Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internet Prodaja
07-01-2015, 08:16 PM
Internet Prodaja
Pozdrav kolege, kako prolazi vreme sve vise i vise ucim i razvijam se na ovom polju pa je vreme da pocnu malo ozbiljnije parice da se okrecu ovde Smile Naravno treba mi vasa pomoc, ipak ste vi daleko iskusniji od mene... Sta ja to imam na umu? Moja majka radi za jednu kozmeticku firmu, Oriflame, i nama je kuca prepuna sa parfemima, kozmetikom itd itd.. Palo mi je na pamet da napravim online store, nesto kao nonstopshop.rs samo sto ne bi bilo .rs jer znam da tu ima problema sa zakonom, da li mogu da napravim .com i da ja to furam ne prijavljeno... Narucuju preko neta, saljemo im gde treba itd itd ? Vremenom planiramo da ubacimo i jos neke proizvode a stvarno imam tu znanja sto se tice sajtova pa mogu da poguram majku da pocnemo da pravimo neki novac Smile

Trebate izradu WordPress sajta, ubrzavanje istog, kvalitetne članke, backlinkove? Pošaljite PM!
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
08-01-2015, 12:32 AM
RE: Internet Prodaja
Mislim da najprije morate pricati sa Oriflamemo i vidjeti dali je takva distribucija njihovih proizvoda dopuštena. Makon toga ćeš malo lakše. rs ili com domena nema nikakve veze, onoga trenutka kada zapneš nekome za oko ako nisi legalan nadrapao si i sa com i sa rs i sa net i sa bilo kojom drugom domenom.

Recipies Wordpress theme
08-01-2015, 12:56 AM
Najbolje da pročitaš njihova pravila. Lepo je objašnjeno:

https://rs-eshop.oriflame.com/iframe/Consultant/OnlineRegistrationTerms.aspx

Rasadnik sadnice ruža

Web saveti
Find all posts by this user
08-01-2015, 01:11 AM
Quote:5.8 Oriflame Konsultant ne sme da prodaje, preprodaje, demonstrira ili izlaže Oriflame proizvode u maloprodajnim objektima, veb prodavnicima, sajtovima za aukcijsku prodaju kao što je Limundo, Ebay ili slično. Takođe je zabranjeno prodavati ili izlagati literaturu Oriflame-a na prethodno navedenim prodajnim mestima. Na mestima koje po karakteru ne pripadaju maloprodaji, kao što su kozmetički saloni, proizvodi se mogu izlagati, ali ne i prodavati.
Mislim da ti je tu sve rečeno.

Recipies Wordpress theme
08-01-2015, 04:41 AM
Da da... meni to nema logike ali opet to su njihova pravila moram da ih se drzim.. Hvala u svakom slucaju

Trebate izradu WordPress sajta, ubrzavanje istog, kvalitetne članke, backlinkove? Pošaljite PM!
08-01-2015, 08:31 AM
Logika klasičnih MLM sistema je da svoju mrežu vide kao primarni kanal prodaje i sve što odstupa od toga žele da drže pod svojom direktnom kontrolom. Međutim, firme koje od skora počinju da primenjuju MLM sistem prodaje uviđaju prednosti prodaje preko Interenta (imao sam priliku prošle godine da se susretnem sa firmom koja prodaje "zdrave čokoladice" koja svojim članovima MLM sistema daje već gotov sajt na njihovom poddomenu).
Send this user an email Find all posts by this user
08-01-2015, 02:31 PM
Na linku koji sam naveo u svom prethodnom postu imaš skoro pri samom kraju:

DODATAK – Vebsajt pravila za Konsultante

Ukratko - možeš da koristiš sajt za promociju ali pod njihovim uslovima. Iskoristi to.

Rasadnik sadnice ruža

Web saveti
Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Sezonski obrt-online prodaja Online 41 52,625 29-07-2017 11:20 PM
Last Post: flex202
Rolleyes Otvaranje internet prodavnice za prodaju igrica? HugoSef 1 2,813 22-04-2017 07:19 PM
Last Post: novii
  Prodaja fotografija preko Interneta (online) - Iskustva novii 45 52,798 02-03-2017 11:02 PM
Last Post: novii
  Flippa - prodaja stranice bozlat 0 2,585 13-10-2016 09:03 AM
Last Post: bozlat
  Prodaja obuce i odece dragaN. 2 4,490 06-02-2016 12:04 AM
Last Post: dragaN.
  Prodaja ebook-a na ex Yu prostorima nesta 4 2,952 08-11-2014 03:40 PM
Last Post: nesta
  Prodaja android aplikacije preko Amazona aleksandarj 0 2,001 25-10-2014 10:27 AM
Last Post: aleksandarj
Rolleyes Porez na internet zaradu SergeiBarracuda 8 9,551 30-01-2014 12:24 PM
Last Post: Davor Bomestar

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)