Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako dodati Mailchimp u Widget?
» Kako dodati Mailchimp u Widget Wordpressa?
05-09-2015, 03:21 PM
Cool Kako dodati Mailchimp u Widget?
Pozdrav svim Forumašima ma gdje bili (na moru ili na kopnu),
poseban pozdrav Wordpress masterima. Smile

Imam na više sitea Newsletter mailing liste, i tu su se kroz godine nakupili i dosta veliki broj pretplatnika. To sam aktivirao prije više godina, i Tool koji sam koristio (i još se koristi) je PHP mail skripta na mom serveru, jer je Free i to je bio neki test.

Sada bih želio to dignuti na jednu razinu više, i mislim newsletter i svoje pretplatnike prebaciti na Mailchimp koji je još uvijek besplatan za manje od 2000 pretplatnika. Sve OK, otvorio sam account tamo, podesio što je trebalo za jedan site, sve štima, moći ću, izgleda mi, jednostavno prebaciti svoju listu pretplatnika, jedino ima jedan sitni problem;
Trebao mi je plugin za to, testirao sam njih dosta i pronašao kao odgovarajući "Easy Mailchimp Forms by YIKES".
Testirao sam to u postu: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. i sve radi odlično, međutim kada sam htio to prebaciti desno u widget, to se ne događa...

Ovo je uputa iz Plugina
Quote:PHP Snippet <?php echo yksemeProcessSnippet( "xxxxx...." , "Submit" ); ?> Use this code to add this form to a template file
i to unesem u Appearance/widgets, međutin ništa se ne događa. Sorry

Molim nekoga tko kuži ovo, da pogleda na gornjem linku. U samom postu je Forma za newsletter koja radi Smile , desno u sidebaru je također stara forma sa PHP skriptom, radi i ona ali nije bitna sada. Sorry Ispod nje, pod naslovom New News i pored texta Što se čeka? je unesen ovaj dio koda koji ne funkcionira. Sorry

Nadam se nekom mudrom savjetu. Gledajući kroz ružičaste naočale, ovo možda niti nije neki problem? Smile
P.S. Svi koji se pretplate na newsletter dobiti će na poklon e-book How To Get A Huge Web Traffic koje sam autor otprije izvjesno godina. Ovo naravno, nije reklama za knjigu, možete se uvijek i ispisati jednako kako ste se upisali Smile

Još jedna loša vijest - R.I.P. Prince.
Free Classified Ads - Free Classifieds.
Kvadar Oglasi, Besplatni Mali Oglasi.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
07-09-2015, 12:16 PM (This post was last modified: 07-09-2015 12:22 PM by Kapetan Bačvica.)
RE: Kako dodati Mailchimp u Widget?
Aktivirao sam plugin jer sam tako pročitao savjete na Internetu.
No, vi znate dobro da je bolje ne postavljati plugin ako se ne mora, tako sve radi mnogo bolje bez tog plugina, direktno ukucavši Mailchimp kod u web stranicu, i tako je sada. Smile

Dakle, to je riješeno.
Jedini je sitni problem taj što na stranici npr. sa gornjeg linka gdje postoje dvije forme za upis (jedna u postu, druga desno u sidebaru); kada upišem podatke u post i kliknem na "Prijava"; obavijest o poslanoj poruci mi se ispisuje ispod forme u sidebaru a ne tamo gdje sam upisao. Sorry

Ovo i nije toliko strašno jer sam postavio da budu jedna uz drugu pa je koliko toliko vidljivo, ali, bilo bi bolje da ispiše na pravom mjestu, naravno.

Hvala svima koji će ovo malo pogledati. Fever
P.S. Za test možete upisati nepostojeći e-mail.

Još jedna loša vijest - R.I.P. Prince.
Free Classified Ads - Free Classifieds.
Kvadar Oglasi, Besplatni Mali Oglasi.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  MailChimp alternativa zechina 10 1,237 14-06-2015 10:30 AM
Last Post: zechina
Smil42c642f95f382 MailChimp Upute - Besplatan autoresponder / newsletter servis za slanje e-mailova rovad 45 21,315 20-02-2014 12:50 PM
Last Post: barakuda1981

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)