Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adnow [zvanična tema]
21-10-2015, 02:35 PM
RE: Adnow [zvanična tema]
Zadnja dva dana mi je cena po kliku manja od 0.01$, definitivno sklanjam ADNOW za sva vremena.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (1): telekomsrbija
21-10-2015, 06:29 PM
Kod mene prije sat vremena pisalo Balance: 59$ a kada otvorim statistiku dole pisalo total 53$ ... sada piše Balance: 53$ a kada otvorim statistiku piše dole 56$. Kontam da im taj balance baš ne fercera ... Kako god okrenem ja sam opet u plusu, npr. stavim na fejsbuk boost 5€ na adnow zaradim 15$ ... eh sad da li sam ja ustvari zaradio 20$ to ne znam XD ja ću ostaviti widgete, neću ishitreno da djelujem kao neki Biggrin
Find all posts by this user
21-10-2015, 06:43 PM
Mene zanima da li postoji opcija normalnog banera dimenzija recimo 300x250 umesto ovih widgeta?
21-10-2015, 06:51 PM
Juče smo imali ozbiljne tehničke probleme, zato je bilo manje prikaza, jer par sati nije radio naš kod. I još stvarno imamo problem sa statistikom. Naši programeri već ispravljaju bagove. Možete li mi poslati podatke za svoje sajtove u inbox da to prosledim direktno tehničarima?
21-10-2015, 06:58 PM
Ja koliko "pratim" ovu temu vi "cesto" imate tehnickih problema i ljudi nisu bas zadovoljni sa vama.
21-10-2015, 07:49 PM (This post was last modified: 21-10-2015 07:55 PM by liquid.)
Meni to djeluje kao da su im ljudi navalili i da trenutni kapaciteti ne mogu izdržati tu navalu XD Samo je bitno, što kaže ovaj gore, da se nastavi lijepo i da svi budemo zadovoljni Biggrin Ja nisam nezadovoljan, prva isplata je prošla glatko, čak su me ispoštovali i kliknuli su ono Confirm receipt na paypalu da mi odmah pređe u available balance a radi se o 10tak $ mada sam negdje pročitao da isplaćuju tek poslije 20$. Tako da što se toga tiče ne mogu reći da sam nezadovoljan, jedino te sitne statističke greške a i glupo mi da cimam podršku za 3-4$ Biggrin
22-10-2015, 12:18 AM
Nije da ih branim za racun ali...

Ja sam primjetio prekjuce da su serveri im bili offline preko 2 sata za mene, a da je se zarada i impresije povecavali.

Onda sam skontao da oglasi im ne rade samo za posjetioce kojima je posjetioc Telekom Srpske i da server koji sluzi oglase ima problema sa DNS-om, ali da posjetiocima iz odredjenih zemalja i dalje ti serveri rade.

Sto znaci da te posjete sa provajdera kojima njihovi server su down uopste nisu racunate.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
22-10-2015, 11:46 AM
Aj da se ponovim:

(21-10-2015 06:43 PM)Davor Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Mene zanima da li postoji opcija normalnog banera dimenzija recimo 300x250 umesto ovih widgeta?
Thanks given by (1): novii
22-10-2015, 12:07 PM
Kod mene je isto statistika od juče bila ok.
22-10-2015, 01:40 PM
I meni je sve došlo na svoje. Statistika od prije dva dana je normalizovana, ona 3$ su mi vraćena i još se povećalo Biggrin Samo opet Balance prikazuje manje nego kada odem na statistiku ... valjda će se i to resetovati Biggrin
23-10-2015, 12:34 AM
Technical improvements are being held. Sorry for the inconveniences.
23-10-2015, 05:51 PM
Jel se vama promjenio PP account sto isplacuje zaradu?

Dve isplate dva razlicita posiljaoca...
23-10-2015, 06:26 PM (This post was last modified: 23-10-2015 06:27 PM by flex202.)
(23-10-2015 05:51 PM)Hellas Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Jel se vama promjenio PP account sto isplacuje zaradu?

Dve isplate dva razlicita posiljaoca...

Da baš sam dobio isplatu prije dva sata, možda su promjenili naziv firme ili ih je neko kupio.Ko će znati može biti milion razloga.

Ono što je odlično jeste što su mi odmah potvrdili uplatu bez da sam im to tražio, tako da umjesto pending mogu odmah povući lovu na karticu.Kako je kod vas?
23-10-2015, 06:56 PM
(21-10-2015 06:43 PM)Davor Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Mene zanima da li postoji opcija normalnog banera dimenzija recimo 300x250 umesto ovih widgeta?

Imamo samo vidžete, ali možete ih prilagoditi dizajnu svog sajta. Možete izabrati dimenzije slika, položaj teksta, možete isključiti animaciju. Ako imate neki problem sa kreiranjem vidžeta, pošaljite ticket za tehničku podršku, pa će vam oni pomoći.
23-10-2015, 06:59 PM
I meni je legla tačna suma, i meni su odmah potvrdili tako da je odmah prešlo u available balance, i meni je stiglo sa drugog naloga. Još da napomenem da zarađujem na adnow trostruko više nego na adsense. Sve pohvale!
23-10-2015, 08:17 PM
Jedan confirmed jedan pending kod mene.
23-10-2015, 08:23 PM
Tiket im pošalji, onda će ova naša u pon poslati u pon poruku kolegama koje su zadužene za to i pare će ti confirmati Smile
23-10-2015, 09:23 PM
(23-10-2015 08:23 PM)liquid Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Tiket im pošalji, onda će ova naša u pon poslati u pon poruku kolegama koje su zadužene za to i pare će ti confirmati Smile

Sramota me. 30 dana tamo vamo.
23-10-2015, 10:18 PM
(23-10-2015 09:23 PM)Hellas Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(23-10-2015 08:23 PM)liquid Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Tiket im pošalji, onda će ova naša u pon poslati u pon poruku kolegama koje su zadužene za to i pare će ti confirmati Smile

Sramota me. 30 dana tamo vamo.

Da baš Biggrin a možda se naviknu pa počnu sami potvrđivati odmah nakon slanja :-)
26-10-2015, 05:59 PM
izgleda se njima nije pomjerio sat, sinoć u 10 mi prebacilo na novi dan a inače bude u 11 haha
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Adnow oglasi 1kvota1 208 19,813 02-12-2016 06:23 PM
Last Post: 555nemanja
  Nativno oglašavanje u 2017. Pregled od Adnow.com Adnow 4 847 11-06-2016 09:23 PM
Last Post: Jokja
  AdNow - problem sa logiranjem osamabinmladen 0 996 24-07-2015 06:42 PM
Last Post: osamabinmladen

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)