Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dailymotion
31-01-2015, 12:11 PM
Dailymotion
Pozdrav , trazio sam po forumu dailymotion i naisao sam na samo jednu temu , mislim da je to premalo s tim da se bavi slicnom zaradom kao i youtube. Dali se tko od vas bavi dailymotionom i kakva vam je zarada.Koja vam je prosjecna zarada, sto igra u ulogu u zaradi i tako to. Mislim da bi se o tome trebalo dobro raspraviti.Ja tamo imamo oko 100 videa i sada cu pustiti tj reklamirati i procjenujem da bih trebao imati 20000 pogleda dnevno, moze li mi tko reci kakvu zaradu mogu ocekivati i tako to.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
31-01-2015, 03:17 PM
RE: Dailymotion
I mene isto zanima kao i tebe. Ako ko ima iskustva neka pise Smile
01-02-2015, 08:05 PM
Pa nemogu vjerovati da nema nitko tko se razumi u to. Ja u 2 dana imam 20k pregleda u samo 100 videa a imam jos 300 videa. Netko pomoc?
01-02-2015, 08:18 PM
Pa pocni zaradjivati,pa eto ti nam objasni,izgleda da niko ne radi to sa ovog foruma.
01-02-2015, 08:29 PM
A pokusati cu javim vam rezultate.Ali imam problem nece me ubaci u publisher program.
01-02-2015, 08:32 PM (This post was last modified: 01-02-2015 08:34 PM by sunbeach.)
Ja sam pokusao sa tim davno,ubacivao sam licne snimke i ubacili me posle par dana da budem official tj. partner ali odustao sam jer isto nisam imao informacija koliko placaju ali vidim da je placanje na bankovni racun sto je dobro..
Postoji opcija i da ubacis svoj sajt i tamo prikazujes snimke koji su kod njih unovceni i da dobijas proviziju.
01-02-2015, 08:40 PM (This post was last modified: 01-02-2015 08:40 PM by dragan.25.)
Da ja trenutno imam partnera, ali neznam tj nemogu nadem nigdje ppv program. Ima taj samo mogu naplacivati video kao npr. 0.49€, trenutno imaju i paypal kao opciju placanja. Mislim meni je najvazniji trenutno setup accounta , i prvih par dana da vidim dali se uopce isplati raditi sa tim. Mislim budem li imao na 300-400 videa otprilike 40000 pregleda dnevno, znaci nakon 2-3 dana bih trebao imati tih 100$ , al opet kazem nisu nigdje zastupljeni i tako to. Evo bas sam maloprije googlao i citam(neznam koliko je tema stara) da ih je yahoo htio kupiti ili ih je vec kupio i da yahoo zeli imati svoj youtube kao google. Ali ako ovako misle nesto napraviti mogu odmah odustati, support im je ocajan, Prije 4 dana sam im poslao ticket dobio sam samo poruku da su prenjeli drugom, ja im kazem da sto brze radim jer cu biti dosta solidan klijent, pogotovo nakon par mjeseci kada bi imao 1000 videa., ali oni na to nista.
01-02-2015, 09:01 PM (This post was last modified: 01-02-2015 09:08 PM by sunbeach.)
Ovde se gleda zarada: http://official.dailymotion.com/en/backo...hly-report

Vidim da su menjali ,pre je pisalo "official" a sad pise "you are a partner" ili kada se ode na kanal pise "PARTNER" a pre je pisalo "official"
01-02-2015, 10:24 PM
Ja sam se prijavio u partner program, aktivirao account i uploadao par videa s muzikom sa moje izdavacke kuce na koju imam autorska prava, pa cemo da probamo ovaj program, krenuo sam s promocijom na facebooku i twitteru, javljam rezultate.

ULTRABASIC T-SHIRT AFFILIATE

01-02-2015, 10:30 PM
Da , evo malo sam bolje potrazio i nasao sam nekog vrlo prijateljskog korisnika te mreze koji mi je objasnio da se reklame nemoraju stavljat da su one automatske u videu, tako da mi sutra dolazi statistika zarade pa vam javim.
02-02-2015, 02:55 PM
Pozdrav, evo samo da javim imao sam 31.1 4k pregleda taj dan i zarada mi je na 0, 1.2 sam imao 20k pregleda pa cu vidjeti sutra koja je zarada bude li 0 ostavljam se dok netko ne objasni totalno kako i sto treba napraviti.
06-02-2015, 03:48 AM
Pozdrav , evo jedan update,
evo vam moj kanal : http://www.dailymotion.com/antelovric94 , znaci 70k viewsa , zarada nije presla preko 0,1 dolara sve skupa, ja se ostavljam ovoga dok ide na youtubeu.Pozdrav od mene.
06-02-2015, 06:50 PM
Da ali kada si postao partner i da li i stari video snimci automatski budu unovceni kao na youtubu.
06-02-2015, 07:02 PM
Partner sam postao odmah jer sam se prijavio i dobio partnera odmah. Sto se mene tice ja sam gotov sa ovim.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Dailymotion dado4 36 14,208 23-08-2015 05:33 PM
Last Post: zekans84

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)