Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adnow [zvanična tema]
11-10-2016, 09:38 AM
RE: Adnow [zvanična tema]
Jel se popravio šta Adnow? Kolika je cena klika? Kakav je CTR? Ja sam ih uklonio pre par meseci.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
11-10-2016, 09:59 AM
(11-10-2016 09:38 AM)Jokja Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Jel se popravio šta Adnow? Kolika je cena klika? Kakav je CTR? Ja sam ih uklonio pre par meseci.
Kod mene je u zadnjih mesec dana prosek CRT-a negde je oko 1.5 .Što se mene tiče meni su O.K mada bi mogli malo bolje Uveli su sada isplatu i preko webmoney tako da je manji fee u odnosu na pay pal
Thanks given by (1): Jokja
11-10-2016, 11:12 AM (This post was last modified: 11-10-2016 11:14 AM by flex202.)
Adnow je zakon :-)

Statistika za prošli mjesec: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Cijena klika nije nešto ali je bolje od ostalih mreža (naravno ne računajući adsense)
Find all posts by this user
Thanks given by (1): Jokja
11-10-2016, 12:29 PM
(11-10-2016 11:12 AM)flex202 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Adnow je zakon :-)

Statistika za prošli mjesec: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Cijena klika nije nešto ali je bolje od ostalih mreža (naravno ne računajući adsense)

flex202 Sad kad me nije srce udarilo nikad neće! Busted
11-10-2016, 12:44 PM
(11-10-2016 12:29 PM)blumen Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(11-10-2016 11:12 AM)flex202 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Adnow je zakon :-)

flex202 Sad kad me nije srce udarilo nikad neće! Busted

Zašto? :-)
11-10-2016, 07:41 PM
(11-10-2016 12:44 PM)flex202 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(11-10-2016 12:29 PM)blumen Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. flex202 Sad kad me nije srce udarilo nikad neće! Busted

Zašto? :-)
za klikove i naravno income što je najbitnije u internet zaradi svaka čast ! Bow
12-10-2016, 02:20 AM
Za koliko vremena si toliko skupio, jel radis adnow i adsense zajedno??
12-10-2016, 03:41 AM
I da li ce moguca zarada od referala, ako keste koliki procenat daju?
12-10-2016, 04:04 AM (This post was last modified: 12-10-2016 04:04 AM by Sceko.)
flex202 koja je stranica u pitanju ako nije tajna, te ti pravi toliku zaradu tj. te toliko ljudi klikne na reklame

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
12-10-2016, 09:45 AM (This post was last modified: 12-10-2016 09:48 AM by flex202.)
(12-10-2016 02:20 AM)haris026 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Za koliko vremena si toliko skupio, jel radis adnow i adsense zajedno??

Imam AdSense i AdNow, to su glavne mreže, plus imam mgid, H12 i etarget(samo unutar videa) reklame.

To je zarada za prošli mjesec, ako si na to mislio?
(12-10-2016 04:04 AM)Sceko Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. flex202 koja je stranica u pitanju ako nije tajna, te ti pravi toliku zaradu tj. te toliko ljudi klikne na reklame

Jedna regionalna stranica sa vijestima, zar je bitan link? U svakom slučaju ne radim ništa nelegalno kao oni popup prozori da odmah napomenem..
(12-10-2016 03:41 AM)haris026 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. I da li ce moguca zarada od referala, ako keste koliki procenat daju?

Jeste, nešto sitno, mislim 5%, osim ako taj referal ne počne kasnije zarađivati veće sume novca, onda to može biti dobro.
(11-10-2016 07:41 PM)blumen Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(11-10-2016 12:44 PM)flex202 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
za klikove i naravno income što je najbitnije u internet zaradi svaka čast ! Bow

Dobar raspored reklama i što više posjeta, to su dvije najvažnije stavke :-)
15-10-2016, 04:36 PM
Radi za adnow,tako to ide.
15-10-2016, 10:36 PM
(15-10-2016 04:36 PM)GamersbaOsvetnik Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Radi za adnow,tako to ide.
to nas ne interesuje da li radi ili ne radi Winking Bitno je da ADNOW plaća dobro Smile
16-10-2016, 01:49 PM
Imaju li oni neke druge reklame osim baba Vange ili je to maksimum u njihovoj ponudi posto kod mene nista drugo ne vidim. Smile
16-10-2016, 03:22 PM
(16-10-2016 01:49 PM)Davor Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Imaju li oni neke druge reklame osim baba Vange ili je to maksimum u njihovoj ponudi posto kod mene nista drugo ne vidim. Smile

Ima nešto ovako: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
17-10-2016, 02:33 AM
Kad hocu da napravim isplatu nikako ne mogu pise mi da je sesija istekla, želim da isplatim na račun ne na paypal, i evo dva dana piše da je sesija istekla a napravio sam preko 200 $
zna li neko sta je u pitanju, evo kako izgleda

Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
17-10-2016, 07:36 AM
(17-10-2016 02:33 AM)haris026 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Kad hocu da napravim isplatu nikako ne mogu pise mi da je sesija istekla, želim da isplatim na račun ne na paypal, i evo dva dana piše da je sesija istekla a napravio sam preko 200 $
zna li neko sta je u pitanju, evo kako izgleda

Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Kontaktiraj podršku.
17-10-2016, 08:36 AM
Kontaktirao sam ali ovde ocito treba odgovor cekati 5 dana
29-10-2016, 04:38 AM
Zdravo.
Da li adnow i dalje placa i da li su im ads u cpm ili cpc samo?
LP.
01-11-2016, 08:11 AM
Imate li vi danas problem da se ulogujete u account? Ja sam pokušao nekoliko puta i kaže da username ili password nije ispravan i ja idem na forgot password i ukucam email adresu i na to mi kaže da ta adresa uopšte nije registrovana.

A čudna stvar je to što imam oko 350$ za isplatu.

✺✺✺ Sunce je novo svaki dan! ✺✺✺
01-11-2016, 08:30 AM
(01-11-2016 08:11 AM)FacebookAds Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Imate li vi danas problem da se ulogujete u account? Ja sam pokušao nekoliko puta i kaže da username ili password nije ispravan i ja idem na forgot password i ukucam email adresu i na to mi kaže da ta adresa uopšte nije registrovana.

A čudna stvar je to što imam oko 350$ za isplatu.

I ja ne mogu da se ulogujem trenutno. Mora da je nesto privremeno..

Najbolji affiliate program sa ponudama za domaci trafik - Optimizovane Landing Strane.. Brza isplata na PP, WM, Paxum
Visit this user's website Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Adnow oglasi 1kvota1 208 18,439 02-12-2016 06:23 PM
Last Post: 555nemanja
  Nativno oglašavanje u 2017. Pregled od Adnow.com Adnow 4 766 11-06-2016 09:23 PM
Last Post: Jokja
  AdNow - problem sa logiranjem osamabinmladen 0 908 24-07-2015 06:42 PM
Last Post: osamabinmladen

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)