Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WEBSITE- pomoc pri startanju
01-04-2015, 11:39 PM
WEBSITE- pomoc pri startanju
Pozdrav

Moja ideja je da napravim web stranicu za prodaju stvari. Napravit neki kickass izgled dobar logo i sve sto ide uz to. E sad dolazimo do mog pitanja. Pošto nikad nisam radio seo, i neznam kako se to radi, dali je bolje da nekog unajmim da mi to radi ili da sam pokusam ? Jer naravno želim biti medu prvim stranicama na guglu. I imam još jedno pitanje, koji je "shopping cart" najbolji ? Hvala i nadam se nekim odgovorima.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
02-04-2015, 12:52 AM
RE: WEBSITE- pomoc pri startanju
Najbolje da ti neko uradi kao i sajt

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
02-04-2015, 01:25 AM
A sta ako platim i on ne napravi dobar posao ? onda sam popusio i pare i kvalitet stranice
02-04-2015, 01:37 AM (This post was last modified: 02-04-2015 01:40 AM by Sceko.)
Pa vidi angazuj neku firmu, i osiguras se ugovorom, a mozes i nekoga i das avans ostalo po zavrsenom poslu. Tako da nemos izgubit nista, sto se seo tice tu treba malo vise para i treba vremena nemos bit preko noci prvi. Nadam se da ces naci ovde ljude koji ce ti pomoci na tu temu.

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
02-04-2015, 03:01 AM
Ma za sajt nije problem, problem je u seo. Ako neko moze pomoc molim da se javi ovdje ili na pm
02-04-2015, 08:45 AM
(01-04-2015 11:39 PM)beatmaster21 Wrote:  Pozdrav

Moja ideja je da napravim web stranicu za prodaju stvari. Napravit neki kickass izgled dobar logo i sve sto ide uz to. E sad dolazimo do mog pitanja. Pošto nikad nisam radio seo, i neznam kako se to radi, dali je bolje da nekog unajmim da mi to radi ili da sam pokusam ? Jer naravno želim biti medu prvim stranicama na guglu. I imam još jedno pitanje, koji je "shopping cart" najbolji ? Hvala i nadam se nekim odgovorima.

Wordpress CMS + Woocommerce dodatak dođu kao odlična kombinacija za web trgovinu.Tu je i Prestashop CMS koji sam lično koristio i nije loš, mada opcija sa Wordpressom je puno bolja.

Koliko misliš imati artikala na sajtu?

Što se tiče SEO ako hoćeš da se to uradi kako treba, računaj mjesečno barem 50 EUR da ti to neko radi ko se već bavi sa time jer to nije nešto što može preko noći da se odradi, to traje i naravno košta.Ali vrijedi svaki cent.
Find all posts by this user
02-04-2015, 05:49 PM
(02-04-2015 08:45 AM)flex202 Wrote:  
(01-04-2015 11:39 PM)beatmaster21 Wrote:  Pozdrav

Wordpress CMS + Woocommerce dodatak dođu kao odlična kombinacija za web trgovinu.Tu je i Prestashop CMS koji sam lično koristio i nije loš, mada opcija sa Wordpressom je puno bolja.

Koliko misliš imati artikala na sajtu?

Što se tiče SEO ako hoćeš da se to uradi kako treba, računaj mjesečno barem 50 EUR da ti to neko radi ko se već bavi sa time jer to nije nešto što može preko noći da se odradi, to traje i naravno košta.Ali vrijedi svaki cent.
Mislim imat 30-tak artikala po 5 kolicina za svaki artikl, otprilike . A jesi ti sebi sam radio seo ? Jel znas mozda nekog na ovom forumu da to radi kvalitetno ?
02-04-2015, 08:09 PM
Moj predlog je da koristiš OpenCart, iskreno po meni je to najbolji shopping cart. Ima sasvim dovoljno pluginova i modifikacija je prilicno laka. Koristio sam PrestaShop i nisam bio nešto puno oduševljen. A što se tiče Wordpressovog Woocommerce ni on mi se ne sviđa. Mislim da je mnogo bolji izbor OpenCart. Na tebi je da olučiš.

A što se tiče optimizacije, postoji takođe SEO plugin koji je poprilično jednostavan, ali za seo ti je potrebno vreme kao što je već neko pomenuo. Ako imaš nekoga za backlinkove to ti je najbolje pošto to google najviše ceni. A što se tiče te neke opšte optimizacije mislim na meta tagove, to je prilično jednostavno i to je najbolje da postavljaš ti, pošto i sam znaš kako najbolje opisati određeni proizvod koji prodaješ.

Potraži koje reči najviše koriste ljudi u pretrazi za neki proizvod i to bi bilo to, ako želiš sam da se upustiš u tu avanturu Smile
06-04-2015, 01:10 AM
(02-04-2015 08:09 PM)ZezKez Wrote:  Moj predlog je da koristiš OpenCart, iskreno po meni je to najbolji shopping cart. Ima sasvim dovoljno pluginova i modifikacija je prilicno laka. Koristio sam PrestaShop i nisam bio nešto puno oduševljen. A što se tiče Wordpressovog Woocommerce ni on mi se ne sviđa. Mislim da je mnogo bolji izbor OpenCart. Na tebi je da olučiš.

A što se tiče optimizacije, postoji takođe SEO plugin koji je poprilično jednostavan, ali za seo ti je potrebno vreme kao što je već neko pomenuo. Ako imaš nekoga za backlinkove to ti je najbolje pošto to google najviše ceni. A što se tiče te neke opšte optimizacije mislim na meta tagove, to je prilično jednostavno i to je najbolje da postavljaš ti, pošto i sam znaš kako najbolje opisati određeni proizvod koji prodaješ.

Potraži koje reči najviše koriste ljudi u pretrazi za neki proizvod i to bi bilo to, ako želiš sam da se upustiš u tu avanturu Smile

Hvala puno na informaciji Smile Imam nekog za backlinkove nasao na fiverru covjeka, hvala jos jedanput Smile
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)