Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potreban feedback
24-01-2015, 05:44 PM
Potreban feedback
Selis se. Prevozis neku robu. Opremas lokal.
Do sada si mogao da udjes u Halo Oglase, zoves redom prevoznike, pitas za cene, dal su slobodni itd..
Kada bi napravili sajt, gde imas listing svih prevoznika, sa svim informacijama koje te zanimaju i gde bi se prevoznici otimali oko tvoje selidbe utrkujuci se manjim cenama..
Da li bi koristio taj sajt?

Imamo ozbiljnu debatu dal da udjemo u ovaj projekat, pa nam je potreban feedback. Hvala
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
24-01-2015, 06:07 PM
RE: Potreban feedback
Lepo zvuci u teoriji, ali ne znam koliko je izvodljivo u praksi. Ja imam drugara koji se bavi selidbama, on ide po ulazima i lepi flajere. Ljudi koji se sele obicno vide njegovu reklamu u ulazu i onda ga nazovu.

Ja bih recimo da se selim prvo potrazio na Netu, ali mislim da sam u 5% ljudi. Ideja nije losa, ali ovde ljudi jos nemaju naviku da traze info na Internetu.

Moćna 3-Tier SEO Link Piramida za munjevito rangiranje Vašeg sajta na Guglu!

Da li Vam treba Adsense nalog? Kontaktirajte me!
Thanks given by (1): slnet
24-01-2015, 06:09 PM
Pre par meseci sam učestvovao u programu "Academy of Modern Management" u Beogradu gde su ljudi prezentovali svoje ideje za start-up kompaniju. Jedna od tih ideja je upravo bila izrada aukcijskog sajta gde se prevoznici nadmeću za slične poslove kao što si opisao. Ideja je bila manje-više formulisana kao "ebay za logistiku".

slnet, da li si ti slučajno gospodin (ako se ne varam, Vladimir Despotović) koji je prezentovao tu ideju? Smile

Hello there young padawan :)
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
24-01-2015, 06:26 PM
harnemo7007 -> teoriju da se slabo koriste usluge na netu pobija donesi.com , samo treba uraditi dobar marketing da ljudi cuju za tebe i to je to..

vandanic -> nisam to ja, ali bi mi dosta koristilo ukoliko imas njegov link ili link prezentacije (ukoliko postoji).. bas to sto kazes, aukcija (kao uship.com) samo za sprsko trziste prilagodjeno selidbama (posto kod nas nema nekih daljih relacija)..
24-01-2015, 06:47 PM
Poslao sam ti poruku. Njegov projekat je bio više namenjen većim logističkim izazovima. Na primer, imate firmu od 20ak ljudi, ali ne i 2-3 kamiona koji će preneti robu do magacina i želite što da nađete povoljnog prevoznika za taj posao. Koliko se sećam gospodin je radio oko 15 godina u tom sektoru pa se razume u to prilično dobro, ali ne znam koliko je uspeha imao sa projektom.

Hello there young padawan :)
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
24-01-2015, 08:57 PM
(24-01-2015 06:26 PM)slnet Wrote:  samo treba uraditi dobar marketing da ljudi cuju za tebe i to je to..

Samo to toliko. Ideja je dobra ali ti je marketing tu jako važan. Ljudi se ne sele svako malo, te je fora da i meni kojoj recimo u ovom trenutku selidba nije na kraj pameti, u momentu kad mi zatreba prvo i jedino rešenje bude tvoj sajt. Tako da ti preporučujem da vrlo pažljivo osmisliš marketinšku strategiju.

S tim u vezi, toplo ti preporučujem i da se povežeš i sa vlasnikom Tender5.net - nije vam slična delatnost ali negde je imao slične probleme, dobro ga poznajem i znam da je voljan da podeli svoje iskustvo i pomogne drugima, naročito će ti značiti ako si mislio da furaš priču kao startap.

Može i ovako!
wwwrite.rs - online kurs Pisanje bloga za klijente
24-01-2015, 09:52 PM
Hvala na odgovoru. Naravno, bice dosta igara oko marketinga, najveci problem jeste to sto ti okupljas 2 vrste korisnika i zaradjujes ako oni uspeju da naprave posao. Ne prodajes nista, pa da ti bude 'lakse'.
Sto znaci da moras da im omogucis dobru komunikaciju i spajanje na sajtu.
Sto se tice tender5.net, hvala na info-u, cuo sam za njih (prica se da oni treba da se presele u hub gde trenutno radim) tako da cu verovatno imati prilike i uzivo da porazgovaram.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Potreban savet barickiza 6 3,146 14-01-2017 05:45 PM
Last Post: barickiza

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)