Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Savjet i pomoć
10-02-2015, 07:01 PM
Savjet i pomoć
Pozdrav

Trebao bih vaš savjet. Dakle frend mi je rekao za freelancer, mozes zaradit preko interneta besplatno se registriras , mos prodavat svoje usluge. Iako sam u početku bio skeptičan jer sam vec to pokusavao (SFI) i nije islo ipak sam odlučio pokušat. Idem jos u skolu zadnju godinu srednje ekonomske za ekonomista u nadi da ću zaradit koju kintu , i tako sam googla googlao kako započet i naletio i ovdje na ovaj forum i tu samo čitao. Stekao sam znaci neko "predznanje". Profil sam napravio na freelanceru uredio ga , cak platio da polozim test iz engleskog i matematike tamo. Ali nemogu doci do posla cak se ni ne jave tako da ostajem bespomocan. Ako netko zna kako "namirisat" posao koji bi mogao dobit jer nemam jos ni jedan feedback, bio bih zahvalan
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
10-02-2015, 08:37 PM
RE: Savjet i pomoć
Biraj lakše poslove i budi uporan. Takodjer se prijavi na odesk, elance...

ilstudio.hr - izrada web stranica | graficki dizajn
11-02-2015, 08:25 PM
(10-02-2015 08:37 PM)ilstudio Wrote:  Biraj lakše poslove i budi uporan. Takodjer se prijavi na odesk, elance...

Ali kako prepoznat "lakse poslove" ?
11-02-2015, 08:50 PM (This post was last modified: 11-02-2015 08:51 PM by sunbeach.)
Pa kada se prijavis na elance ili odesk,tamo vidis ponudu poslova,prevod tekstova,dizajniranje logoa za sajt pravljenje sajta...ali ako mislis na one poslove kao sto su registracije ili klikni ovo ili ostavi komentar na ovo onda je za tebe microworkers i sl.
11-02-2015, 09:22 PM
Ne, nisam mislio na microworkers .. prijavio sam se na elance i na freelancer , ali neznam kako biti "primjecen" od strane poslodavca , cak sam na freelanceru zavrsio exam english i imam iskustva u pravom zivotu kao salesman, i logo designer
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Savjet za blog BenjooJutub 2 1,483 03-10-2016 08:29 PM
Last Post: BenjooJutub
Star Molim za pomoć i savjet Lili Love 29 9,149 30-11-2011 12:33 AM
Last Post: wizard
  Ucenje Engleskog savjet ps3 11 4,793 12-01-2011 08:25 PM
Last Post: ps3

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)