Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem sa blogger-om i adsense-om
07-02-2015, 12:14 AM (This post was last modified: 07-02-2015 12:15 AM by ulysses.)
Problem sa blogger-om i adsense-om
Imam jedan veoma veliki problem, barem mi se tako cini. Pre 2-3 godine otprilike sam ja "cvrsto" resio da zaradjujem od adsense-a i tako krenem da radim blog na blogeru o akvaristici ali taj akaunt nije bio ni na moje ime, nit sam imao 18 godina, naravno batalim ja to sve. Sad kad sam "odrastao" sam stvarno resio da radim sa adsense-om i vratim se na taj akaunt poceo da radim blog, napisao 3 unikatna clanka, prijavio se na trazilice, onpage seo optimizaciju sam uradio i sad kad treba da postavim reklame mi se javlja problem da ne mogu uopste da postavim reklame na bloger preko drugog akaunta sa mojim imenom i svim podacima nego moram da ih postavim preko postojeceg bloger akaunta. Kako da resim ovaj problem, da li uopste ima resenja za ovaj problem?

Malo sam se raspisao, ali se nadam da sam objasnio trenutnu situaciju. Biggrin
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
07-02-2015, 10:14 AM
RE: Problem sa blogger-om i adsense-om
Mozes da stavis rucno kodove sa tvog adsensa na bloger. Ides na blog > layout > Add a Gadget i tu nadjes HTML/javascript i u njega paste svoj kod sa adsensa.

A koliko ja znam ne moze da se integrise automatski adsens sa drugim bloger nalogom.

I decided as long as I'm going to hell, I might as well do it thoroughly.
07-02-2015, 10:43 AM
(07-02-2015 10:14 AM)aktion Wrote:  Mozes da stavis rucno kodove sa tvog adsensa na bloger. Ides na blog > layout > Add a Gadget i tu nadjes HTML/javascript i u njega paste svoj kod sa adsensa.

A koliko ja znam ne moze da se integrise automatski adsens sa drugim bloger nalogom.

Nemam svoj adsense akaunt zato se i prijavljujem preko blogera.
Izbrisao sam ceo taj gmail nalog i prebacio ga na moj stvarni gmail sad.
Sad imam drugi problem, a to je da ne mogu uopšte da konkurišem za adsense. Piše kao da ne zadovoljava neke njihove zahteve.
07-02-2015, 11:33 AM (This post was last modified: 07-02-2015 11:35 AM by detonator.)
Mozes da konkurises ali ne sa tim nalogom ,ako bas zelis sa blogera otvori novi gmail na svoje ime i kreiraj novi blog. to je jedini ispravan nacin, pusti bilo kakav dzambo mambo sa adsensom ostaces u startu bez njega.
Da dodam oko prijema u adsens morces bar jedno 20tak kvalitetnih blog postova da napises, mada na engleskom bi brze dobio odobrenje.
07-02-2015, 12:19 PM
Na engleskom i jeste blog. Ja uopste ne mogu da konkurisem za adsense, evo kao sto i slika prikazuje ne mogu da pritisnem dugme da se prijavim.

07-02-2015, 12:48 PM
Da bi konkurisao za adsense preko bloggera moras da imas vise od 10 unikatnih clanaka, malo da izreklamiras da bi dobio posetu i onda ce da ti odobre, iz iskustva pricam.

Trebate izradu WordPress sajta, ubrzavanje istog, kvalitetne članke, backlinkove? Pošaljite PM!
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): ulysses
09-02-2015, 06:21 PM
Omogucili su mi da se prijavim za adsense (hvala Spawner za savet), sad imam drugi problem sta da odaberem "Individual" ili "Business" i sta da pisem u ovom drugom praznom polju?
Evo i slike:
[Image: vxxh606s.png]

"Porazi su samo kratka odmaralista za buduce pobede" - M. Pupin
09-02-2015, 06:23 PM
Odaberes "Individual", a drugo polje ostavis prazno jer je to za dodatnu adresu ako je imas, a ti je nemas s obzirom da si iz Srbije.

Recipies Wordpress theme
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): ulysses
25-05-2016, 12:30 PM
(07-02-2015 12:48 PM)SpawneR Wrote:  Da bi konkurisao za adsense preko bloggera moras da imas vise od 10 unikatnih clanaka, malo da izreklamiras da bi dobio posetu i onda ce da ti odobre, iz iskustva pricam.

Pozdrav,

Odobren mi je adsense na blogger-u, ali nikako da mi se vide reklame na blogu.
http://prntscr.com/b87ehn
Sve lepo obelezeim, dodam u izgledu gadzete http://prntscr.com/b87ezd
http://prntscr.com/b87f9v
Ali se reklama jednostavno ne pojavljuje kad odem na blog. U cemu je problem?

Rodjen da peca a teraju ga da radi...
26-05-2016, 12:33 PM
Ajde nemoj da ste stipse, pomozite malo Fever
Na adsense-u mi stoji da je odobreno postavljanje reklama na blog. Ali u podesavanjima kad namestim gedzete ne pojavljuju se reklame...Gde gresim? Stars

26-05-2016, 12:56 PM
ne radm sa blogerom, sam pravim sajtove
ali kad dodam novu oglasnu jedinicu prodje neko vreme dok se ne pojave, oko pola sata, sat, ne znam tačno.
ako se tebi posle dužeg vremena ne pojavljuju pokušaj da naprviš neku drugu oglasnu jedinicu a tu obriši. možda si nešto pogrešio kad si te koje se ne pojavljuju pravio
26-05-2016, 01:37 PM (This post was last modified: 26-05-2016 01:39 PM by Jeronimo034.)
Pokusavao sam da dodam adsense gedzet, i nista se ne pojavljuje. Onda sam dodao HTML gedzet i tu sam kopirao kod koji sam iskopirao sa adsense naloga. Postavio sam, pa ajde sacekacu neko vreme da proverim sta ce da bude. Hvala na pomoci.
Javljam situaciju cisto da bi i drugi znali za kasnije.

Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Problem sa Adsense amenida 2 464 02-02-2018 09:39 PM
Last Post: amenida
  Problem oko adsense ceka hasim22 1 619 18-05-2017 06:25 PM
Last Post: piksi96
  Kako Dodati Google Adsensena Blogger Jeronimo034 4 1,148 16-06-2016 11:31 AM
Last Post: Jeronimo034
My Postavljanje oglasa unutar blog posta - Blogger platforma zdravak 2 763 15-06-2016 01:45 AM
Last Post: zdravak
  Problem kod ubacivanje novog sajta na Adsense 24slike 1 667 14-06-2016 03:43 PM
Last Post: m.novisad
  Adsense problem..(Molim za pomoc) dekss 2 889 29-01-2016 09:38 PM
Last Post: terminator
  Adsense zarada problem almiric11 12 2,095 17-12-2015 04:22 PM
Last Post: almiric11
Rolleyes PROBLEM sa drugim korakom na adsense denkan 1 1,047 05-05-2015 03:39 PM
Last Post: mrgood

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)