Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklame na blogu
» Na blogu mi se pojavljuje reklama koja ja nisam postavio.
20-08-2015, 11:23 PM (This post was last modified: 20-08-2015 11:26 PM by vucha.)
Reklame na blogu
Pozdrav svima.
Pre nekoliko meseci napravio sam svoj prvi blog preko blogger-a. Ne znam puno o blogovima i tim takvim stvarcicama ali sam dosta o tome citao i uspeo sam nekako da ga sklepam i uradim neku SEO optimizaciju.
E sad..pre nekih mesec dana primetio sam da kad listam stranice na blogu i kliknem na jednu od tema automatski mi se pojavljuje reklama u novom prozoru koju ja nisam postavi. Na reklami je onaj lik sto je poceo da iskace iz frizidera i da reklamira euro-millionaire-system..kosa mi se digne na glavi kad ga cujem. Smil4094cd51a207e
Interesuje me kako je ta reklama uopste dospela na moj blog i da li je moguce ukloniti tu reklamu i kako??
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
21-08-2015, 08:59 AM
RE: Reklame na blogu
Probaj prvo da proveriš sa drugog kompjutera da li je to baš u sklopu bloga, a možeš i da skeniraš svoju mašinu sa nekim antivirusom i anti malwerom.

Malo mi deluje verovatno da se takva vrsta reklama plasira sa blogera.
21-08-2015, 11:31 AM
Hvala na odgovoru...

Reklama se ne pojavljuje cesto. Mozda jednom u cetiri, pet dana i to samo prvi put kad se udje na blog i odabere neka tema.

Pokusao sam i sa curinog kompa i kod nje je ista stvar..pojavila se prvi put i evo vec tri ili cetiri dana se ne pojavljuje, a svakog dana ulazim na blog po nekoliko puta.

Skenirao sam sa nod-om, ccleaner-om i adwcleaner-om, ocistio sve pa cu videti da li ce se opet javiti ili ne.
23-08-2015, 12:08 AM
Nista se nije promenilo. I nakon ciscenja kompa raznim programima opet se pojavila reklama.
Jel ima jos neko neku ideju? Sorry
23-08-2015, 12:16 AM
Jedino da pogledamo blog,pa da vidimo da nisi sa nekim postom ubacio i neku skriptu sa pop up reklamom.
Send this user an email Find all posts by this user
23-08-2015, 09:49 AM
Ili da nije neka free tema pa izbacuje reklame
23-08-2015, 10:28 AM
Ja se stvarno toliko ne razumem ali mislim da je blog isuvise prost da bi mi nesto promaklo, a da to ja ne primetim. Na blogu pisem o jednoj internet zaradi i sve sto imam to su nekoliko referal linkova ka sajtu, a sve ostalo su slike i tekst. Imam ubacen brojac poseta i to je to.

Mozda ima neke veze sa temom jer je to free tema sa blogger-a, ako mislis na tu temu Smile

Hmm..zabranjeno mi je da postavljam linkove na forumu zbog toga sto imam manje od 10 postova. Ako vam nije tesko kucajte u google "posaoprekointernetaneobux" i mislim da ce moj blog biti na prvom mestu u pretrazi. Uspod slobodno mozete napisati ukoliko naletite na jos nesto sto nije dobro na blogu ili ako imate bilo kakvu kritiku. Svaki savet i kritika su mi dobrodosli.

Hvala vam na odgovorima i na trudu.
23-08-2015, 02:52 PM
Brojac poseta ti pravi problem tj. u njegovoj js skripti imas opciju pop up:

http://counter6.bestfreecounterstat.com/...bd4c26a87f
23-08-2015, 03:15 PM
Hvala ti..izbacujem ga odmah.
Jel mozete da mi predlozite neki brojac poseta koji mi nece praviti problem. Hvala
23-08-2015, 03:21 PM (This post was last modified: 23-08-2015 03:27 PM by sunbeach.)
Sad kada si uklonio taj brojac poseta http://www.freecounterstat.com ne izbacuje reklame koje je dosad izbacivalo kada sam ulazio sa opere i mozile a sada sa hroma i explorera kada udjem nema reklama,takodje nema reklama ni sa opere i mozile iako sam obrisao i kolacice i istoriju tako da je problem resen.
Brojaca posete ima mnogo vidi na guglu,ja ih licno ne koristim jer ima na blogu statistika.
23-08-2015, 03:27 PM
Hvala ti mnogo.
Bitno mi je da znam sta mi je pravilo problem..probacu sada neke druge brojace poseta pa ukoliko se nekad pojavi neka reklama bar cu znati sta je u pitanju.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Fb reklame - Instant articles Crazy93 11 1,660 14-02-2018 12:48 AM
Last Post: blumen
  Najbolji način zarade na blogu od 25k poseta mesečno? Voterx 17 2,555 20-03-2017 11:26 PM
Last Post: Voterx
  klik reklame Delija2015 5 947 28-03-2016 09:27 PM
Last Post: volimdaucim
  Reklame baguju? marezmaj 3 686 29-10-2015 12:22 AM
Last Post: marezmaj
  Affiliate sajt + adsens reklame barbarosa 6 1,773 04-08-2015 11:20 PM
Last Post: Sisko
Rolleyes Kako zaraditi na blogu od 100k+ posjeta mjesečno? SteGa 18 2,199 25-03-2015 11:27 PM
Last Post: djetlic
  sardžaj na blogu marg 9 964 10-01-2015 01:14 PM
Last Post: Kapetan Bačvica
  [split] Stomatolog, pomoć Zlatku oko reklame sajta zlatko78 31 4,761 04-09-2014 05:59 PM
Last Post: Kapetan Bačvica

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)