Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adnow oglasi
09-09-2015, 09:13 PM
RE: Adnow oglasi
Evo samo da dodam da sam posle test perioda od 0,3 cpm uspeo da povecam dogovor na $0,5 cpm. Sada kupuju 400k impresija za $200.

Samo da napomenem da i meni placaju avansno, tj. tek kada uplate ja postavljam kod na sajt..

Nije mi jasno na koju foru ovoliko placaju, ali u svakom slucaju mislim da nije lose za jedan baner koji se nalazi na nekoj bottom poziciji..

Najbolji affiliate program sa ponudama za domaci trafik - Optimizovane Landing Strane.. Brza isplata na PP, WM, Paxum
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
09-09-2015, 09:39 PM
(09-09-2015 09:13 PM)fanste Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Evo samo da dodam da sam posle test perioda od 0,3 cpm uspeo da povecam dogovor na $0,5 cpm. Sada kupuju 400k impresija za $200.

Samo da napomenem da i meni placaju avansno, tj. tek kada uplate ja postavljam kod na sajt..

Nije mi jasno na koju foru ovoliko placaju, ali u svakom slucaju mislim da nije lose za jedan baner koji se nalazi na nekoj bottom poziciji..

Nije loše, tu smo negde Smile Koliki ti je CTR?
Send this user an email Find all posts by this user
10-09-2015, 06:06 AM
Juče sam na 47 331 prikaza imao zaradu samo 4.69 $ što je stvarno malo.Uklonio sam oglase sa sajta i poslao im email pa ću vidjeti ako se uspijemo dogovoriti za neku fiksnu cijenu za 1000 prikaza vratiću oglase na sajt.
Find all posts by this user
10-09-2015, 03:02 PM
Mene su kontaktirali sa ponudom ali im treba po dva dana da odgovore na svaki mejl Smile Koji cpm bih trebao da trazim? Smile Oblast zdravlje, isporucio bih bar 500k prikaza mesecno.

sage, ponosan član Internet zarada foruma od Aug 2009.
Thanks given by (1): IMEmperor
10-09-2015, 03:32 PM
(09-09-2015 09:39 PM)Jokja Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(09-09-2015 09:13 PM)fanste Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Evo samo da dodam da sam posle test perioda od 0,3 cpm uspeo da povecam dogovor na $0,5 cpm. Sada kupuju 400k impresija za $200.

Nije loše, tu smo negde Smile Koliki ti je CTR?
Smile Solidan, oko 7%,,

(10-09-2015 03:02 PM)sage Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Mene su kontaktirali sa ponudom ali im treba po dva dana da odgovore na svaki mejl Smile Koji cpm bih trebao da trazim? Smile Oblast zdravlje, isporucio bih bar 500k prikaza mesecno.

Pa evo gledaj nase primere.. Jokja i ja smo tu negde oko $0.5 cpm. Obzirom da su i njihovi oglasi uglavnom vezani za zdravlje, mislim da im mozes traziti bar toliko.. A uvek vredi probati i vise.. Ali svakako nemoj ici ispod 0.5

Najbolji affiliate program sa ponudama za domaci trafik - Optimizovane Landing Strane.. Brza isplata na PP, WM, Paxum
Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (2): Jokja, sage
11-09-2015, 12:49 AM
Meni cpm ide od 0,48 do 0,81 i to je tako bez dogovora... E sad po pitanju isplate je sigurnije ici sa nekim dogovorom, jer ja recimo sada nemam predstavu ni kada ce me isplatiti ni za koju nedelju... Ovih dana je i meni malo pao cpm, ali je opet veca zarada nego na adsensu gde zadnjih 15 dana stojim katastrofalno!
11-09-2015, 07:19 AM
(11-09-2015 12:49 AM)neonest Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Meni cpm ide od 0,48 do 0,81 i to je tako bez dogovora... E sad po pitanju isplate je sigurnije ici sa nekim dogovorom, jer ja recimo sada nemam predstavu ni kada ce me isplatiti ni za koju nedelju... Ovih dana je i meni malo pao cpm, ali je opet veca zarada nego na adsensu gde zadnjih 15 dana stojim katastrofalno!

Odličan ti je CPM, meni je na početku bio oko 0.50$ pa je dosta opao zadnjih dana.Juče sam dogovorio fiksan CPM 0.30$.

Nego plaćaju svake sedmice za prethodnu sedmicu, kako misliš da nemaš predstavu kada će te isplatiti?
11-09-2015, 12:09 PM (This post was last modified: 11-09-2015 12:10 PM by Jokja.)
Meni malo pre ponudila 0,3$ CPM za zdravstvene sajtove, a CTR je 6%. Na 20.000 impresija ima oko 1200 klikova. Znači, ne da mi ne pada na pamet da im po toj ceni držim reklame...
Thanks given by (1): IMEmperor
11-09-2015, 12:40 PM (This post was last modified: 11-09-2015 12:42 PM by flex202.)
(11-09-2015 12:09 PM)Jokja Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Meni malo pre ponudila 0,3$ CPM za zdravstvene sajtove, a CTR je 6%. Na 20.000 impresija ima oko 1200 klikova. Znači, ne da mi ne pada na pamet da im po toj ceni držim reklame...

Meni se isplati uzeti 450-600$ dolara mjesečno za jednu takvu reklamu bez obzira što te reklame imaju veći broj klikova.Bitna mi je zarada a iskreno ništa ne gubim sa tim reklamama, samo dobijam.Svejedno dobijam 95% posjeta sa fejsbuka pa mi je bounce rate ionako veoma visok (oko 80%). Sa adnow reklamama mi je CTR bio oko 1%.

Još čekam odgovor jer su tražili statistiku zbog toga što žele zakupiti određen broj prikaza, pa ću vidjeti šta i kako.

Za sad je super, samo dok plaćaju redovno Waving
11-09-2015, 12:46 PM
Da li vam je statistika danas ok? Meni je eCPM danas manji skoro 3 puta za razliku od prethodnih dana.
11-09-2015, 04:44 PM
(11-09-2015 12:09 PM)Jokja Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Meni malo pre ponudila 0,3$ CPM za zdravstvene sajtove, a CTR je 6%. Na 20.000 impresija ima oko 1200 klikova. Znači, ne da mi ne pada na pamet da im po toj ceni držim reklame...

Onaj screenshot sto sam ti poslao ono nije slucajnost, lik je stvarno retardiran, mogu u nastavcima da delim po temi Biggrin sve sam biser do bisera
11-09-2015, 06:09 PM
(11-09-2015 04:44 PM)neonest Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Onaj screenshot sto sam ti poslao ono nije slucajnost, lik je stvarno retardiran, mogu u nastavcima da delim po temi Biggrin sve sam biser do bisera

Pa na osnovu ove ponude očigledno im nije dobro. Kasnije su mi podigli ponudu na 0,4 $, ali i to sam odbio. Tražio sam im 0,4 € i ispod toga ne idem makar me odbili. Plaćaju me 0,4 € za jedan drugi sajt, koji nije zdravstveni, niži je CTR, a za ove zdravstvene sajtove nude mi ovakvu cenu. Stvarno ne razumem tu logiku.
12-09-2015, 01:21 AM
(11-09-2015 06:09 PM)Jokja Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(11-09-2015 04:44 PM)neonest Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Onaj screenshot sto sam ti poslao ono nije slucajnost, lik je stvarno retardiran, mogu u nastavcima da delim po temi Biggrin sve sam biser do bisera

Pa na osnovu ove ponude očigledno im nije dobro. Kasnije su mi podigli ponudu na 0,4 $, ali i to sam odbio. Tražio sam im 0,4 € i ispod toga ne idem makar me odbili. Plaćaju me 0,4 € za jedan drugi sajt, koji nije zdravstveni, niži je CTR, a za ove zdravstvene sajtove nude mi ovakvu cenu. Stvarno ne razumem tu logiku.

Buduci da nisam pravio dil, imam mogucnost da editujem baner... medjutim nisam uspeo, bukvalno ta opcija nije radila, ja obrisem baner u nadi da cu napraviti novi, kada ni to ne moze... Pisem zalim im se, lik mi ladno ovo odgovara "Proverili smo, nema nikakvih problema na sajtu. To može da bude zbog programa, koji blokira reklame, ili antivirusa."

I kako moze neko da i pomisi da ce ova mreza biti dugovecna? Zato sam u startu reko da su mi cudni. Na pitanje kada ce isplata odgovor je "Uplata bi trebala da bude danas, ali možda će zakasniti 1-2 dana" sta planiraju da u nedelju vrse isplatu ?

Da napomenem da sam smanjio baner sa 3 na 2 reklame i da mi se cpm smanjio na 0,37 e sad videcu sutradan ceo dan cu pustiti da bih bio siguran.
12-09-2015, 08:59 AM
I meni ovo izgleda kao da neće dugo, dogovorio sam fiksnu cijenu odnosno zakupili su 300.000 prikaza po cijeni od 90$ i sad vidim u kontrolnom panelu da imam samo pregled statistike, nemam nikakve druge opcije nakon dogovora o fiksnoj cijeni.

Ne vidim ni zaradu što sam imao (oko 150$) što je trebalo stići juče na Paypal, možda bude do nedelje.

Za ovaj oglas što su zakupili 300.000 prikaza su rekli da šalju pare unaprijed, tražili moj Paypal, zatim nakon dogovora rekli da će pare biti relativno brzo tamo već sledeće sedmice.Ludilo.. Lol
12-09-2015, 11:55 AM
A recite mi vi koji koristie wordpress na kraj kog html dokumenta ste stavili onu skriptu? Smile Taj deo mi nije jasan, ja sam stavio oboje u single.php

sage, ponosan član Internet zarada foruma od Aug 2009.
12-09-2015, 01:45 PM
(12-09-2015 11:55 AM)sage Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. A recite mi vi koji koristie wordpress na kraj kog html dokumenta ste stavili onu skriptu? Smile Taj deo mi nije jasan, ja sam stavio oboje u single.php

U footer.php staviš skriptu i to je to.
Thanks given by (1): sage
12-09-2015, 04:43 PM (This post was last modified: 12-09-2015 04:44 PM by neonest.)
(12-09-2015 11:55 AM)sage Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. A recite mi vi koji koristie wordpress na kraj kog html dokumenta ste stavili onu skriptu? Smile Taj deo mi nije jasan, ja sam stavio oboje u single.php

stavio sve u widget gde inace redjam banere

flex202 - pazi da te ne isplate u nedelju Biggrin
12-09-2015, 08:58 PM
@neonest Bilo danas za proslu sedmicu i za ovo sto su zakupili, znaci ipak su platili unapred :-)
12-09-2015, 09:34 PM
(12-09-2015 08:58 PM)flex202 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. @neonest Bilo danas za proslu sedmicu i za ovo sto su zakupili, znaci ipak su platili unapred :-)

Verujem ja tebi, nego mi je nenormalno da isplacuju vikendom Smile
13-09-2015, 04:50 PM
Ljudi, evo mene su oladili. Nisam dobio 0,4 € CPM za zdravstvene sajtove na kojima je bio CTR 6%. Nego, evo baš sam malo pre pogledao statistiku posete ovog sajta što reklamiraju. Sajt je u julu imao 0 poseta, u avgustu 780 hiljada, i za septembar još ne mogu da vidim posetu. Ovo je ok, a za mene zabrinjavajući su ostali statistički parametri. Vreme zadržavanja na sajtu 23 sekunde, page views 1,17, bonuce rate 90,79%. Šta reći na ovu očajnu statistiku? Za ovo je puno i 0,2 € CPM Smile
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Adnow [zvanična tema] Adnow 314 17,234 17-01-2017 02:43 PM
Last Post: haris026
  Nativno oglašavanje u 2017. Pregled od Adnow.com Adnow 4 834 11-06-2016 09:23 PM
Last Post: Jokja
  AdNow - problem sa logiranjem osamabinmladen 0 978 24-07-2015 06:42 PM
Last Post: osamabinmladen
  Adsense oglasi skorkovic 3 1,443 14-09-2014 09:21 PM
Last Post: DraganBr

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)