Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1500 :)
24-11-2009, 03:23 PM
1500 :)
Evo premasili smo i 1500 registriranih clanova .. mogu reci da se primjecuje pomak jer sve je vise novih clanova koji doprinose manje ili vise. Pocetkom godine je bilo mrtvo a sad svaki dan ima nekih threadova, postova, svako toliko bude koja dosta zanimljiva rasprava.

Ono sto bi zelio u daljnjem radu foruma. Htio bi zamolit starije i iskusne clanove da budu malo manje kriticni prema novim clanovima, nemojte zaboravit neki od vas su isto tako jednom bili novi, zeleni i neiskusni tako da ipak vas doprinos bi trebao biti vise da pomognete i savjetujete nove clanove kao sto smo mi nekad pomagali vama. Ipak kako raste forum mi iz osoblja nemozemo odgovarati i pomagati svakome pa bi bilo super kad bi svatko po malo doprinosio vec bi postigli nesto. Osim toga bilo bi super kad bi iskusniji clanovi malo cesce otvarali nove threadove. Naime, imam dojam da iskusniji clanovi odgovaraju na postove kad netko novi postavi thread, zar nebi bilo bolje da netko ko je iskusan ima znanja sjedne malo da si truda napise jedan malo veci, jaci, opsirniji i kvalitetniji thread o necemu. Vjeruj te mi nije tesko, samo treba biti malo analitican, malo proucavanja i vec se moze nesto konkretno napravit. Svi smo mi sretniji kad stvaramo nesto tako da bi vasa pomoc u stvaranju "arhive znanja" bila veoma dobrodosla.

Jos bi rekao, vidio sam neke koji su pokusali pomoc drugima (dosta cesce kod novh clanova) i namjera za pomoc je stvarno uvijek dobrodosla, ali kratak post sa par linkova bez adekvatnog objasnjenja nece biti od pomoci kao sto bi bio dobar kvalitetan precizan i detaljan text.

Uglavnom zahvaljujem svim clanovima koji su pomogli da izgradimo forum ali uz jednu molbu a to je da sad krenemo jos jace i ozbiljnije prema naprijed, napravimo mjesto gdje cemo svi skupa uzivati. Ako naucimo 10 novih clanova kako nesto radit mozda ce oni danas sutra nama pomagati u necemu. Ja sam isao tom logikom od pocetaka foruma i mogu reci da se isplatilo. Svakoga nesto zanima vise nego drugog, zasto nebi odvojili jedno popodne i napisali malo jaci post i pritom i sami nesto naucili.

Nadam se da cete prihvatit ovaj moj poziv na "akciju" od koje cemo svi medjusobno imati koristi.

Molio bi admina da iznese par rijeci o planovima za buducnost te jos jednom iskreno molim ekipu da otvaraju nove kvalitetne threadove koji ce potaknut raspravu. Winking

Eto mozda se cini da je ovaj post vise kritika nego cestitka ali to je samo zato jer mislim da imamo potencijala da napredujemo jos vise Winking
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
24-11-2009, 03:36 PM
RE: 1500 :)
potpis Winking svaka čast svima...tačno je sve što si rekao, i ja sam počeo da pišem jedan post jutros, ne znam kad ću završiti, ali mislim da će pomoći mnogima Winking

Easy-LinkBuilding.com Get Easy BackLinks + high PageRank + Trafick

Easy Link Building na srpskom
24-11-2009, 03:52 PM
Čestitke svima. Slažem se da je vrijeme da mi koji smo bar malo sazrijeli počnemo vraćati zajednici koja od koje smo puno naučili dok smo bili zeleni. Evo bomestar, ak se slažeš možemo otvoriti neki thread o outsoureanju kad već toliko trubimo u zadnje vrijeme o tome. Ipak je to jako bitan, štoviše krucialan, element u prelasku na neku višu razinu IM-a.

Ti možeš otvoriti thread generalno o važnosti outsourcea, kako, gdje...a ja mogu nadopuniti postom o GaF-u, iznijeti neka iskustva, konkretne savijete itd.

Online zarada preko authority niche web stranica - vodič za početnike.
Moj superkul, urnebesno šaljiv, neprocjenjivo koristan blog.
Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): m4ster
24-11-2009, 06:20 PM
"Htio bi zamolit starije i iskusne clanove da budu malo manje kriticni prema novim clanovima, nemojte zaboravit neki od vas su isto tako jednom bili novi, zeleni i neiskusni tako da ipak vas doprinos bi trebao biti vise da pomognete i savjetujete nove clanove kao sto smo mi nekad pomagali vama."

odlicna recenica! Smile

Easy-LinkBuilding.com Get Easy BackLinks + high PageRank + Trafick

Easy Link Building na srpskom
24-11-2009, 06:46 PM
Da, došli smo i do 1500 komada, možda čak i sporije nego što sam mislio, ali kako stižu praznici vjerujem da će se povećati i ova brojka, i 2000 će stići prije nego što mislite Smile Zahvalio bi svima na sudjelovanju u izgradnji ove male baze korisnih informacija o IM-u, kvalitete definitivno imamo, samo treba nastaviti i biti će sve super Smile

Da se nadovežem na dbomestara. Ja sam također primjetio da su neki članovi malo preoštri prema novijim članovima. Zbilja, ima svakakvih ljudi, neki možda to i zaslužuju ali ugl se radi o početnicima koji neznaju možda bolje u tom trenu. Zato ih nemojte kuditi nego ih radije podučite, ispravite i usmjerite na pravi put. Cijenimo vašu pomoć u borbi protiv spamera, ali pustite osoblju foruma da riješava te stvari. Vaše je jedino da prijavite post/thread (ako želite) ukoliko se krše neka pravila foruma. Svi ostali komentari na račun spamera ili pak početnika koji neznaju bolje, zbilja nisu potrebni (mislim na podrugljive i sl. komentare).

Što se tiče otvaranja novih tema, to ne moraju biti nužno jako opširno i detaljno opisani postovi, ponekad je dovoljno samo reći svoje mišljenje, objasniti o čemu se radi i nabaciti link. Ako je stvar korisna / informativna / zanimljiva svi ćemo nabaciti neki komentar i razvit će se diskusija. Naravno, ako se baš razumijete u neke stvari i imate mnogo iskustva, detaljan opis/uputstva će biti jako cijenjeni.

Ja npr. dosta surfam, čitam, dobivam puno mailova itd. i volim svako toliko podijeliti stvari na koje naletim s vama. Nema ništa loše u tome, naprotiv, što više informacija međusobno širimo to ćemo više profitirati, ako ništa bar u smislu proširivanja osobnog znanja Smile

Planovi za budućnost... Redizajn foruma, ponovno pokretanje bloga, aktivno raditi na promociji foruma, uvođenje VIP članstva itd. Samo ću vam napomenuti da imam odabranih (bookmarkiranih) preko 150 pluginova koje planiram testirati, od kojih će se zasigurno 50 (ako ne i više) naći u v.2 IZF-a. Trenutno se radi i na skupljanju financija potrebnih za obavljanje redizajna, programiranja nekih pluginova itd.

U svakom slučaju do nekih većih promjena neće doći ove godine, ali možda ubacim tu i tamo koje iznenađenje čisto da vas razveselim Smile A potpuno osvježenje i unaprijeđenje očekujte početkom 2010. Smile

Kineski mobiteli, tableti, gadgeti - Telekineza.com
28-11-2009, 03:34 PM
InFlames jedva cekamo te promene Smile

Svaka cast na ovolikom broju clanova za po mom misljenju kratko vreme Winking

Stand next to this and you'll die!
Find all posts by this user
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)