Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google Ads - Reklamiranje zabranjenog sadržaja
11-03-2015, 09:20 PM
Google Ads - Reklamiranje zabranjenog sadržaja
da li je dozvoljeno od strane googlea da sajt koji koristi google ads pored toga da i vrši reklamiranje preko banera sajt na kojem je google ads zabranjen, znači da li bi bilo dozvoljeno da na sajt o recenziji filmova imam recimo baner od nekog sajta za online gledanje filmova

UPUTSTVO ZA POČETNIKE - Kako iskoristiti moć SEO-a? - 2014
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
11-03-2015, 10:04 PM (This post was last modified: 11-03-2015 11:02 PM by Igor Tomić.)
RE: Google Ads - Reklamiranje zabranjenog sadržaja
Citiram odlomak iz AdSense smernica:

"Материјал заштићен ауторским правима

AdSense објављивачима није дозвољено да приказују Google огласе на веб-страницама са садржајем заштићеним ауторским правима ако немају потребна законска права за приказивање таквог садржаја. То обухвата сајтове на којима се приказује материјал заштићен ауторским правима, сајтове који хостују датотеке заштићене ауторским правима или сајтове који пружају линкове који привлаче саобраћај на сајтове са материјалом заштићеним ауторским правима. Више информација потражите у смерницама Миленијумског закона о заштити дигиталних ауторских права."

MOD EDIT (Latinica):

"Materijal zaštićen autorskim pravima

AdSense objavljivačima nije dozvoljeno da prikazuju Google oglase na veb-stranicama sa sadržajem zaštićenim autorskim pravima ako nemaju potrebna zakonska prava za prikazivanje takvog sadržaja. To obuhvata sajtove na kojima se prikazuje materijal zaštićen autorskim pravima, sajtove koji hostuju datoteke zaštićene autorskim pravima ili sajtove koji pružaju linkove koji privlače saobraćaj na sajtove sa materijalom zaštićenim autorskim pravima. Više informacija potražite u smernicama Milenijumskog zakona o zaštiti digitalnih autorskih prava."
11-03-2015, 10:52 PM (This post was last modified: 11-03-2015 10:56 PM by Kapetan Bačvica.)
Vlajko Vlajko, voliš citate, ha?
Odlično, tada ću ja citirati osnivača ovog Fpruma koji kaže još davno u TOS-u pod broj 1:

InFlames20 Wrote:1 - Dozvoljeni jezici - Svi postovi moraju biti napisani na Hrvatskom, Srpskom, Bosanskom i Crnogorskom jeziku. Na ovom forumu se u pisanju koristi isključivo latinica, dok je ćirilica zabranjena, iz razloga što svi znamo čitati i pisati latinično pismo, a s ćirilicom nije taj slučaj.

Savjetujem pročitati cijela pravila Foruma, i ne samo tebi: http://www.internetzarada.org/showthread.php?tid=169 Fever

Još jedna loša vijest - R.I.P. Prince.
Free Classified Ads - Free Classifieds.
Kvadar Oglasi, Besplatni Mali Oglasi.
Find all posts by this user
Thanks given by (2): vlajko71, Igor Tomić
11-03-2015, 11:01 PM
(11-03-2015 10:52 PM)Kapetan Bačvica Wrote:  Vlajko Vlajko, voliš citate, ha?
Odlično, tada ću ja citirati osnivača ovog Fpruma koji kaže još davno u TOS-u pod broj 1:

InFlames20 Wrote:1 - Dozvoljeni jezici - Svi postovi moraju biti napisani na Hrvatskom, Srpskom, Bosanskom i Crnogorskom jeziku. Na ovom forumu se u pisanju koristi isključivo latinica, dok je ćirilica zabranjena, iz razloga što svi znamo čitati i pisati latinično pismo, a s ćirilicom nije taj slučaj.

Savjetujem pročitati cijela pravila Foruma, i ne samo tebi: http://www.internetzarada.org/showthread.php?tid=169 Fever

Kapetane, razumem tvoju frustraciju i slažem se da bi sve na forumu trebalo biti na latinici.

Mislim da si malo oštro nastupio. Meni su i latinica i ćirilica prirodna pisma, i pitanje je da li bih primetio da copy/pasteujem nešto na ćirilici. Da se omaknuti čoveku. Smile

http://igortomic.net
Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (4): vlajko71, sunbeach, novii, Kapetan Bačvica
12-03-2015, 07:32 PM (This post was last modified: 12-03-2015 07:32 PM by sunbeach.)
Hm pa i ja kada kopiram,kopiram google adsense na cirilici jer mi je gmail namesten na srpskom,ali zato dam link od tog dela google adsense tos-a pa ko hoce da cita neka menja po svom jeziku.
12-03-2015, 09:30 PM
Izvinjavam se svima na ovom propustu. U stvari, tek sada i ja primećujem da nije latinica, ta stranica mi se otvorila u browser-u. Inače mi ne pada napamet da kršim pravila foruma. U svakom slučaju hvala na upozorenju Kapetane.
Thanks given by (1): Kapetan Bačvica
13-03-2015, 12:27 AM (This post was last modified: 13-03-2015 12:28 AM by sunbeach.)
vlajko71 nisi ti kriv a ni mi sto objavimo nesto sa google adsense tos-a,jer googl daje opciju kada se stavi na srpski samo cirilicu,tako da niko ne stavlja namerno natpise sa cirilicom da bi krsio pravila,nego nema drugog izbora kada je adsense na srpskom.
Thanks given by (3): obelix011, vlajko71
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Reklamiranje google bloga sa adsense amenida 0 491 02-02-2018 06:40 PM
Last Post: amenida
  Kopiranje sadrzaja od drugih t0ma 5 969 18-07-2016 09:31 PM
Last Post: novii
  Google Contributor - novina kod google-a faroALI 2 1,212 15-11-2015 01:51 AM
Last Post: [Ivan]
  Reklame sa obe strane sadržaja novii 3 782 03-09-2015 02:24 PM
Last Post: flex202

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)