Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adnow oglasi
20-08-2015, 02:26 PM
RE: Adnow oglasi
(20-08-2015 01:40 PM)DrooklyN Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Adnow je predobar sto se tice mene. Mene su platili 250e za 250hiljada impresija, a to je 5 dana da njihova reklama bude na mom sajtu, sad se dogovaramo da nastavljamo saradnju i da budu jedini oglasivaci na mom sajtu, sto je oko 100hiljada impresija dnevno. Samo je problem po meni sto njihova statistika ispadne manja nego sto je trebalo, ali ako dobro placaju onda to nije ni bitno. Jos pored njih imam i druge pop out i oni se ne zale sto su oni tu.

Ja se nisam dogovarao nista i najbolje placaju pored adsense i da njihova statistika je mnogo manja nije mi jasno da li beleze impresije ili posetioce!
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
20-08-2015, 04:59 PM
(20-08-2015 02:07 PM)drsb Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Koliko imate poseta mesečno? Ja oko 2-3 hiljade dnevno, pa gledam da li bi se isplatilo. Gde ste ih kontaktirali?

Ja imam dnevno 30000sesija. Mene su kontaktirali sa mejla rs@adnow.com
Find all posts by this user
21-08-2015, 09:02 PM
Odakle vam je glavni trafik na sajtovima za koje su vas kontaktirali?

Free Classfieds Biz | Parfemi SRB | Citati o uspehu
Visit this user's website Find all posts by this user
21-08-2015, 09:29 PM
(21-08-2015 09:02 PM)zeraprinc Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Odakle vam je glavni trafik na sajtovima za koje su vas kontaktirali?

Meni je 90% fejsbuk.

Postavio sam oglase pa ću vidjeti ima li kakve koristi kroz narednih nekoliko dana.
21-08-2015, 09:35 PM
Ljudi ja ne verujem u ovo, mnogo su dobri da bi bili istiniti!
22-08-2015, 09:33 PM
Za 24 sata 18$ što nije loše pored AdSense zarade, međutim vidjećemo još kako ide oko isplate, da li redovno plaćaju itd.

[Image: SXNVCIs.png?1]
22-08-2015, 10:18 PM
(22-08-2015 09:33 PM)flex202 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Za 24 sata 18$ što nije loše pored AdSense zarade, međutim vidjećemo još kako ide oko isplate, da li redovno plaćaju itd.

[Image: SXNVCIs.png?1]

Pa ja ne vidim kako oni ovde posluju sa plusom
22-08-2015, 11:00 PM
@brzi

Kako Google posluje sa plusom gdje je recimo duplo veća zarada?
22-08-2015, 11:39 PM (This post was last modified: 22-08-2015 11:47 PM by brzi.)
(22-08-2015 11:00 PM)flex202 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. @brzi

Kako Google posluje sa plusom gdje je recimo duplo veća zarada?

Jesi ti uopste probao da kliknes na reklamu da vidis gde te vodi? To bi trebalo sve da ti kaže.
Reklamira se samo ovaj sajt Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. koji je verovatno njihov
23-08-2015, 12:10 AM (This post was last modified: 23-08-2015 12:13 AM by sunbeach.)
"Only for premium websites" izgleda da ne primaju sve sajtove da budu oglasivaci njihovih reklama,jedinu reklamu koju vidim na tom makeup sajtu je reklama ovog sajta Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. sajt se sastoji od jedne slike,google adsense i adnow reklama.
23-08-2015, 09:03 AM (This post was last modified: 23-08-2015 09:05 AM by Jokja.)
Ljudi, moje mišljenje je da treba biti oprezan sa ovom mrežom. Celu stvar poprilično rade neprofesionalno, tako da nikada se ne može znati šta se može očekivati. Mene su platili unapred i to je ok. Ja sam potpuno zaštićen jer nakon što isporučim dogovorene impresije neću im dalje prikazivati reklame dok me ne plate sledeći put. A oni kojima nisu platili unapred, mislim da treba da budu oprezni sve dok ne vidimo potvrdu od nekog da je zaista sve korektno prošlo.

A evo i zašto mislim da treba biti oprezan. Meni u statistici piše CPM 0,33$, a platili su me 0,45$. Znači, umesto ovih 7.18$, ja sam u stvarnosti zaradio 9.90$. Eto o tom neprofesionalizmu vam pričam. A druga bitna stvar je, tražio sam im da mi CPM bude veći i nije bilo šanse da dobijem veći CPM od 0,45$. A u statistici flexa202 je veći CPM, a niža učestalost klikova na reklame. To mi nema logike. Jer kasnije sam im ponudi saradnju za još neke sajtove i primetio sam da gledaju parametre statistike sajta. Znači, ne plaćaju isto za reklame na sajtu na kojima se posetioci zadržavaju 5 minuta i 1 minut. Po toj logici trebalo bi da ponude veći CPM za sajt na kome ima više klikova na reklame, a u ovom slučaju je obrnuto. Znači, treba biti oprezan dok ne dobijemo potvrdu od flexa202 da je zaista sve korekno prošlo.

[Image: QDLkRpJ.png]
26-08-2015, 12:45 AM
Konacno posle 3 dana pricanja o nicemu sa nekom Elenom ponudili su mi CPM od 0,2$. Odbio sam ih. Pitam se da li se ona to ugradjuje, posto svima vama vidim daleko veci CPM od ovog koji su mi ponudili. Komunikacija i vreme odgovora im je dno. Nemaju auto-size banere sto ce uticati na jako los pregled sa mobilnog telefona, sto je isto jedan od glavnih faktora zasto sam ih odbio a i dobar dokaz koliko se profesionalno ophode prema celom poslu.
26-08-2015, 06:49 AM (This post was last modified: 26-08-2015 06:50 AM by Jokja.)
Evo i ja čekam osam dana da mi uplate za dodatna tri nova sajta. Ovi definitivno nisu za one koji nemaju dobre živce Smile A što se tiče cene, za ova tri nova sajta dogovori sam test prikaz reklama za 0,33$ CPM. I da napomenem da je reč o zdravstvenim sajtovima. Znači, 100% relevantni sajtovi za njihove reklame.
26-08-2015, 01:37 PM (This post was last modified: 26-08-2015 01:38 PM by neonest.)
(26-08-2015 06:49 AM)Jokja Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Evo i ja čekam osam dana da mi uplate za dodatna tri nova sajta. Ovi definitivno nisu za one koji nemaju dobre živce Smile A što se tiče cene, za ova tri nova sajta dogovori sam test prikaz reklama za 0,33$ CPM. I da napomenem da je reč o zdravstvenim sajtovima. Znači, 100% relevantni sajtovi za njihove reklame.

Udari im par kritika i pisu redovno. Evo meni ponudili cpm od 0,2$ ali navodno samo za prvih 7 dana... Cemu dvostruke arsine nikada mi nece biti jasno... Nude mi neki baner od 720px po sirini, sto bi se preko mobilnog telefona vidlo jako bajno... Nista bez auto-size necu da mi sajt izgleda kao vasariste. Shodno tome na kom su mestu izabrali baner, bio bih u minusu, posto na tim banerima (adsense) imam 80% svih klikova.... Odustao sam definitivno, cemu pocetak kada jasno vidim kraj Smile
26-08-2015, 03:55 PM
Meni cpm ide do 0,70$ bez dogovora! Tu nesto nije kako treba, sada sam i ja trazio dogovor za impresije unapred!
26-08-2015, 04:47 PM (This post was last modified: 26-08-2015 05:04 PM by Jokja.)
I meni se čini da tu nešto nije kako treba. Eto meni su sa za potpuno relevantne sajtove ponudili 0.33$. A da ne navodim da je reč o kvalitetnim sajtovima, sa organskom posetom... Verovatno će kasnije biti više, ali čisto sumnjam da će ići do 0,7$. Bolje ih kontaktirajte nego da izvisite za plaćanje. Naravno, nemojte da im kažete da znate da neke plaćaju manje, možda se vama posreći i stvarno dobijete veći CPM Smile

A što se tiče te ponude od 0,2 CPM, to je i više nego ponižavajuće. Meni se ne isplati ni ovo koliko me plaćaju, a o 0,2 ne vredi ni razmišljati. Nemoj puno ni da žališ, jer nije ko zna koliko veća dodatna zarada. Puno ljudi klika na te njihve reklame, a samim tim i zarada od adsense je niža. Pa kad sve sabereš i oduzmeš dodješ na isto. Ali za sada ne bi donosi zaključke dok ne uradim analizu.
26-08-2015, 05:33 PM (This post was last modified: 26-08-2015 05:43 PM by Davor.)
Bio sam kontaktiran od njihovog predstavnika i da budem iskren pre toga sam citao ovu temu i bio jako sumnjicav, cinili su se neozbiljni ali sam pristao na test. Posteno placen unapred i na svaki mail mi je odgovoreno za max sat vremena osim ako je poslat kasno poslepodne.

Ne bih ih unapred osudio, samo se setim kada sam tamo negde 2012e kontaktiran od adcasha i prvi clanak na google je bio da su scameri i normalno izbegavao ih mesecima dok mi ih jedan drugi webmaster nije rekao da ga posteno sve plate. Od tada sam provero 2 i po godine s njima dok nisam nasao bolju soluciju. Smile

Ko zna mozda i ja budem prvi koji ih prozovem ali za sada sem sto vidim razliku u CPM od korisnika do korisnika ne vidim neki problem. A realno ne znam kod kojih ste vi mreza ali CPM 0.3-0.5e za Balkan je i vise nego odlicno. Ako znate neke bolje preporucite ih za nase podrucje (sem adsense za njega svi znamo). Smile
Thanks given by (1): Jokja
26-08-2015, 11:44 PM
Davore postoji nesto sto se zovu principi sa moje strane i nesto sto se zovu dvostruki standardi sa njihove strane. Moj sajt ne ide iznad 170 000 jedinstvenih poseta mesecno, ali izgleda kao apoteka, te samim tim necu stavljati sve i svasta. Bavi se ozbiljnim temama, novinskog karaktera, sve je fino odradjen i za mobilni prikaz i ne zelim da radim za 0,2cpm ako znam da su nekome drugom ponudili dosta vise a iskacu mu 10 pop up prozora... To je stvar mog principa, impresije ko impresije nekome ce trebati mesec dana, nekome 2 dana to je manje vise nebitno, logicno da je vaznija ozbiljnost sajta. Ova Elena sa adnow, koji je meni sajt poslala kao relevantan za adnow, neki indijski, to ne lici ni na sta, kao neki balkanski sajtovi iz 2004-e godine. Osoba koja ne zna neke osnovne stvari, a citam da su se drugima javljali sa drugim meilom sto bi znacilo da su imali tu cast da pregovaraju sa normalnim osobama.
27-08-2015, 11:29 AM
I meni su ponudili sada pop under po 0.2 odbio sam ih i trazio widgets i sada ce me verovatno ispaliti.
27-08-2015, 09:29 PM
Meni danas leglo na Paypal za prošlu sedmicu.Nije loše, naravno ako potraje...

[Image: Mp71UKh.png?1]
Thanks given by (1): Jokja
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Adnow [zvanična tema] Adnow 314 17,367 17-01-2017 02:43 PM
Last Post: haris026
  Nativno oglašavanje u 2017. Pregled od Adnow.com Adnow 4 847 11-06-2016 09:23 PM
Last Post: Jokja
  AdNow - problem sa logiranjem osamabinmladen 0 995 24-07-2015 06:42 PM
Last Post: osamabinmladen
  Adsense oglasi skorkovic 3 1,462 14-09-2014 09:21 PM
Last Post: DraganBr

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)