PM
(16-11-2015 06:13 PM)Adnow Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(14-11-2015 03:19 AM)pedjaa Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Kad smo vec kod pohlepe, ne pamtim nedelju da me adnow nije zeznuo u obracunavanju zarade... Evo vec 3 dana kako mi obracunava manje. Znaci ako im ne javim da poprave pokradose me. Buduci da imam fiksan klik potrebno je samo pomnoziti sa brojem klikova, znaci nivo drugi razred osnovne skole (tablica mnozenja) medjutim njima to nikako ne uspeva da savladaju... Nemam reci, ko sta radi ja im javljam da prekontrolisu zaradu...

Imamo minimalne pogreške u statistici, imamo takođe i automatsku korekciju statistike. Većinu grešaka tehničari ispravljaju još pre nego što ih prijavljuju webmasteri.
Još je bitno da oduzmete nevalidne klikove (clicks from other resources) od ukupnog broja klikova, jer se ti klikovi ne računjau. Korisnici to zaboravljaju ponekad.

Zasto bi korisnik uopste morao da oduzima te klikove i da racuna umesto vas? Nikad se to do sada nije raucnalo, ja adnow imam 3 meseca, bez oduzimanja tih nevalidnih klikova matematika je jasna... Sto se tice tih "gresaka" nije bas tako kako govorite, ako vam ne prijavim greske isplatili bi ste me manje, jednom bukvalno 7 dana ste zaredim "gresili" umalo me sa tim greskama niste isplatili... Kao sto rekoh, ubedjen sam da to radite namerno, jer ima ljudi koji se ne bune pa zavrse sa manjom isplatom.
17-11-2015, 11:22 AM (This post was last modified: 17-11-2015 11:24 AM by Jokja.)
Adnow u poslednje vreme baš dosta zakida. Ranije je razlika u pregleda izmedju Google Analytics i Adnow bila 10-15%, a u poslednje vreme razlika je više od 30%. I kako čovek da se dugoročno osloni na jednu ovakvu firmu?
17-11-2015, 06:41 PM
Ništa ja ne uzimam za dugoročno osim adsensea ... to mi je nekako cilj. Da imam jake stranice na kojima cu objavljivati i normalan sajt na kome se biti reklame i tako da zaradjujem ... sve legalno, bez scripti i majmunisanja Biggrin A sve ovo sa strane što ide ... super je dok traje Biggrin
20-11-2015, 09:22 PM
Jesam li jedini kome pare nisu legle ovaj petak?
21-11-2015, 07:04 PM
Prva isplata mi je stigla od jedne firme i potrebno je da oni kliknu Confirm receipt kako bi mi prešlo u available balance. Sve ostale isplate su mi stizale od neke druge firme i nije potrebno Confirm receipt. Ova najnovija isplata mi je stigla od one prve firme i poslao sam im poruku da Confirm receipt Biggrin Zanimljivo kako šaraju XD
29-11-2015, 05:33 PM
Jel plaćaju vas ovi?
29-11-2015, 09:48 PM
(29-11-2015 05:33 PM)Jokja Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Jel plaćaju vas ovi?

Svake sedmice za prethodnu sedmicu, zar tebi ne plaćaju?
30-11-2015, 08:51 AM
Ne. Evo čekam već 14 dana i još uvek ništa, a duguju mi najmanje 500 evra. Juče sam im poslao pitanje kada će biti isplata, nisu mi ništa odgovorili, tako da sam i reklame uklonio.
Thanks given by (1): novii
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Adnow oglasi 1kvota1 208 21,705 02-12-2016 06:23 PM
Last Post: 555nemanja
  Nativno oglašavanje u 2017. Pregled od Adnow.com Adnow 4 894 11-06-2016 09:23 PM
Last Post: Jokja
  AdNow - problem sa logiranjem osamabinmladen 0 1,037 24-07-2015 06:42 PM
Last Post: osamabinmladen

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)