Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adnow [zvanična tema]
09-05-2016, 01:51 PM
RE: Adnow [zvanična tema]
(09-05-2016 09:53 AM)blumen Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(04-05-2016 09:33 PM)flex202 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Meni zarada nikad bolja do sad ali je problem što izgubim puno na provizijama kada šalju na devizni račun. Npr zadnja uplata je bila oko 496 dolara a meni na račun na kraju leglo 448 dolara, znači manje za 48 dolara što je stvarno puno. Uglavnom redovno plaćaju, trenutno nemam nikakvih problema...
Gde postavi adnow oglase čoveče kad imaš toliko klikova na stranici ? Živo me interesuje kakve vrste je tvoj sajt ako se sme znati.? Gledam i prosto ne verujem koliko klikova ima i pregleda stranice Busted hoću reči osto sam bez texta

Oglasi stoje na kraju teksta, 8 onih sličica. Ima i u sidebaru 2 bloka po 4 sličice al od njih ima nešto jako sitno klikova tako da ću ukloniti i ostaviti samo reklame nakon članka. Velik broj impresija je iz razloga što imaju tri bloka oglasa na stranici, jedan sa 8 i dva po 4 reklame tako da se taj broj impresija dobije na 50-60 hiljada pregleda dnevno na sajtu.

Sajt je tipa novosti, vijesti, zanimljivosti itd..
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (2): novii, blumen
09-05-2016, 11:14 PM
(09-05-2016 01:51 PM)flex202 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(09-05-2016 09:53 AM)blumen Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Gde postavi adnow oglase čoveče kad imaš toliko klikova na stranici ? Živo me interesuje kakve vrste je tvoj sajt ako se sme znati.? Gledam i prosto ne verujem koliko klikova ima i pregleda stranice Busted hoću reči osto sam bez texta

Oglasi stoje na kraju teksta, 8 onih sličica. Ima i u sidebaru 2 bloka po 4 sličice al od njih ima nešto jako sitno klikova tako da ću ukloniti i ostaviti samo reklame nakon članka. Velik broj impresija je iz razloga što imaju tri bloka oglasa na stranici, jedan sa 8 i dva po 4 reklame tako da se taj broj impresija dobije na 50-60 hiljada pregleda dnevno na sajtu.

Sajt je tipa novosti, vijesti, zanimljivosti itd..

flex202 hvala ti na odogovoru sada mi je jasnije Smile
Send this user an email Find all posts by this user
24-05-2016, 11:05 PM
Pozdrav,

Vidim da cpc cesto varira, kolki vam je trenutni cpc za nase balkanse zemlje ?
22-06-2016, 09:20 AM (This post was last modified: 22-06-2016 09:21 AM by Jokja.)
Ljudi, kolika vam je cena klika u zadnje vreme? Meni su nedavno na jednom sajtu zabavne tematike smanjili na 1 cent, a od pre neki dan samnjeno mi je na 1,5 cent i na dva sajta sa ženskom publikom. Na ostalim sajtovima uklonio sam njihove reklame još ranije.
22-06-2016, 12:39 PM (This post was last modified: 22-06-2016 12:43 PM by IMEmperor.)
(22-06-2016 09:20 AM)Jokja Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Ljudi, kolika vam je cena klika u zadnje vreme? Meni su nedavno na jednom sajtu zabavne tematike smanjili na 1 cent, a od pre neki dan samnjeno mi je na 1,5 cent i na dva sajta sa ženskom publikom. Na ostalim sajtovima uklonio sam njihove reklame još ranije.

Pa ti si i dobar, meni je na ultra ciljanim i ultra kvalitetnim sajtovima za njihove oglase već odavno oko 1,2 centa. Biggrin

Mada iskreno da ti kažem s obzirom da je sad to pomalo zasićeno već, nisam siguran ni da im se isplati više od toga, zavisno od sajtova i konverzije možda oko 2 centa bi moglo da im se isplati, ali što da daju toliko kad može i manje Biggrin
22-06-2016, 01:49 PM
(22-06-2016 12:39 PM)IMEmperor Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(22-06-2016 09:20 AM)Jokja Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Ljudi, kolika vam je cena klika u zadnje vreme? Meni su nedavno na jednom sajtu zabavne tematike smanjili na 1 cent, a od pre neki dan samnjeno mi je na 1,5 cent i na dva sajta sa ženskom publikom. Na ostalim sajtovima uklonio sam njihove reklame još ranije.

Pa ti si i dobar, meni je na ultra ciljanim i ultra kvalitetnim sajtovima za njihove oglase već odavno oko 1,2 centa. Biggrin

Mada iskreno da ti kažem s obzirom da je sad to pomalo zasićeno već, nisam siguran ni da im se isplati više od toga, zavisno od sajtova i konverzije možda oko 2 centa bi moglo da im se isplati, ali što da daju toliko kad može i manje Biggrin
Auuu...dobre zarade Biggrin Pitaj ih da ti povećaju, kao ja što sam ih pitao, pa će ti smanjiti na 0,9 centi Biggrin
24-06-2016, 05:55 PM
Kasni li vam uplata od adnow? Ja još nisam dobio za period do 12.06..
24-06-2016, 06:20 PM (This post was last modified: 24-06-2016 06:20 PM by Jokja.)
Meni je zadnja isplata bila za period od 16.05.2016 - 29.05.2016. Za period od 30.05.2016 - 12.06.2016 piše da je u procesu plaćanja.
27-06-2016, 11:31 AM
Meni rekli bice do kraja sedmice, znaci juce zadnji dan ali nisu nista uplatili. Nesto u zadnje vrijeme kasne, jos samo fali da ne plate...
27-06-2016, 02:30 PM
Mene su isplatili pre dva dana.
30-06-2016, 08:17 PM (This post was last modified: 30-06-2016 08:21 PM by blumen.)
Izgleda da ćemo čekati uplate/isplate na pay pal račun i po 2 nedelje Sorry za ostale vrste transakcija nema čekanja.Zbog čega nije mi jasno? Inače isplatu čekam još od 19.6 (oftopic jel iko issprobao ovaj Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
01-07-2016, 01:55 PM
(30-06-2016 08:17 PM)blumen Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Izgleda da ćemo čekati uplate/isplate na pay pal račun i po 2 nedelje Sorry za ostale vrste transakcija nema čekanja.Zbog čega nije mi jasno? Inače isplatu čekam još od 19.6 (oftopic jel iko issprobao ovaj Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

To je od adnow nešto novo... Ja sam primao uplate na devizni račun redovno, međutim npr poslednja uplata je bila oko 70 eura manja, to je otišlo na proviziju tako da sam se prebacio ponovo na PayPal zbog manje provizije. Ali se čeka duže...
01-07-2016, 02:39 PM
(01-07-2016 01:55 PM)flex202 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(30-06-2016 08:17 PM)blumen Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Izgleda da ćemo čekati uplate/isplate na pay pal račun i po 2 nedelje Sorry za ostale vrste transakcija nema čekanja.Zbog čega nije mi jasno? Inače isplatu čekam još od 19.6 (oftopic jel iko issprobao ovaj Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

To je od adnow nešto novo... Ja sam primao uplate na devizni račun redovno, međutim npr poslednja uplata je bila oko 70 eura manja, to je otišlo na proviziju tako da sam se prebacio ponovo na PayPal zbog manje provizije. Ali se čeka duže...

jedno ne razumem što nam ne daju isplate svake sedmice. Jer mi mi plaćamo pay pal fee oni ništa ne gube prilikom transakcija .Elem nije bitno toliko, da ne dramim previše.Bitno je samo da isplacuju redovno i dobroWinking

Usput ako neko isproba ovaj njihov adpop neka nam javi kakvi su rezultati
21-07-2016, 10:20 PM
Takmičenje webmastera od Adnow.com

Adnow Native ads poziva webmastere da učestvuju u referalnom Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. . Webmasteri, koji dovedu najviše aktivnih partnera za period od 11.07. do 31.08.2016., postaće zlatni partneri Adnow, pa će dobiti Apple nagrade.

Svako može da učestvuje!

Potrebno je:
Od 11.07. do 31.08
• registrovati se na Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. ;
• dobiti referalni link ;
•podeliti link sa svojim prijateljima I kolegama. Kao gratis vi ćete stalno dobijati 5% njihove zarade ;-)
• pratiti svoju poziciju u rejtingu webastera. Prvih 10 će dobiti nagrade!

Referal, kojeg ste doveli, mora ne samo da se registruje, nego još i da doda svoje sajtove i postavi Adnow vidžet na stranicu. Vidžet se aktivira u toku jednog dana, a mi ćemo vas obavestiti o tome.

1. mesto – Adnow Diamond partner i MacBook Air 11
2. mesto - Adnow Platinum partner i iPhone 6
3. mesto - Adnow Gold partner i iPad mini
4.-5. mesto - Adnow Silver partner i Apple watch
6.-10. mesta - Adnow Bronze partner i iPod Shuffle

Pobednici će biti predstavljeni na Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. i na Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Možete saznati tehničke detalje i druge informacije u vezi procedure takmičenja na sledećoj Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Želite učestvovati, ali imate pitanja?
Postavite ih na contest@adnow.com
23-07-2016, 12:31 AM
ljudi odobrili su mi sajt dodao sam widgete, ali sad ne znam kako i gdje da ove kodove postavim na stranicu
stranica je u Wordpresu pa ako moze neko da pomogne
pozdrav
06-08-2016, 09:24 PM (This post was last modified: 06-08-2016 09:27 PM by Gradimir.)
Kreirao sam sajt da testiram ovo. Blok oglasa postavljen ispod viralnog članka.
Prvi dan odlicno, ctr čak 9.8%. Ja odusevljen, spreman da kupujem dosta vise prometa. Drugi dan, ctr duplo manji, 4.4%. Okej, to je neka realna cifra. Treci dan nastavlja da pada, i to na 2.55%.. I tako vec pada nekoliko dana, da bi dosao do 0.33%, sto je ogromna razlika od prvog dana, pogotovo kada se uzme u obzir da je traffic source stalno isti, fb ads.

Gradimir, ponosan član Internet zarada foruma od Jan 2010.
10-09-2016, 02:17 PM
Koliko gubite na isplatama od adnow preko deviznog računa kada primate zaradu? Mislim na onaj fee 25$ plus što uzme posrednička banka?
24-09-2016, 10:03 PM
Kako stupiti u kontakt sa njima i dogovoriti filsno placanje za dnevno 55k pregleda, mjesecno oko 1,6 miliona pregleda?
24-09-2016, 10:05 PM
(24-09-2016 10:03 PM)haris026 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Kako stupiti u kontakt sa njima i dogovoriti filsno placanje za dnevno 55k pregleda, mjesecno oko 1,6 miliona pregleda?

Javi im na mejl ili na privatnu poruku ovde. Ali mislim da ti se vise isplati ako nije fiksno.
10-10-2016, 11:09 PM
Koliko se ceka na isplatu kad se skupi 200$ pa kad isplata ide na racun?
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Adnow oglasi 1kvota1 208 18,557 02-12-2016 06:23 PM
Last Post: 555nemanja
  Nativno oglašavanje u 2017. Pregled od Adnow.com Adnow 4 788 11-06-2016 09:23 PM
Last Post: Jokja
  AdNow - problem sa logiranjem osamabinmladen 0 926 24-07-2015 06:42 PM
Last Post: osamabinmladen

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)