Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adnow [zvanična tema]
29-10-2015, 10:42 AM
RE: Adnow [zvanična tema]
Na relevantnim sajtovima mi je cena pala ispod 0,02 c a na nekim totalno bezveznim za koje sam razmišljao da li da stavim ove oglase ide i do 0,05 c.

Ako pored telegrafa.rs ove oglase ubaci još nekoliko sajtova sa tako velikim brojem poseta ovom će brzo doći kraj, jer više neće biti osobe koja nije kliknula na ove oglase.Kad posle nekoliko klikova shvate da ih svaka gif animacija vodi na istu stranicu više neće nikada ni kliknuti.

Ja sam tek nedavno stavio ove oglase u startu mi je eCPM bo oko 2$ sa cenom klika oko 0, 36 c od 21.10 je počeo da pada i sada je eCPM 0,59 što je skoro 4 puta slabije nego pre 10 dana.

WHO DARE WINS!
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
29-10-2015, 11:08 AM
Da gratis lova a može se izvući i neka pouka.

Ko želi da zaista ozbiljno zaradi od interneta mora prodavati neki proizvod, najbolje svoj tj. nešto što niko ne prodaje.Ja do pojave ovih reklama nisam čuo za čukljeve niti znao šta je to ali eto ljudi od toga dobro zarađuju.Postoji sigurno mnogo sličnih stvari.

Evo jednog inspirativnog posta

Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

WHO DARE WINS!
29-10-2015, 11:31 AM
Statistika im ovih dana ima ozbiljne bagove. Prvo se juce nisu prikazivali brojevi klikova, a sada ni zarada

Filmovi online
Keramicar Beograd
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
29-10-2015, 02:07 PM
Meni cijena klika počela opadati prije dva dana. Neka traje dok traje, kad prestane šaltam se na mgid Biggrin
Find all posts by this user
29-10-2015, 04:16 PM
(23-10-2015 10:18 PM)flex202 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(23-10-2015 09:23 PM)Hellas Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Sramota me. 30 dana tamo vamo.

Da baš Biggrin a možda se naviknu pa počnu sami potvrđivati odmah nakon slanja :-)

Samo u Srbiji i BiH traže od nas webmasteri da potvrdimo isplatu, ne znamo zašto, možda zbog toga što to nije EU. Ako neko od Vas ima takav problem, pošaljite ticket za podršku pa ćemo to srediti brzo.
29-10-2015, 04:37 PM (This post was last modified: 29-10-2015 04:50 PM by Adnow.)
(29-10-2015 11:31 AM)FilmoviOnline Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Statistika im ovih dana ima ozbiljne bagove. Prvo se juce nisu prikazivali brojevi klikova, a sada ni zarada

U toku su tehnički radovi na serveru, zato nestaje statistika ponekad, ali to će se popraviti.
Uskoro ćemo imati nove reklame. Već smo sklopili ugovore, tako da je to sigurno, ali treba da prilagodimo našu statistiku, jer ćemo raditi sa oglašivačima po drugom modelu.
(28-10-2015 12:26 PM)1kvota1 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Prošle godine su prodavali iste proizvode u Bugarskoj, vidim da sada nema njihovih reklama na bugarskim sajtovima na kojima sam ih video (animacije i tekstovi koje vidimo sada kod nas, su prošle godine prikazivani kod Bugara).

I dalje uspešno radimo u Bugarskoj. Evo par sajtova, koji su postavili naše reklame: dunavmost.bg, topactualno.com, bradva.bg
29-10-2015, 05:08 PM
(28-10-2015 11:06 PM)IMEmperor Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Do 0.02 $ po kliku je okej, sve ispod toga je stvarno bezveze, tako da ako se zadrži tu onda u redu.
Imamo moderatora, koji smanjuje cenu za klik s obzirom na konverziju saobraćaja. Ponekad je suviše strog. Ako se ne slažete sa njegovom odlukom, kontaktirajte službu podrške, pa ćemo razmotriti mogućnost povećanja i šta biste mogli uraditi za to. Na primer ponekad preporučujemo da se promeni pozicija oglasa na sajtu i to stvarno povećava efikasnost reklama.

Quote:Nego ne znam šta se dešava sa ljudima koji su hteli da se uključe u njihovu mrežu kao oglašavači, jel to može ili ne može?
Može, ali trenutno samo po CPA modelu. Sad moje kolege pregovaraju sa dva oglašivača, koji su me kontaktirali preko ovog foruma.
29-10-2015, 08:04 PM
Smanjili su cijenu klika iz BiH. Ova dva kritična dana klik je bio 0,005$, sada je 0.015$ a za Srbiju je 0,05$ tako da znamo šta nam je činiti Smile
30-10-2015, 11:01 AM
(29-10-2015 08:04 PM)liquid Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Smanjili su cijenu klika iz BiH. Ova dva kritična dana klik je bio 0,005$, sada je 0.015$ a za Srbiju je 0,05$ tako da znamo šta nam je činiti Smile

Ranije je klik koštao 0,01$ za Bosnu, ova dva dana je bio 0,005$, od juče smo povećali na 0,015$. Za Srbiju je ostala ista cena od 0,05$.
30-10-2015, 10:34 PM
Kako je za Srbiju klik 0.05? Evo meni je neki 0.01 a neki 0.005?
31-10-2015, 03:43 PM
meni od kad sam se registrovao pada i cpc i ctr. ispocetka mi je bio ctr oko 1.5 % da bi sada negdje oko 0.7 %, drzim samo 3 reklame ispod postova. Isto me jos zanima da li je moguce da se ubacuju neke druge reklame osim mrsavljenja i bolnih cukalja.
Evo npr na 27 hiljada prikaza ,imam zaradjeno 4 $ sto je smjesno

Attached File(s) Image(s)

31-10-2015, 05:24 PM
ja sam na 180 klikova imao 7$ ... sljedeći dan 3,5$
01-11-2015, 12:48 AM
Juče poslana zarada za prošlu sedmicu i odmah potvrđena, što znači da mogu lovu povlačiti odmah na karticu :-)
Thanks given by (1): novii
02-11-2015, 11:53 AM (This post was last modified: 02-11-2015 11:54 AM by Hellas.)
Ja sam skonto da je opadanje CTRa do ljudi i to je posebno izrazeno ako isti ljudi posjecuju stranicu.

Recimo kod mene je bounce rate na jednoj stranici 35% i na toj stranici je prvih dana bilo i po 1300 klikova na reklame, s vremenom opada i sad imam po 700, ljudi se jednostavno navikavaju na reklame. Na drugoj gdje je bounce rate 85% konstantno je slican procenat klikova na reklame.

Takodje adnow je sad siroko rasprostranjen, imaju ga i neke ogromne stranice poput telegrafa, a kod svih se vrte iste reklame. Onaj ko jednom klikne na tu reklamu vjerovatno vise nece kliknuti jer je naucio da je prepoznaje. Dugorocno opadace nam svima broj klikova, a porasce kad poraste broj oglasivaca i ponuda koje nude preko adnow mreze.
Thanks given by (2): flex202, Jokja
02-11-2015, 02:58 PM
Sad ne mogu da se logujem ... lol
02-11-2015, 03:06 PM
Uf, ja mislio da sam jedini Biggrin

Filmovi online
Keramicar Beograd
02-11-2015, 03:38 PM (This post was last modified: 02-11-2015 03:39 PM by Adnow.)
(30-10-2015 10:34 PM)drsb Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Kako je za Srbiju klik 0.05? Evo meni je neki 0.01 a neki 0.005?

To je naša standardna tarifa, koju dajemo na početku svim sajtovima. Klik iz Srbije košta 0,05$. Ali pazite, kad neki sajt ima samo 50-70% srpskog saobraćaja, to znači da ćete u proseku imati manje od 0,05$ za klik, jer su ostale zemlje regiona znatno manje plaćene.
Prema našim pravilima možemo takođe smanjiti tarifu, ako nam reklamiranje na sajtu nije isplativo. Onda dajemo fiksnu tarifu od 0,005$ do 0,03$.

Evo je lista cpc-a za osnovne zemlje, za ostale plaćamo 0,005$ po kliku.
Srbija 0.05$
BiH 0.015$
Hrvatska 0.01$
Turska 0.02$
Italija 0.06$
Nemačka 0.04$
Francuska 0.03$
Španija 0.06$
Indija 0.03$
Tailand 0.02$
Bugarska 0.03$
Mađarska 0.05$
Grčka 0.03$
Portugal 0.04$
Rumunija 0.04$
Poljska 0.03$
Slovačka 0.04$
Češka 0.05$
Argentina 0.006$
Brazil 0.02$
Meksiko 0.04$
Default 0.005$
02-11-2015, 04:10 PM
Ma sve bi bilo bolje kada bi se ubacilo nešto novo, ovih 8 reklama je posjetiocima isfuralo ...
02-11-2015, 05:59 PM (This post was last modified: 02-11-2015 06:00 PM by Lala.)
Ovi prevaranti sa popupom gde moraš da klikneš na oglas su prešli na adnow.Nije ni čudo što nam pada cena klikova.Mi pošaljemo danas 200 ciljanih klikova,a recimo samo ovaj jedan ispod pošalje 300 000 Biggrin.

Code:
http://lm.facebook.com/l.php?u=http://tamovamo.info/sms-dana-evo-sta-se-dogodi-kada-ti-zena-sazna-da-imas-ljubavnicu/

Danas mi poznanik koji se bavi ovim reče da je Adnow mnogo bolji nego Adsense za ovaj način zarade.Zato što je kraći naplatni period pa verovatnije dobiju pare,drugi razlog zato što na ovim njihovim spam stranicama je svaki Adsense klik 0.01 cent,a na Adnow zavisno od zemlje i po 5 centi.Čim mu smanje cenu klika on prijavi drugi sajt i ispočetka.Kaže i da adnow uredno šalje velike isplate,niko ništa ne pita zasad.
02-11-2015, 06:47 PM
Valjda će ovi iz adnowa biti ažurniji od adsensa što se tiče prevaranata ...
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Adnow oglasi 1kvota1 208 19,572 02-12-2016 06:23 PM
Last Post: 555nemanja
  Nativno oglašavanje u 2017. Pregled od Adnow.com Adnow 4 837 11-06-2016 09:23 PM
Last Post: Jokja
  AdNow - problem sa logiranjem osamabinmladen 0 983 24-07-2015 06:42 PM
Last Post: osamabinmladen

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)