Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako funkcionira Freedom partner?
20-03-2015, 05:40 PM
Kako funkcionira Freedom partner?
Pozdrav svima, zanima me kako funkcionira Freedom partner za YouTube? Da li nakon registracije treba nešto posebno napraviti kako bi poćeo zarađivati, na kojem principu se zarađuje? Ima li netko iskustva s njima?

Hvala unaprijed!

Ljubitelji iOS & Android - Gameplay najnovijih igara
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
20-03-2015, 05:47 PM
RE: Kako funkcionira Freedom partner?
(20-03-2015 05:40 PM)Shanyta Wrote:  Pozdrav svima, zanima me kako funkcionira Freedom partner za YouTube? Da li nakon registracije treba nešto posebno napraviti kako bi poćeo zarađivati, na kojem principu se zarađuje? Ima li netko iskustva s njima?

Hvala unaprijed!
Nakon što te prihvate, monetizuješ svoje snimke (uključi sve tipove reklama) i nakon 60 dana možeš očekivati prvu isplatu Winking

Cursor Network
24/7 podrška, 80% Rev-Share, No minimum payout
20-03-2015, 07:57 PM (This post was last modified: 20-03-2015 08:06 PM by Shanyta.)
(20-03-2015 05:47 PM)dado4 Wrote:  
(20-03-2015 05:40 PM)Shanyta Wrote:  Pozdrav svima, zanima me kako funkcionira Freedom partner za YouTube? Da li nakon registracije treba nešto posebno napraviti kako bi poćeo zarađivati, na kojem principu se zarađuje? Ima li netko iskustva s njima?

Hvala unaprijed!
Nakon što te prihvate, monetizuješ svoje snimke (uključi sve tipove reklama) i nakon 60 dana možeš očekivati prvu isplatu Winking

Hm, a daj mi reci ja sam prije nego su me primili stavio adsense, tj. ukljucio monetize. sad sam prihvatio njih i znaci ubacen je njihov adsense, oglasi ili? Ne razumijem baš sustav njihov. tamo mi piše i neki njihov FP Freedom point, što je pak to?

Jel možda njihovo dopuštenje za stavljanje reklama ovo ?

Product placements
This video contains a paid product placement..... Opcija ispod svih onih za dodavanje reklama??

20-03-2015, 08:18 PM
(20-03-2015 07:57 PM)Shanyta Wrote:  
(20-03-2015 05:47 PM)dado4 Wrote:  Nakon što te prihvate, monetizuješ svoje snimke (uključi sve tipove reklama) i nakon 60 dana možeš očekivati prvu isplatu Winking

Hm, a daj mi reci ja sam prije nego su me primili stavio adsense, tj. ukljucio monetize. sad sam prihvatio njih i znaci ubacen je njihov adsense, oglasi ili? Ne razumijem baš sustav njihov. tamo mi piše i neki njihov FP Freedom point, što je pak to?

Product placements
This video contains a paid product placement..... Opcija ispod svih onih za dodavanje reklama??
Kada prihvatiš njihovu pozivnicu tvoj kanal će se spojiti sa njihovim adsense nalogom i novac koji zaradiš na kanalu, Youtube prvo šalje tvojoj mreži a Freedom tebi šalje 60% novca. Ne treba da se nešto posebno brineš oko toga Biggrin samo monetizuj sminke i to je to.

Što se tiče Freedom poena, oni ne služe ničemu jer Freedom laže svoje partnere. Pomoću tih poena ti bi mogao povećati Rev-Share ali ta opcija još uvijek nije moguća a čisto sumnjam da će to i proraditi.

Cursor Network
20-03-2015, 08:24 PM (This post was last modified: 20-03-2015 08:26 PM by Shanyta.)
(20-03-2015 08:18 PM)dado4 Wrote:  
(20-03-2015 07:57 PM)Shanyta Wrote:  Hm, a daj mi reci ja sam prije nego su me primili stavio adsense, tj. ukljucio monetize. sad sam prihvatio njih i znaci ubacen je njihov adsense, oglasi ili? Ne razumijem baš sustav njihov. tamo mi piše i neki njihov FP Freedom point, što je pak to?

Product placements
Kada prihvatiš njihovu pozivnicu tvoj kanal će se spojiti sa njihovim adsense nalogom i novac koji zaradiš na kanalu, Youtube prvo šalje tvojoj mreži a Freedom tebi šalje 60% novca. Ne treba da se nešto posebno brineš oko toga Biggrin samo monetizuj sminke i to je to.

Što se tiče Freedom poena, oni ne služe ničemu jer Freedom laže svoje partnere. Pomoću tih poena ti bi mogao povećati Rev-Share ali ta opcija još uvijek nije moguća a čisto sumnjam da će to i proraditi.

Ako isplačuju samo od adsense klikova, pa onda mogu i sam svoje oglase stavit? Imaš li koju drugu mrežu za preporučit? Radi se o kanalu za gaming iOS igre. Smile

Da sad mao gledam, njima piše da isplačuju min 1$, ako je moj adsense onda je min isplata 70$

20-03-2015, 08:29 PM (This post was last modified: 20-03-2015 08:30 PM by sunbeach.)
Kako mozes sam svoje oglase staviti!?Ne mozes ti birati oglase koji ce biti na adsense.
20-03-2015, 08:34 PM
Pa naravno, na tvojim snimcima će se pojavljivati iste reklame kao što si imao i direktno sa adsensom osim ako mreža ne postavi neke svoje reklame. Sa Freedom mrežom nećeš imati te dodatne reklame, koje su više plaćene.
Za gaming kanale mislim da je dobra Curse mreža, ali ne znam da li ispunjavaš njihove uslove.

Cursor Network
20-03-2015, 08:47 PM
Kako dodatne reklame!?
20-03-2015, 08:58 PM
Dakle ovako. Ja sam prije nego me je Freedom primio, uključio monetize i stavio kvačice na skip reklame i reklame 728x90 i 300x250 one desno. Ok. sad kad su me primili sada će se prikazivati njihove reklame s adsensa neče nikakve moje bit? I tamo u njihovom dashboardu ću vidjeti koliko imam zaradu? svako koliko se osvježava to jer cijeli dan mi još uvijek sve na 0?

20-03-2015, 09:00 PM
(20-03-2015 08:47 PM)sunbeach Wrote:  Kako dodatne reklame!?
Neke mreže kupuju od Youtube-a prostor za reklame i nakon toga traže kompanije kojima ih prodaju. Te su reklame više plaćene jer nisu kao recimo reklame za facebook i slično. Naravno, samo veći kanali dobijaju ove reklame.

Cursor Network
20-03-2015, 09:09 PM (This post was last modified: 20-03-2015 09:09 PM by sunbeach.)
Ja nemam pojma koje su mi reklame jer ne smem da gledam svoje reklame na mojim video snimcima,a vidim masovno koriste onu opciju da svakih npr. 5 minuta se prikazuju reklame pa ako je video dugacak 11 minuta koliko bi oni davali dozvoljeno broj reklama npr da li onda na svakih 3 minuta ili 2 minuta ili 5. ili video dugacak 40 minuta da li je onda previse staviti reklame na svakih 5 minuta.
20-03-2015, 09:09 PM
(20-03-2015 08:58 PM)Shanyta Wrote:  Dakle ovako. Ja sam prije nego me je Freedom primio, uključio monetize i stavio kvačice na skip reklame i reklame 728x90 i 300x250 one desno. Ok. sad kad su me primili sada će se prikazivati njihove reklame s adsensa neče nikakve moje bit? I tamo u njihovom dashboardu ću vidjeti koliko imam zaradu? svako koliko se osvježava to jer cijeli dan mi još uvijek sve na 0?
Nema tu nikakvih njihovih i tvojih reklama. Sve su to adsense reklame samo što tvoj kanal više nije povezan sa tvojim adsense nalogom nego sa adsense nalogom tvoje mreže. U suštini iste se reklame prikazuju i kada si diretno sa adsensom ili ako si partner sa Freedom mrežom. Tvoje je samo da monetizuješ snimke i ostalo ništa ne brini Biggrin
Na njihovom dashboardu ćeš vidjeti zaradu tek nakon 30 dana.

Cursor Network
20-03-2015, 09:17 PM
(20-03-2015 09:09 PM)dado4 Wrote:  
(20-03-2015 08:58 PM)Shanyta Wrote:  Dakle ovako. Ja sam prije nego me je Freedom primio, uključio monetize i stavio kvačice na skip reklame i reklame 728x90 i 300x250 one desno. Ok. sad kad su me primili sada će se prikazivati njihove reklame s adsensa neče nikakve moje bit? I tamo u njihovom dashboardu ću vidjeti koliko imam zaradu? svako koliko se osvježava to jer cijeli dan mi još uvijek sve na 0?
Nema tu nikakvih njihovih i tvojih reklama. Sve su to adsense reklame samo što tvoj kanal više nije povezan sa tvojim adsense nalogom nego sa adsense nalogom tvoje mreže. U suštini iste se reklame prikazuju i kada si diretno sa adsensom ili ako si partner sa Freedom mrežom. Tvoje je samo da monetizuješ snimke i ostalo ništa ne brini Biggrin
Na njihovom dashboardu ćeš vidjeti zaradu tek nakon 30 dana.

Ništa onda sad čekam 30, 40 dana Smile Valjda će nešto bit

20-03-2015, 10:05 PM
(20-03-2015 09:09 PM)sunbeach Wrote:  Ja nemam pojma koje su mi reklame jer ne smem da gledam svoje reklame na mojim video snimcima,a vidim masovno koriste onu opciju da svakih npr. 5 minuta se prikazuju reklame pa ako je video dugacak 11 minuta koliko bi oni davali dozvoljeno broj reklama npr da li onda na svakih 3 minuta ili 2 minuta ili 5. ili video dugacak 40 minuta da li je onda previse staviti reklame na svakih 5 minuta.
To su mid-roll reklame i ovo je youtube pravilo : "Please enter the times at which natural breaks occur in the content of your video. Mid-roll ads will be shown at these times, subject to YouTube policy which limits their frequency. For shows, ads must be spaced by at least 7 minutes, including the pre-roll. For movies and other videos ads must be spaced by at least 10 mins, including the pre-roll."
Znači 7 ili 10 minuta nakon pre-roll reklame iako često gledam snimke na kojima su ove reklame poslije svake minute Biggrin

Cursor Network
20-03-2015, 10:16 PM (This post was last modified: 20-03-2015 10:22 PM by sunbeach.)
Pa i ja ih vidim cesto pa zato i pitam jer non stop su reklame,znaci po tom pravilu video od 11 minuta treba da ima samo jednu reklamu posle one od 10 sekundi,sto znaci da na delu video snimka for shows u 7:12 je dozvoljeno staviti reklamu,kako protumaciti snimak od 11 minuta For shows... film ne moze na 7 minuta to jasno pise ali oduvek su bili dvosmisleni iz google adsense-a sad ako neko snimi prelazak nivoa u igrici koji traje 11 minuta i stavi reklamu posle 7:12 mogu protumaciti kako oni hoce.
20-03-2015, 10:57 PM
Još nešto. U ovom trenutku, ja još uvijek ne vidim gdje je prednost da sam se spojio s njihovom mrežom? Nekakva njihova pomoć oko promocije ili nešto?

20-03-2015, 11:11 PM
(20-03-2015 10:57 PM)Shanyta Wrote:  Još nešto. U ovom trenutku, ja još uvijek ne vidim gdje je prednost da sam se spojio s njihovom mrežom? Nekakva njihova pomoć oko promocije ili nešto?
Teško ćeš imati pomoć oko promocije ako imaš mali kanal od kojeg oni nemaju neku posebnu korist, a posebno što Freedom ima 200.000 partnera tako da ćeš se načekati da ti oni pomognu Biggrin
Bolja je opcija bila da si aplicirao sa nekom podmrežom.

Cursor Network
21-03-2015, 09:50 AM
Ne znam zasto si ikako isao sa njima, em sto je mali Revshare em sto nemas nikakve beneficije.
21-03-2015, 10:09 AM
(21-03-2015 09:50 AM)midho14 Wrote:  Ne znam zasto si ikako isao sa njima, em sto je mali Revshare em sto nemas nikakve beneficije.

Nov sam u ovoj vrsti posla. Sve do sad sam radio s web stranicama i znam kako to funkcionira, ali YouTube ne. Tek sad sam odlučio i ovo isprobat jer mi je zanimljivo dosta. Pa sam pronašao na forumu ovdje i partnere koji nude suradnju. Prvo sam uzeo njih jer vidim da primaju i manje kanale. Sad ne znam koji drugi partner bi bio bolji, a da ne moram čekati da imam 500 1000 sub i preko ne znam koliko tisuća viewa po videu.

21-03-2015, 12:08 PM (This post was last modified: 21-03-2015 12:08 PM by midho14.)
(21-03-2015 10:09 AM)Shanyta Wrote:  
(21-03-2015 09:50 AM)midho14 Wrote:  Ne znam zasto si ikako isao sa njima, em sto je mali Revshare em sto nemas nikakve beneficije.

Nov sam u ovoj vrsti posla. Sve do sad sam radio s web stranicama i znam kako to funkcionira, ali YouTube ne. Tek sad sam odlučio i ovo isprobat jer mi je zanimljivo dosta. Pa sam pronašao na forumu ovdje i partnere koji nude suradnju. Prvo sam uzeo njih jer vidim da primaju i manje kanale. Sad ne znam koji drugi partner bi bio bolji, a da ne moram čekati da imam 500 1000 sub i preko ne znam koliko tisuća viewa po videu.

Ako vec ides da budes partner, po meni je najbolji QuizGroup - ruska mreza, placa redovno, trebas imati 1k viewsa u zadnjih 30 dana i 10 subscribera. Imas sve detaljno na njihovoj stranici. Revshare ti je 80% ( dobijas 80% zarade, dok kod Freedom dobijas 60%, pa ti sad razmisli koliko dajes njima. Fever ) Kod Curse ti je 90% Revshare ali da kod njih apliciras treba ti jaci kanal
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kako postati Youtube Partner? liska 2,401 453,396 24-04-2018 09:34 AM
Last Post: blumen
  Kako postati youtube partner za 5-7 dana Mrxula 70 21,667 29-12-2015 06:41 PM
Last Post: Almin98
  Zarobljeni partner dragan993 8 1,449 07-10-2015 08:59 PM
Last Post: sunbeach
  Freedom Partnerstvo Mrxula 10 3,629 25-08-2014 11:50 PM