Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adnow [zvanična tema]
07-04-2016, 10:00 PM (This post was last modified: 07-04-2016 10:23 PM by blumen.)
RE: Adnow [zvanična tema]
Pozdrav
jedno pitanje za vas. Kakav vam je ovih zadnjih 10-ak dana eCPM ako se sme znati ako nije poslovna tajna Lol ? Meni je na opao, od nekog proseka otprilike 0.27 sada se vrti zadnjih 10-ak dana oko 0.11 -0.15 tu negde. Doduše i broj klikova je prepolovljen
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
14-04-2016, 04:30 PM
(07-04-2016 10:00 PM)blumen Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Pozdrav
jedno pitanje za vas. Kakav vam je ovih zadnjih 10-ak dana eCPM ako se sme znati ako nije poslovna tajna Lol ? Meni je na opao, od nekog proseka otprilike 0.27 sada se vrti zadnjih 10-ak dana oko 0.11 -0.15 tu negde. Doduše i broj klikova je prepolovljen

Plaćamo za klikove, eCPM je tehnički pokazatelj efikasnosti banera, to je vaša prosečna zarada na 1000 prikaza.
Ako vam je prepolovljen broj klikova, verovatno je to razlog zašto imate manji eCPM. Probajte da promenite mesto oglasa, najefikasnija pozicija je ispod članka, dva reda slika. Naš baner obično ima visok CTR, na zabavnim sajtovima iznosi 1-2%, dok na ženskim i zdravstvenim sajtovima dostiže čak i 5%.
Thanks given by (1): blumen
15-04-2016, 08:09 PM
(14-04-2016 04:30 PM)Adnow Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(07-04-2016 10:00 PM)blumen Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Pozdrav

Plaćamo za klikove, eCPM je tehnički pokazatelj efikasnosti banera, to je vaša prosečna zarada na 1000 prikaza.
Ako vam je prepolovljen broj klikova, verovatno je to razlog zašto imate manji eCPM. Probajte da promenite mesto oglasa, najefikasnija pozicija je ispod članka, dva reda slika. Naš baner obično ima visok CTR, na zabavnim sajtovima iznosi 1-2%, dok na ženskim i zdravstvenim sajtovima dostiže čak i 5%.

hvala adnow na odgovoru Smile
kod mene je sajt zabavnog karaktera, pokušaću da promenim poziciju jednog vidgeta.Jer na sajtu imam dva vidgeta jedan ispod članka drugi ispod listanja stranica pa ćemo videti dal ima efekta
A vi malo miksajte slike koje se prikazuju na banerima stalno se vrte jedne te iste ...ove o dijetama dojadiće narodu a onda gubimo i vi i mi P.S ukkjučena mi je opcija za shocking images
17-04-2016, 10:40 PM
Imate li nameru da uskoro napravite banere za referal program?

Free Classfieds Biz | Parfemi SRB | Citati o uspehu
Visit this user's website Find all posts by this user
18-04-2016, 07:10 PM (This post was last modified: 18-04-2016 07:22 PM by Adnow.)
(17-04-2016 10:40 PM)zeraprinc Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Imate li nameru da uskoro napravite banere za referal program?

Nemamo poseban referalni baner, samo link. Možete ga samostalno vezati za baner.
Link možete pronaći na dashboardu u gornjem meniju: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Ako se neko registruje prema vašem referalnom linku, imaćete stalan 5% prihod od ukupne zarade sajtova vašeg referala.
Thanks given by (1): Loxo
18-04-2016, 09:37 PM (This post was last modified: 18-04-2016 09:39 PM by zeraprinc.)
Ma, znam to. Već imam 2 referala. Jedan aktivan, drugi spava. Zato sam i pitao za banere. Da pridobijem još neke.

Ako nekom zatreba baner, izvolite ovaj koji sam prilagodio.

[Image: adnow300.jpg]

Free Classfieds Biz | Parfemi SRB | Citati o uspehu
Visit this user's website Find all posts by this user
19-04-2016, 05:10 PM
(15-04-2016 08:09 PM)blumen Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. hvala adnow na odgovoru Smile
kod mene je sajt zabavnog karaktera, pokušaću da promenim poziciju jednog vidgeta.Jer na sajtu imam dva vidgeta jedan ispod članka drugi ispod listanja stranica pa ćemo videti dal ima efekta

e, još jedna bitna stvar oko eCPM. ako imate dva vidžeta, naša statistika duplira prikaze. pošto se eCPM računa prema broju prikaza: eCPM=(zarada/prikaze)x1000, naša statistika će pokazati duplo manji eCPM, nego što imate u stvari.
Mada obično još jedan baner povećava zaradu od stranice.
Thanks given by (1): blumen
25-04-2016, 06:08 PM
Kad da očekujem uplatu ? Zarada je krenula prije 12 dana. Do sad sam skupio preko 200 dolara. Hitno mi treba novac pa zato pitam... Smile)
Find all posts by this user
25-04-2016, 07:38 PM
VAŽNA OBJAVA! Od sad radimo sa OGLAŠIVAČIMA isto!

Adnow sad radi takođe i kao RTB platforma za oglašivače. Promovišete svoje sajtove, proizvode i servise, i plaćate samo za realne posete!
RTB ( Real Time Bidding) način kupovine reklame pomoću automatizovane online licitacije. Sistem će pronaći najbolji medijski prostor za vašu reklamu, s obzirom na podešavanja reklamne kampanje i budžet, koji imate na raspolaganju.
Evo par činjenica o nama:
• Adnow mreža radi u 107 zemalja, imamo oko 4,2B impresija i oko 900M jedinstvenih poseta mesečno;
• Mi nudimo oko 1500 websajtova iz Srbije, Bosne i Hrvatske, koji ćete moći koristiti kao platformu za promovisanje svojih servisa, proizvoda i stranica;
• Targetiranje korisnika prema lokaciji, uređaju, mobilnom operateru, operativnom sistemu, pregledaču i drugim parametrima;
• Native ads, format oglašavanja, koji koristimo, privalače duplo više vizuelnog fokusa posetilaca i tri puta veću pažnju, što povećava efikasnost vaše reklamne kampanje.

Ako želite da se reklamirate preko Adnow, možete da se registrujete pomoću ovog Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. . Nakon uspešne registracije, vi ćete moći samostalno odrediti budžet i ciljanje svoje kampanje. Isto tamo možete pratiti statistiku efikasnosti reklamiranja.
Ako imate neka pitanja, tu sam na raspolaganju, rado ću odgovoriti na njih, pa vam pomoći sa registracijom i podešavanjem reklamne kampanje.
Thanks given by (1): flex202
01-05-2016, 10:20 AM
Jel dolaze vama redovno isplate od Adnow? Meni je zadnja isplata bila 15. aprila.
01-05-2016, 11:40 AM
Svi se žale na isplate koliko ja znam i da im kasne po par mjeseci
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
01-05-2016, 06:34 PM (This post was last modified: 01-05-2016 06:36 PM by flex202.)
(01-05-2016 11:40 AM)Cane Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Svi se žale na isplate koliko ja znam i da im kasne po par mjeseci

Meni su uredno isplatili za prošli mjesec tri puta kako su i trebali, bilo je unazad nekoliko mjeseci 2 ili 3 puta da je uplata kasnila par dana zbog problema sa PayPal-om koji su imali ali na devizni račun je isplata stizala redovno.
(01-05-2016 10:20 AM)Jokja Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Jel dolaze vama redovno isplate od Adnow? Meni je zadnja isplata bila 15. aprila.

Jesi im poslao mejl? Meni uredno stižu uplate...
03-05-2016, 01:56 PM
I meni je poslednja uplata bila 15.04. i to za period do 10.04.

WHO DARE WINS!
03-05-2016, 02:48 PM
i meni ... ista situacija
03-05-2016, 05:04 PM
Meni danas legla uplata za period do 25.04
04-05-2016, 02:49 PM (This post was last modified: 04-05-2016 02:57 PM by Sceko.)
Dosta su neozbiljni, ja sam isto cekao mjesec dana, drugo imam 16.000 posjeta i zarada nikad manja vise sam imo na 5000, neke prevare vrse Smile najbrzu uplatu vrsi popads.

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
04-05-2016, 03:06 PM
Izgleda su opet dobili ban na paypal nalogu Smile Meni je danas stigla uplata sa meila info@shackinternational.com. Nigde nije navedeno da je uplata od njih, ali ja znam da je od njih jer od nikog drugo ne čekam uplatu i poklapa se iznos. Uplatili su zaradu za prethodne dve nedelje.
04-05-2016, 09:33 PM
Meni zarada nikad bolja do sad ali je problem što izgubim puno na provizijama kada šalju na devizni račun. Npr zadnja uplata je bila oko 496 dolara a meni na račun na kraju leglo 448 dolara, znači manje za 48 dolara što je stvarno puno. Uglavnom redovno plaćaju, trenutno nemam nikakvih problema...

[Image: XE4Uqj8.png?1]

[Image: i7C1oEP.png?1]
05-05-2016, 12:49 AM
(04-05-2016 02:49 PM)Sceko Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. najbrzu uplatu vrsi popads.

mislim da je popcash brži Smile
09-05-2016, 09:53 AM
(04-05-2016 09:33 PM)flex202 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Meni zarada nikad bolja do sad ali je problem što izgubim puno na provizijama kada šalju na devizni račun. Npr zadnja uplata je bila oko 496 dolara a meni na račun na kraju leglo 448 dolara, znači manje za 48 dolara što je stvarno puno. Uglavnom redovno plaćaju, trenutno nemam nikakvih problema...

[Image: XE4Uqj8.png?1]

[Image: i7C1oEP.png?1]
Gde postavi adnow oglase čoveče kad imaš toliko klikova na stranici ? Živo me interesuje kakve vrste je tvoj sajt ako se sme znati.? Gledam i prosto ne verujem koliko klikova ima i pregleda stranice Busted hoću reči osto sam bez texta
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Adnow oglasi 1kvota1 208 26,562 02-12-2016 06:23 PM
Last Post: 555nemanja
  Nativno oglašavanje u 2017. Pregled od Adnow.com Adnow 4 1,109 11-06-2016 09:23 PM
Last Post: Jokja
  AdNow - problem sa logiranjem osamabinmladen 0 1,226 24-07-2015 06:42 PM
Last Post: osamabinmladen

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)