Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hosting za 100 dinara (ili 0,87 eur ako niste u Srbiji)
» 5 sajta, 3 mysql baze i 1 GB prostora
25-09-2015, 05:20 PM
RE: Hosting za 100 dinara (ili 0,87 eur ako niste u Srbiji)
(25-09-2015 04:01 PM)Kapetan Bačvica Wrote:  
(25-09-2015 03:11 PM)brzi Wrote:  ako jos uvek tvrdis da nema tako nesto http://www.uniwebhosting.com/ ovde imas, koristio sam i njih godinu dana, brzina hosta je dobra ali su vise puta bili offline mada sada je valjda drugi vlasnik i tvrde kako nemaju vise tih problema.

Ovo mi se čini najpovoljnija ponuda ikad. Smile
10 addon domena i neograničen broj MySQL databaza, serveri u Njemačkoj, sve za 1 (jedan) Euro mjesečno.
Šteta što kažeš da su padali često.... mora biti nešto za ovu cijenu.

Ja sam ih bookmarkirao, ipak. Fever

Na sajtu UniWebHostinga navedena je izjava Sergeja Ćetkovića i link do njegovog sajta, a kad odete na navedeni sajt sajt nije dostupan.

Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
25-09-2015, 05:51 PM (This post was last modified: 25-09-2015 06:01 PM by telekomsrbija.)
(25-09-2015 04:01 PM)Kapetan Bačvica Wrote:  [quote='brzi' pid='108339' dateline='1443186665']
ako jos uvek tvrdis da nema tako nesto http://www.uniwebhosting.com/ ovde imas, koristio sam i njih godinu dana, brzina hosta je dobra ali su vise puta bili offline mada sada je valjda drugi vlasnik i tvrde kako nemaju vise tih problema.
[quote]

Ovo mi se čini najpovoljnija ponuda ikad. Smile
10 addon domena i neograničen broj MySQL databaza, serveri u Njemačkoj, sve za 1 (jedan) Euro mjesečno.
Šteta što kažeš da su padali često.... mora biti nešto za ovu cijenu.

Ja sam ih bookmarkirao, ipak. Fever

Kao što je lepo flex gore napisao, treba da znas da od toga napisanog nema ni upola, već je to marketing na koji se lepe mnogi (nažalost moram reći da sam i ja bio jedan od tih)

Koristio sam njihov servis pre famoznog novog vlasnika(iskustva foruma govore da se ista situacija desila negde 2008-2009 sa istom pričom i promenom vlasnika, a vlasnik naravno ostao isti. Šteta što sam na to naleteo tek kada sam se već opekao)

Servis je bio katastrofalan, downtime ogroman, ping i brzina odziva kao da su serveri na Novom Zelandu a ne u Nemačkoj itd. Povrh svega, taj period od nekih mesec dana pre promene vlasnika je bilo down, nikakve backupe naravno nismo dobili, podrške nigde, tako da moj savet je da se ne upuštate u priču sa ovim hosting provajderom, a ni u te unlimited trikove jer to ne postoji za male pare.

Moje iskustvo je takvo da sam hosting koristio 6 meseci, 6 plaćenih meseci su ukrali jer nisu hteli da vrate pare.

Inače ono što je još važnije, imajte na umu da je taj uniweb divlja firma, nigde nema registrovanu delatnost , tako da znate s kim imate posla.

za podebljani deo u citatu: Ne znam kojom logikom ideš ako mislis da je čest downtime nešto opravdano ako dobijem 'unlimited' paket.

Ako ti je sajt često down, gubiš posetioce, samim tim i prihod, gubis ime koje si gradio jer kada neki korisnik dva, tri puta dođe na tvoj sajt, a on offline, više se neće vraćati, a o gubitku pozicije na googlu da ne govorim.

Tako da posle lošeg iskustva sa 'jeftinim' unlimited hostingom prešao sam na 'skup' limited i više nema problema.

Ovo pišem jer sam se ja zeznuo i izgubio sajt, vreme i novac, da ne bi bili u sličnoj ili istoj situaciji, dobro proverite istoriju hosting provajdera, proverite da li postoji kao firma ili je neki divlji preduzetnik, i naravno jeftin a dobar hosting ne postoji

p.s. Koristio sam free web hosting za test projekte, moram reći da je bio mnogo kvalitetniji u svakom pogledu od uniwebhostinga.
Thanks given by (1): Aleksandar92
20-10-2015, 02:55 AM
(24-09-2015 01:27 AM)brzi Wrote:  
(23-09-2015 11:06 PM)anel92 Wrote:  Postavi link od takvog hostinga i s tom cijenom, ali da je pouzdan neki ne da mi pada sajt svako 2 sata. Evo ja cu odmah kupiti.

Ne branim ove nista, samo da se zna.

Evo ti dva primera https://ifastnet.com/portal/sharedhosting.php , https://www.ovh.ie/web-hosting/ , ima ih jos mnogo, ja ne znam ljudi da li vi gledate cene ali evo vam VPS za 2.99e
https://www.ovh.ie/vps/vps-ssd.xml

Ajd sad lepo kupi Smile

Ti da nesto znas ne bi reklamirao ifastnet. Ranije su solidno radili ali danas ovi shared hostinzi pucaju na 50 online. Tako da ispadas smesan, a i nevidjeni si kontras.
20-10-2015, 08:11 AM
(25-09-2015 04:14 PM)sunbeach Wrote:  Zato su i padali cesto,jer kolko para toliko i muzike.
Ja sviram dok ima para Biggrin , elem sve sto je jeftino i izgleda kao super pogodak ispadne veliki promasaj u 98% slucajeva po mom..
Find all posts by this user
20-10-2015, 12:40 PM
(20-10-2015 02:55 AM)pedjaa Wrote:  Ti da nesto znas ne bi reklamirao ifastnet. Ranije su solidno radili ali danas ovi shared hostinzi pucaju na 50 online. Tako da ispadas smesan, a i nevidjeni si kontras.

Eto, tebe je barem lako nasmijati. Smile
Ipak bi bilo bolje da malo prikočiš sa karakteriziranjem iskusnijih članova, pogotovo dok imaš svega 5 postova. Sorry
A tko zna što ti stavljaš (i kako) na svoj server, ja vidim da Brzi nije imao nikakve probleme;

(25-09-2015 03:11 PM)brzi Wrote:  na ifast imas za 2,99$ ono sto sam naveo i jace i kada ukucas promo kod od 30% manje izadje te 25e za godinu dana troduplo bolji hosting od navedenog gore. Koristim ga licno dve godine ni jedne sekunde nije bio offline.

A osobno imam neke siteove na njihovom Free hostu; i do sada su mi više puta pomogli u nekim momentima, i to moram ih pohvaliti da podrška i to na Free hostu odgovara - odmah. Ali stvarno odmah, kao da su čekali moje pitanje.
Sigurno ću uskoro uzeti ovaj paket koji Brzi gore spominje.
Hvala i Brzome na tome. Fever

Još jedna loša vijest - R.I.P. Prince.
Free Classified Ads - Free Classifieds.
Kvadar Oglasi, Besplatni Mali Oglasi.
24-10-2015, 03:33 PM
Vecina sajtova firmi imaju 2-30mb i trose 0,5 - 5gb retko koji vise... A taj koji trosi vise taj ima poseta ima i vise prodaja i njemu nije problem da plati mesecno 2e ili 5e samo da lepo radi i da ima dobru podrsku. Vecina stranih imaju uzas podrsku...

Isti je slucaj i oni koji od sajta zele da zarade preko reklama... Dok onaj kome je sajt hobi opet ne vidim koji hobi trosi 100gb mesecno... Imam barem 10-15 prijatelja koji zive od sajtova i samo se time bave i niko ne trosi ni 50gb...

Sto se Nineta tice oni neki kvalitet ali se trude i gledaju da izadju u sesret. A ti strani koji kostaju 25$ godisnje tu od podrske nema ni p... Samo kopiraju neke odgovore i to je to... Sad ko je bolji pa nemci ali kod njih podrska kosta 100e mesecno uz paket i tad cete imati sve rese za par min admina koji sve zna tj tim... Dakle ko zaraduje 1000e+ on treba da plati i da ne razmislja. Male firme i pocetnici Ninet je za njih vise nego dobar i ne treba da traze dalje cak da daju i 20-25e godisnje pa sta je to jedna kafa mesecno...

Sto se uniwebhosting.com moja dva druga su ostala bez domena zbog njih. Vise puta ih nije bilo po par meseci onda promene vlasnika a uvek primaju para na isti racun... Bude i kad su tu jave ali opet serveri dosta losi u spricu sajt se jedva ucitava... Naravno rade na divlje i niko ih ne moze naci, cak ni sud. Imali su par tuzbi sud je na kraju preko policije pokusao da ih locira ali nisu uspeli. Znam decka kome su i ako je uplatio izbrisali nalog sa 20 sajtova on nije imao backup i oni su obecavali jedno 20 dana svaki dan kako traze i na kraju nisu nasli (mislim da nisu ni imali).
25-10-2015, 11:10 PM (This post was last modified: 25-10-2015 11:30 PM by mgsbgd.)
Sajt Sergeja Ćetkovića je i dalje hostovan kod uniwebhostinga, on je naš prijatelj i korisnik 8 godina, domen je bio registrovan na drugom mestu i istekao je, to nije greška uni-a, i zbog toga sajt ne radi, ali se trudimo da mu vratimo sam domen, ili će registrovati drugi.

To da su uniweb serveri offline su glupost, naši serveri su online uvek, kao i naš sajt i npr sajt bioskop.me i još mnogi drugi dajtovi, online su 99.9% , vi ste koristili naše usluge 6 meseci, a povraćaj novca je zagarontovana u prvih 30 dana. Tako da vas tu niko nije pokrao, ako ste imali offline, može vam se reaktivirati hosting i dodeliti gratis period za svaki offline dan, legitimno smo registrovani na google maps kao firma i proverena je adresa, u APR-u je registracija u toku.

Za sva dodatna pitanja molimo vas da nam pošaljete email.

Za svaki minut offline, dajemo mesec dana gratis hostovanja, toliko smo sigurni u kvalitet servera i to garantujemo. Kao novi vlasnici smo promenili sve servre, i load na serverima ne prelazi 1.

Isto tako, ako nekom padne sajt, dodelićemo mu lični vps od hetznera o našem trošku, refundaciju uvek možete da dobijete. Osoba koja je navela da nećemo da vratimo novac, neka ponovo otvori tiket da proverimo, ali ako ste koristili usluge 6 meseci, povraćaj nije omogućen, samo gratis period. Refundacija je garantovana samo prvih 30 dana. Nemam priliku da gleda ovaj forum, tako za dodatna pitanja posaljite email.

ID iz USA našeg novog vlasnika, državljanina USA, možete dobiti na email , tekući računi za uplatu u Srbiji je promenjen.

Ali ovu temu je otvorio ninet, i molim da ne idemo u offtopic, već se držite teme naših kolega, mislim da nam nije ovde mesto u ovoj temi.

Tikete možete otvoriti na našem sajtu ili na skype. Ako vam slučajno nije odgovoreno odmah, imajte razumevanja i kontaktirajte nas ponovo na skype ili email.

Svako može da traži test hosting paket na 10 dana i uveri se u kvalitet usluge.

Pozdrav

@brzi

Javi se na email, za svaki offline možeš dobiti gratis period.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Sto je to vps hosting? VPS hosting - prednosti, mane, mogucnosti ? ps3 4 5,419 24-01-2011 10:52 PM
Last Post: flex202
  Moj hosting vs free hosting m4ster 10 5,179 17-06-2009 07:25 PM
Last Post: octavia77

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)