Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adnow oglasi
27-08-2015, 09:58 PM
RE: Adnow oglasi
Gde loše ti si fenomenalno prošao. Puno manje posete ti odlazi sa sajta, a zarada bolja. Izgleda je ipak pametnije ne dogovarati se unapred Smile
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
27-08-2015, 10:36 PM
(27-08-2015 09:58 PM)Jokja Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Gde loše ti si fenomenalno prošao. Puno manje posete ti odlazi sa sajta, a zarada bolja. Izgleda je ipak pametnije ne dogovarati se unapred Smile

Većina posjeta(oko 70 do 80%) dolazi sa mobilnih uređaja, oglasi su postavljeni u sidebar na sam kraj.Znači da bi bili viđeni korisnik mora pomjeriti na sam kraj stranice i tek onda kliknuti.Da nema tih oglasa vjerovatno bi samo zatvorili stranicu, ovako je dobro ispalo.

Što se tiče AdSense oglasa, zarada se jeste malko smanjila u zadnjih 15-tak dana ali isto je bilo i prije postavljanja ovih oglasa, znači da to nije uticalo na smanjenje zarade preko Gugla.
Find all posts by this user
Thanks given by (1): Jokja
28-08-2015, 03:34 PM (This post was last modified: 28-08-2015 03:34 PM by brzi.)
I ja sam dobio isplatu za prošlu nedelju. (Bolje je bez dogovora)
03-09-2015, 09:55 PM
Ima li još neko nova iskustva sa ovom mrežom? I kako vam deluje, hoće li to potrajati ili će da šljaka tipa još koji mesec i to je to?
04-09-2015, 07:30 AM (This post was last modified: 04-09-2015 07:32 AM by fanste.)
Evo da azuriram svoja iskustva... Nakon prvobitnog dogovora o test kupovini 100k impresija, stavili su me u red za cekanje za avansno placanje (0.3e CPM). Platili su relativno brzo, za par dana..

Sto se tice statistike, cini mi se da je skroz u redu i da ne kradu impresije, sto je jako bitno. Neverovatno je kako ljudi klikcu na njihove reklame, iako sam ih postavio na samo dno clanka. Sa druge strane zarada preko Google sa smanjila, mada ne mnogo, ali cini mi se da se smanjila taman toliko koliko sam dobio od Adnow.

Danas im isporucujem poslednje impresije. Vec pre 2 dana kontaktirali su me kako bi zeleli da nastave sa saradnjom i kako hoce da kupe 400k avansno sada. Hehe.. Sada sam im odgovorio da moze, ali ako prihvate cenu od 0.6e CPM. Videcu kako ce to proci...

I jos jedna napomena.. Njihov kod za reklame nije responsive i fixnih je dimenzija. Pitao sam ih za responsive ali nude jedino drugi kod sa drugim dimenzijima tako da je potrebno malo vise vremena da se to sredi programerski.. Nisam hteo da se mucim za ovaj test.. Ako nastave, onda hocu.. To mi je jako bitno jer mi je sajt 100% mobile friendly..

da dodam jos: bounce rate je ostao isti, sto je isto jako dobro.. poseta takodje..

Najbolji affiliate program sa ponudama za domaci trafik - Optimizovane Landing Strane.. Brza isplata na PP, WM, Paxum
Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): IMEmperor
04-09-2015, 03:10 PM (This post was last modified: 04-09-2015 05:13 PM by neonest.)
Naterao me drug da postavim, znaci iso sam mimo dogovora (ponude) od 0,2 cpm samo prve nedelje... Postavio sam vertikalni baner i mogu reci da jeste responsive. Okvir i slova jesu, slika nije ali i najveca slika je 190px pa se i na najmanjem telefonu to nece lose videti jer nece biti veca od displeja. Ono sto me je zacudilo to je da imam preko 0,6cpm a ponudjeno mi je sramnih 0,2... I da dodam, ni ruznijeg banera, ni vise klikova...

04-09-2015, 06:46 PM (This post was last modified: 04-09-2015 06:47 PM by brzi.)
Sve je to lepo a danas je petak a ja nisam dobio pare za proslu nedelju. Svake nedelje znak uptinika za isplatu Smile
04-09-2015, 07:58 PM
(04-09-2015 06:46 PM)brzi Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Sve je to lepo a danas je petak a ja nisam dobio pare za proslu nedelju. Svake nedelje znak uptinika za isplatu Smile

Kako praktikuju za isplatu, koji time frame i koji NET? Tj koliko često je rade i koliko se obično čeka nakon odradjenog perioda?
04-09-2015, 08:32 PM
Ja danas dobio pare za prošlu sedmicu, tako i prošle sedmice za prethodnu.
04-09-2015, 09:54 PM
(04-09-2015 08:32 PM)flex202 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Ja danas dobio pare za prošlu sedmicu, tako i prošle sedmice za prethodnu.

Znači uglavnom isplate su redovne na nedeljnom nivou, petkom za prethodnu sedmicu?
04-09-2015, 10:15 PM
(04-09-2015 09:54 PM)IMEmperor Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(04-09-2015 08:32 PM)flex202 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Ja danas dobio pare za prošlu sedmicu, tako i prošle sedmice za prethodnu.

Znači uglavnom isplate su redovne na nedeljnom nivou, petkom za prethodnu sedmicu?

Prošle sedmice je bila možda srijeda kada su poslali pare, pretpostavljam da šalju ručno jednu po jednu uplatu pa kada bude u toku sedmice..

Ja sam u ovom programu od 21.08 tako da ne znam puno što se tiče isplata(da li kasne i sl.), za sada je više nego odlično.
05-09-2015, 12:24 AM
Ovo je neverovatno, na adnow mi je CTR = 2,15, A na adsense mi je jos pre 10 dana pao sa 0,31 na 0,21 i dalje je 0,21 tako da adnow nije uticao na njega... ali sam odnos je neverovatan, ja adsense koristim 3 reklame a adnow samo jednu.
06-09-2015, 10:41 PM
Meni su sada dužni za dve nedelje!!! Ja sklanjam reklame.
07-09-2015, 02:00 AM
(06-09-2015 10:41 PM)brzi Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Meni su sada dužni za dve nedelje!!! Ja sklanjam reklame.

Isplatili su te jednom i vise ne?
07-09-2015, 10:17 AM
Meni za sada isplate stižu redovno. Evo juče sam dobio jednu od 220 evra za 550.000 impresija.
07-09-2015, 11:56 AM
(07-09-2015 02:00 AM)neonest Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(06-09-2015 10:41 PM)brzi Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Meni su sada dužni za dve nedelje!!! Ja sklanjam reklame.

Isplatili su te jednom i vise ne?

da
08-09-2015, 04:25 PM
Kakvo je stanje kod vas sa adnow, meni je zarada naglo opala i ne radi im brojač pregleda?

[Image: sf3U913.png?1]
09-09-2015, 01:44 AM
Ja sam danas kontaktirao sa tom Aljom i kaže mi ona na početku mi predlažemo 0.50$ CPM za 7 dana testa i plaćamo UNAPRED na Paypal. Ja kažem okej, evo ti mail za uplatu i pošalji mi kodove da se postave baneri.

Kaže ona danas evo banera, a uplata će verovatno biti za 7-10 dana.

Hahahahaha 7 dana radimo test, a oni plaćaju UNAPRED za jedno 7-10 dana. Biggrin

Ne znam kako bi onda izgledalo plaćanje da je NAKON. Biggrin

Ali dobro ajde videćemo, možda se unormale vremenom, mada čisto sumnjam.
09-09-2015, 10:21 AM
Mene su do sada uvek platili pre postavljanja banera, a kad istekne kampanja ja skinem banere i čekam novu uplatu. Test kampanje plaćali su me 0.3 €, a za jedan sajt sad me plaćaju 0,4 €. Očigledno me najmanje plaćaju od vas sviju, ali barem plaćaju Smile
09-09-2015, 04:31 PM
Jutros sam imao problem sa logovanjem na adnow, dobijao sam grešku da nalog sa mojom email adresom ne postoji.Odmah sam uklonio oglase sa sajta i poslao im email.Sada sam ponovo pokušao da se prijavim i radi sve normalno što je jako čudno.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Adnow [zvanična tema] Adnow 312 16,703 Today 02:21 PM
Last Post: haris026
  Nativno oglašavanje u 2017. Pregled od Adnow.com Adnow 4 765 11-06-2016 09:23 PM
Last Post: Jokja
  AdNow - problem sa logiranjem osamabinmladen 0 907 24-07-2015 06:42 PM
Last Post: osamabinmladen
  Adsense oglasi skorkovic 3 1,377 14-09-2014 09:21 PM
Last Post: DraganBr

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)