Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adnow [zvanična tema]
08-01-2016, 11:40 AM
RE: Adnow [zvanična tema]
Raspravu o MGID mreži vodite u ovoj temi: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
08-01-2016, 06:47 PM
skameri, ne pokusavajte.
08-01-2016, 07:39 PM
Ima li kakvih znakova da će se šta poboljšati ili da postavljamo alternativne mreže?
Find all posts by this user
08-01-2016, 08:18 PM
(08-01-2016 06:47 PM)doncorleonebh Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. skameri, ne pokusavajte.

MGID ili AdNow?

Gledaj besplatno Arenu sport, Sport klub i Eurosport.
Facebook marketing - Promoviši svoj biznis na najvećoj društvenoj mreži na svetu!
09-01-2016, 08:13 PM
(08-01-2016 08:18 PM)Loxo Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(08-01-2016 06:47 PM)doncorleonebh Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. skameri, ne pokusavajte.

MGID ili AdNow?
Adnow, prvo sto kradu klikove, drugo sto ne isplacuju. Strana nicha, 25€ zaradio za 7-8 d. Ctr 2%, fol click fraud Smile Isti taj sajt radio prije toga i sad radi na adsenseu bez ikakvih problema.
Sve dok sam promovisao zarada isla ok, kad sam unio paypal onda skinuli balans stavili ga kao PAID a nisu ga isplatili. Napravit cu im tako negativnu kampanju zbog ovog iskustva da ce pozaliti Smile
Thanks given by (1): mrgood
09-01-2016, 08:36 PM
Da, primetio sam da kradu klikove.

Gledaj besplatno Arenu sport, Sport klub i Eurosport.
Facebook marketing - Promoviši svoj biznis na najvećoj društvenoj mreži na svetu!
10-01-2016, 11:35 AM
(09-01-2016 08:13 PM)doncorleonebh Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(08-01-2016 08:18 PM)Loxo Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. MGID ili AdNow?
Adnow, prvo sto kradu klikove, drugo sto ne isplacuju. Strana nicha, 25€ zaradio za 7-8 d. Ctr 2%, fol click fraud Smile Isti taj sajt radio prije toga i sad radi na adsenseu bez ikakvih problema.
Sve dok sam promovisao zarada isla ok, kad sam unio paypal onda skinuli balans stavili ga kao PAID a nisu ga isplatili. Napravit cu im tako negativnu kampanju zbog ovog iskustva da ce pozaliti Smile

Adnow ako ista drugo onda isplacuje.Iole urednim clanovima ovog foruma DavidVictoru aka IMemperoru, ovom Flexu, Jokji cak ide unapred po ugovoru bre rade.

E sad drugi je problem sto vi sa gamers.ba servirate oglase u onim popupima i spamate po Fejsbuku.Pogledaj samo temu Da li ce i njih Google sankcionirati. Sve gamers.ba clanovi kolege i varalice koji jedni druge prijavljuju Adsensu.
10-01-2016, 02:01 PM
Meni je adnow do sredine decembra sve redovno isplacivao, eventualno dan kasne ali isplate koliko sam zaradio ... na tiket odgovore poslije 12 sati ... prestao sam ih koristiti samo zato što mi je facebook blokirao nalog za boost a na drugom sajt mi je niska cijena klika ... a dok sam boostao na adnow sam zaradjivao koliko i na adsense ... na 1000 pregleda 1 € sa adsense i jos 1 $ sa adnow...
10-01-2016, 04:57 PM
Mislim da imaju dosta novih oglasivaca i posla, s obzirom da sam kontaktirao Evgeniju, njihovog valjda menadzera ( dobio sam njen kontakt od firme) , zeleo da se oglasavam, ona me je samo pitala jedno pitanje ( zvanicno ime firme) i posle toga 15 dana nista. Kada sam je pitao , zasto ne komunicira, rekla je da ima jako puno posla . Nije mi trazila ni url od sajta niti me pitala sta zelim, koliko zelim da potrosim, koji je lead, bilo sta bitno u vezi posla....

Affiliate - za sajtove iz Srbije i Hrvatske
Zarada deljenjem slika
Wordpress Autoposter
10-01-2016, 07:17 PM
(10-01-2016 04:57 PM)freemind Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Mislim da imaju dosta novih oglasivaca i posla, s obzirom da sam kontaktirao Evgeniju, njihovog valjda menadzera ( dobio sam njen kontakt od firme) , zeleo da se oglasavam, ona me je samo pitala jedno pitanje ( zvanicno ime firme) i posle toga 15 dana nista. Kada sam je pitao , zasto ne komunicira, rekla je da ima jako puno posla . Nije mi trazila ni url od sajta niti me pitala sta zelim, koliko zelim da potrosim, koji je lead, bilo sta bitno u vezi posla....

Ja mislim da su svi oglasivaci na adnow u stvari oni sami...
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (2): 1kvota1, flex202
10-01-2016, 09:17 PM
(10-01-2016 11:35 AM)Lala Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(09-01-2016 08:13 PM)doncorleonebh Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Adnow, prvo sto kradu klikove, drugo sto ne isplacuju. Strana nicha, 25€ zaradio za 7-8 d. Ctr 2%, fol click fraud Smile Isti taj sajt radio prije toga i sad radi na adsenseu bez ikakvih problema.

Adnow ako ista drugo onda isplacuje.Iole urednim clanovima ovog foruma DavidVictoru aka IMemperoru, ovom Flexu, Jokji cak ide unapred po ugovoru bre rade.

E sad drugi je problem sto vi sa gamers.ba servirate oglase u onim popupima i spamate po Fejsbuku.Pogledaj samo temu Da li ce i njih Google sankcionirati. Sve gamers.ba clanovi kolege i varalice koji jedni druge prijavljuju Adsensu.

proof that or it didn't happen
10-01-2016, 11:02 PM
Code:
http://www.gamers.ba/forum/10/222793/adsense-saradnik/
http://www.gamers.ba/forum/8/225480/1/ad-sense/#tema-post-2105333
I jos milion takvih tema se svremena na vreme pojavi.Clanica sam i kod vas i to aktivna Winking
11-01-2016, 11:20 PM (This post was last modified: 11-01-2016 11:21 PM by sage.)
Quote:Adnow, prvo sto kradu klikove, drugo sto ne isplacuju. Strana nicha, 25€ zaradio za 7-8 d. Ctr 2%, fol click fraud Smile Isti taj sajt radio prije toga i sad radi na adsenseu bez ikakvih problema.
Meni sve uredno isplacuju petkom po cpc jos od oktobra.
Zarada u novembru je bila odlicna, cpm oko 1$, a u decembru trecina od toga.
Znaci placaju ali sve manje se isplati raditi sa njima.

sage, ponosan član Internet zarada foruma od Aug 2009.
12-01-2016, 12:29 AM
(10-01-2016 11:02 PM)Lala Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
Code:
I jos milion takvih tema se svremena na vreme pojavi.Clanica sam i kod vas i to aktivna Winking
ljubim ja tebe, al ne otvara mi nista na tim lokacijama hahaha <3
13-01-2016, 12:05 AM
(12-01-2016 12:29 AM)doncorleonebh Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(10-01-2016 11:02 PM)Lala Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
Code:
ljubim ja tebe, al ne otvara mi nista na tim lokacijama hahaha <3

Pretpostavljala sam da ces obrisati teme ipak si admin tamo.
Zato sam kljucni sacuvala na archive.org Winking

Code:
http://web.archive.org/web/20160110210933/http://www.gamers.ba/forum/10/222793/adsense-saradnik/
16-01-2016, 02:05 PM
(13-01-2016 12:05 AM)Lala Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(12-01-2016 12:29 AM)doncorleonebh Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. ljubim ja tebe, al ne otvara mi nista na tim lokacijama hahaha <3

Pretpostavljala sam da ces obrisati teme ipak si admin tamo.

Code:
http://web.archive.org/web/20160110210933/http://www.gamers.ba/forum/10/222793/adsense-saradnik/

bravo hahahahahaahha istina se sakriti ne može
21-01-2016, 05:16 PM
(16-01-2016 02:05 PM)liquid Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(13-01-2016 12:05 AM)Lala Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Pretpostavljala sam da ces obrisati teme ipak si admin tamo.

Code:

bravo hahahahahaahha istina se sakriti ne može
ja mislim da je ovo sve namontirano, i ovaj liquid je jedan od jacih clanova ovog foruma preporucio bi vam da se ne kacite sa njim. A lala nek mi ostavi broj u pp ako vec toliko zeli da se upozna sa mnom.
21-01-2016, 06:11 PM
Ja mislim da nije namontirano. Ali je to u celoj priči nebitno, jednostavno su neki zadovoljni sa tom firmom , dugi nisu.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
22-01-2016, 02:15 AM
(21-01-2016 05:16 PM)doncorleonebh Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(16-01-2016 02:05 PM)liquid Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. bravo hahahahahaahha istina se sakriti ne može
ja mislim da je ovo sve namontirano, i ovaj liquid je jedan od jacih clanova ovog foruma preporucio bi vam da se ne kacite sa njim. A lala nek mi ostavi broj u pp ako vec toliko zeli da se upozna sa mnom.

TVRDIM NEPOBEDIV SAM
24-01-2016, 12:25 PM
Jel ima neko da nije još dobio isplatu od Adnow što je trebalo u petak-subotu?
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Adnow oglasi 1kvota1 208 23,177 02-12-2016 06:23 PM
Last Post: 555nemanja
  Nativno oglašavanje u 2017. Pregled od Adnow.com Adnow 4 936 11-06-2016 09:23 PM
Last Post: Jokja
  AdNow - problem sa logiranjem osamabinmladen 0 1,073 24-07-2015 06:42 PM
Last Post: osamabinmladen

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)