Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako da zaradim pare ?
05-01-2015, 01:01 AM
Kako da zaradim pare ?
Zdravo svima,
Kao i sto sam naslov kaze interesuje me kako da zaradim pare na internet , racim vec MW i tu izmem 20 $ mjesecno ali me interesuje da li postoji jos nesto ?
Znam za Odesk i Freelancer ali internet mi je ultra ultra ultra spor (126kbps) tako da su takvi sajtovi nepozeljni. Znaci ako znate bilo kakav sajt koji je slican MW javite.

Molim vas nemojte sajtova za klikanje na reklama jer samo sto nisam bez ruke ostao a zaradio sam 1 $ posle 10 dana , isto tako nemojte kad vas molim adf.ly jer sam otvorio 10 laznih FB profila i molio ljude da ulaze i nisam zaradio cak ni 1 $ Tonuge2

Unaprijed hvala.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
05-01-2015, 01:56 AM
RE: Kako da zaradim pare ?
(05-01-2015 01:01 AM)deco20 Wrote:  Zdravo svima,
Kao i sto sam naslov kaze interesuje me kako da zaradim pare na internet , racim vec MW i tu izmem 20 $ mjesecno ali me interesuje da li postoji jos nesto ?
Znam za Odesk i Freelancer ali internet mi je ultra ultra ultra spor (126kbps) tako da su takvi sajtovi nepozeljni. Znaci ako znate bilo kakav sajt koji je slican MW javite.

Molim vas nemojte sajtova za klikanje na reklama jer samo sto nisam bez ruke ostao a zaradio sam 1 $ posle 10 dana , isto tako nemojte kad vas molim adf.ly jer sam otvorio 10 laznih FB profila i molio ljude da ulaze i nisam zaradio cak ni 1 $ Tonuge2

Unaprijed hvala.

Uz dužno poštovanje, ne znam šta znači skračenica MW, ali ako već zarađuješ tih $20 mjesečno onda ih za početak uloži u bržu
vezu sa internetom. Koliko god Odesk ili Freelancer za tebe bili nepoželjni - to su sajtovi gdje se može zaraditi novac, a ako to želiš,
onda ćeš se prilagoditi uslovima. Nemoj me pogrešno shvatiti, ali ako želiš (za)raditi preko interneta, onda ti naravno treba internet.
Ne možeš taksirati po gradu sa konjskim kolima ili biciklom. A to što si kliko po reklamama, to sigurno nisi naučio ovdje na forumu.
Tako da bih ti pored investicije u kvalitetniju internet konekciju ujedno preporučio i učenje kao investiciju.

Samopouzdanje, motivacija, uspjeh, produktivnost
Thanks given by (3): Srcky, novii, JelenaM
05-01-2015, 03:01 AM
Pretpostavljam da je MW Microworkers

Anarchox ti je dobro rekao, bez neke normalne brzine interneta stvarno nemoj dalje razmišljati. Dakle, prvo to.

Drugo, otvorio si temu na dobrom mestu, znači video si da postoji podfurum za početnike. U njemu ima nekoliko tema koje su "sticky", nalaze se odmah ispod uputstava za nove članove i u njima je pokriveno nekoliko različitih načina. Pročitaj prvo sve te teme za početak.

Ako nemaš vremena da pretražuješ ceo forum, pogledaj obavezno ova dva podforuma: oglasi za posao, da vidiš kakvi poslovi se ovde traže (možda je neki oglas i aktivan) i spisak tema sa takmičenja za najbolji post na forumu - neke od njih su zastarele ali dosta je tutorijala koji ti makar mogu dati ideje u kom smeru dalje da istražuješ.

Može i ovako!
wwwrite.rs - online kurs Pisanje bloga za klijente
05-01-2015, 03:15 AM (This post was last modified: 05-01-2015 03:16 AM by sunbeach.)
I mene je pitao preko poruka,ja sam mu predlozio elance,freelancer ili odesk a MW jeste microworkers,otkud ti tako spor internet to vise ni kod nas u Srbiji nema tako spor internet.
05-01-2015, 12:10 PM (This post was last modified: 05-01-2015 12:11 PM by deco20.)
(05-01-2015 03:01 AM)JelenaM Wrote:  Pretpostavljam da je MW Microworkers

Anarchox ti je dobro rekao, bez neke normalne brzine interneta stvarno nemoj dalje razmišljati. Dakle, prvo to.

Drugo, otvorio si temu na dobrom mestu, znači video si da postoji podfurum za početnike. U njemu ima nekoliko tema koje su "sticky", nalaze se odmah ispod uputstava za nove članove i u njima je pokriveno nekoliko različitih načina. Pročitaj prvo sve te teme za početak.

Ako nemaš vremena da pretražuješ ceo forum, pogledaj obavezno ova dva podforuma: oglasi za posao, da vidiš kakvi poslovi se ovde traže (možda je neki oglas i aktivan) i spisak tema sa takmičenja za najbolji post na forumu - neke od njih su zastarele ali dosta je tutorijala koji ti makar mogu dati ideje u kom smeru dalje da istražuješ.

Hvala puno

(05-01-2015 03:15 AM)sunbeach Wrote:  I mene je pitao preko poruka,ja sam mu predlozio elance,freelancer ili odesk a MW jeste microworkers,otkud ti tako spor internet to vise ni kod nas u Srbiji nema tako spor internet.

Crna Gora :PPPPPPPP
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kako da zaradim 15-20 $ na dan bez web stranica i adsense ? pomoc josipkasra 8 3,755 08-12-2014 08:28 PM
Last Post: VWolf
  Gde da ulozim pare aksa96 10 4,161 24-01-2010 12:50 PM
Last Post: Black Dragon
  Adsens jede pare liska 6 2,284 26-08-2009 09:49 AM
Last Post: jokara25

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)