Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Šta uraditi sa stranicom?
19-02-2015, 02:03 AM
Šta uraditi sa stranicom?
Pozdrav drugari, imam facebook stranicu od 1mil članova, stranci su pa me interesuje neko stručno mišljenje kako bih mogao iskoristiti tu stranicu da bih došao do neke zarade?
Riječ je o sportskoj stranici..
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
19-02-2015, 11:26 PM
RE: Šta uraditi sa stranicom?
Puno toga, prvo od web stranice, promocije člnaka na njoj, onda bet stranica itd...Ne znam šta si do sad čekao

Magazin - Ljepota i zdravlje
20-02-2015, 05:58 PM
Nisam bio baš upućen u zaradu pomoću fb stranica. Hvala na idejama ima li još neko kakvu?
31-03-2015, 11:57 PM
Da li stranica na fbu moze da se proda jer sam dobijao neke ponude?
01-04-2015, 12:21 AM
Sve može da se proda Smile Još ako je stranica baš aktivna a imaš toliko članova možeš fine pare da uzmeš. Mada po meni je bolji predlog da je ne prodaješ i probaš da zaradiš, pošto je to fina poseta. Kao što je rekao gamerxyz, počev od web stranice pa nadalje. Kakva je tematika stranice? Iz kojih zemalja ima najviše fanova? Saznaj te neke stvari pa vidi šta je najbolje.
01-04-2015, 10:38 AM
(01-04-2015 12:21 AM)ZezKez Wrote:  Sve može da se proda Smile Još ako je stranica baš aktivna a imaš toliko članova možeš fine pare da uzmeš.

Uz jedan sitni detalj da se to protivi pravilima FB-a, pa i ovog Foruma, uopće da pišete o tome ovdje. Fever

Još jedna loša vijest - R.I.P. Prince.
Free Classified Ads - Free Classifieds.
Kvadar Oglasi, Besplatni Mali Oglasi.
Find all posts by this user
04-04-2015, 01:01 PM
[CoPPolA Wrote:' pid='103870' dateline='1427839043']
Pozdrav,
Molio bih te da takve postove izbjegavaš na osim forumima .
Protive se pravilima foruma te vas mogu dovesti do bana .
04-04-2015, 02:12 PM
(04-04-2015 01:01 PM)Spartacus22 Wrote:  
Pozdrav,
Molio bih te da takve postove izbjegavaš na osim forumima .
Protive se pravilima foruma te vas mogu dovesti do bana .
Poke

Programming is a lot like Angry Birds. Every time I start, I end up playing Angry Birds.
04-04-2015, 04:04 PM (This post was last modified: 04-04-2015 04:16 PM by sunbeach.)

Moze da se proda fb stranica ako neko hoce da kupi,na forumu je ranije bilo postova o tome,cak su i cene spominjane npr na 10.000 clanova kolika je cena,pretrazi malo forum.Ne znam po cemu se krse pravila na ovoj temi,jer on nije ponudio ovde da proda fb stranicu nego pita da li se to moze prodati.
04-04-2015, 05:00 PM (This post was last modified: 04-04-2015 09:52 PM by mrcina.)
Niti sam moderator niti bi želio ispast dežurni policajac, no mislim da je zabrana napisana u točki 5. generalnih pravila foruma:

5.1. - Ilegalne stvari i radnje - Linkovi i attachmenti na crack, nedozvoljeni sadrzaj, hack, virus, ukradene sadržaje, sadržaje koji krše autorska prava vlasnika nekog djela, sajtove s govorom mržnje i ostale ilegalne sajtove i sadržaje strogo su zabranjeni, a zabranjeno je i njihovo spominjanje ili poticanje na ilegalne radnje. Ilegalne (i na Forumu nedozvoljene) one su radnje koje sankcioniraju zakoni Republike Hrvatske.

» Nudim: Linkbuilding exyu forumima (kontakt pm)
» Nudim: Pisanje unikatnih (SEO) članaka (HR) (kontakt pm)
» Nudim: Pisanje opisa igrica, videa, i ostalog (kontakt pm)
04-04-2015, 05:10 PM
Dobro koji deo krsi,koja recenica?
04-04-2015, 08:56 PM
Mozez prodavati FB Share na Fiverr-u
04-04-2015, 09:54 PM (This post was last modified: 04-04-2015 10:02 PM by mrcina.)
(04-04-2015 05:10 PM)sunbeach Wrote:  Dobro koji deo krsi,koja recenica?

Facebook stranica nije vlasništvo onoga ko je administrator iste, već Facebooka, a ti možeš samo upravljati s tom stranicom. Prodavati istu nije legalno. Eto, podebljao sam ti dio u prošlom postu ako baš mora bit neki dio pravilnika.

EDIT: Iako kažem, ovo je možda i traženje dlake u jajetu. Al ako napišu neki da se o tome ne piše, trebalo bi to poštovat.

04-04-2015, 10:44 PM
(04-04-2015 09:54 PM)mrcina Wrote:  
(04-04-2015 05:10 PM)sunbeach Wrote:  Dobro koji deo krsi,koja recenica?

Facebook stranica nije vlasništvo onoga ko je administrator iste, već Facebooka, a ti možeš samo upravljati s tom stranicom. Prodavati istu nije legalno. Eto, podebljao sam ti dio u prošlom postu ako baš mora bit neki dio pravilnika.

EDIT: Iako kažem, ovo je možda i traženje dlake u jajetu. Al ako napišu neki da se o tome ne piše, trebalo bi to poštovat.

Razumijem ja sve to, samo dobijao sam neke ponude i ne znam sta o tome kako uopste funkcionise. Pricao sam sa jos nekim likovima koji su to i uradili, zato me interesovalo sta i kako.
Ako je zabranjeno necemo o tome, volio bih cuti neke ideje sta uraditi sa takvom stranicom. Clanovi si vecinom Meksiko, Brazil, Spanija, USA itd.
05-04-2015, 12:13 AM (This post was last modified: 05-04-2015 12:16 AM by sunbeach.)
Posto se u zadnje vreme mnogo trazi dlaka u jajetu,ja do daljneg ne pisem i ne ucestvujem vise na ovom forumu jer dosadilo mi je trazenje dlake u jajetu i razna tumacenja pravila foruma (ne sme se ovo,ne sme se ono) to sto si ti napisao mrcina to su pravila fejsbuka a ne ovog foruma.Dosadio mi je prevelik broj tumaca pravila na svoju ruku.
05-04-2015, 01:20 AM
Znas i da mozes dobit permaban za ovo?
05-04-2015, 12:58 PM
(05-04-2015 12:13 AM)sunbeach Wrote:  Posto se u zadnje vreme mnogo trazi dlaka u jajetu,ja do daljneg ne pisem i ne ucestvujem vise na ovom forumu jer dosadilo mi je trazenje dlake u jajetu i razna tumacenja pravila foruma (ne sme se ovo,ne sme se ono) to sto si ti napisao mrcina to su pravila fejsbuka a ne ovog foruma.Dosadio mi je prevelik broj tumaca pravila na svoju ruku.

Ne pratim toliko ovaj forum da znam gdje su ti šta branili, tako da to nemogu komentirat, već sam čisto napomenuo da je neko napisao da je zabranjeno o tome pisati na forumu. Žao mi je šta sam se uopče javljao jer da je nekome od moderatora smetalo vjerovatno bi zaključao temu i nije na meni da se u politiku foruma mješam.

Nije po pravilima prodavati stranice, te sukladno tome nije dozvoljeno spominjanje i poticanje na isto. Tako je tumačim pravila. Ako ne piše točno tako u pravilima, ne znači da se na to ne misli. Pa i u zakonu RH ne pišu neke stvari konkretno, ali se podrazumjeva.

A iskreno, te dječije fore oko odlaska s foruma su toliko dječije, da i njih najradije ne bih komentirao. Čuj, niko ti ne brani da odeš ili ostaneš, sad najbolje da neko o tome i raspravlja na forumu i nekoga moli da ostane. Forum je živio i bez mene i bez tebe, nastavit će živjet ako i ostane bez nas.

05-04-2015, 06:12 PM (This post was last modified: 05-04-2015 06:14 PM by sunbeach.)
(05-04-2015 12:58 PM)mrcina Wrote:  Ako ne piše točno tako u pravilima, ne znači da se na to ne misli. Pa i u zakonu RH ne pišu neke stvari konkretno, ali se podrazumjeva.

A iskreno, te dječije fore oko odlaska s foruma su toliko dječije, da i njih najradije ne bih komentirao. Čuj, niko ti ne brani da odeš ili ostaneš, sad najbolje da neko o tome i raspravlja na forumu i nekoga moli da ostane. Forum je živio i bez mene i bez tebe, nastavit će živjet ako i ostane bez nas.

Ne mogu da citam misli,ne znam zakone RH i zato ne mogu dalje da ucetvujem na forumu a to da li je decije ili ne videce se vremenom,jer ja sam uvek davao dosad 100% brze i tacne informacije i pomagao svakom,evo vec vidim na pojedinim temama pogresne informacije/odgovore ali to vise nije moj problem nego onih koji daju takve odgovore,vise sam ovde dao saveta nego sto sam dobio,dosad mi to nije bilo tesko ali posto ne citam misli i ne znam zakone RH ne mogu vise ucestvovati,jer ne zelim da me neko banuje zbog ne znanja zakona RH ili sto nisam znao sta ce ko i kako protumacitii.Tako je! Trebalo je moderator da reaguje ili admin.Ovim je moja rasprava na ovom forumu zavrsena.
05-04-2015, 09:01 PM (This post was last modified: 05-04-2015 09:01 PM by mrcina.)
Radi što hoćeš. I za mene je rasprava završena. Smile

07-04-2015, 10:52 PM
Mene i dalje interesuje sta sa stranicom, jer raste iz dana u dan..
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)