Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Registracija za payoneer.karticu sa starom licnom kartom
13-12-2014, 12:18 AM (This post was last modified: 13-12-2014 12:27 AM by sunbeach.)
Registracija za payoneer.karticu sa starom licnom kartom
Pomazem sestri pri registraciji za payoneer prepaid mastercard karticu ali ona ima staru licnu kartu i pasos pa ne znam koji National id treba da upisem da li treba jedinstveni maticni broj licne karte ili broj od licne karte jer bi na licnu kartu registrovao pod opcijom Almost Done zadnja opcija.Vidim da ima i opcija za registraciju Bank Transfer Setup i opcija Prepaid MasterCard zaradila je uz moju pomoc preko adf.ly-ja pa hoce da digne pare.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
13-12-2014, 01:23 AM
RE: Registracija za payoneer.karticu sa starom licnom kartom
Pod National ID smatra se vrsta dokumenta izdata od države (nudi ti LK, pasoš i čini mi se vozačku dozvolu). Ako odabereš ličnu kartu, onda unosiš broj lične karte (jedinstveni matični broj je JMBG osobe, a ne lične karte, njega ne unosiš).

Ja sam juče aplicirao za Payoneer i odabrao pasoš, jer su LK na ćirilici, pa sam hteo da izbegnem eventualne komplikacije.
Thanks given by (3): sunbeach
13-12-2014, 01:25 AM (This post was last modified: 13-12-2014 01:28 AM by sunbeach.)
Da nude te tri opcije ali ona nema vozacku a hoce na licnu kartu.Znaci registarski broj licne karte od 5 cifara treba a ne njen JMBG broj,uh dobro kazes jeste na cirilici je napisano.
13-12-2014, 01:34 AM
Ako se dobro sećam starih ličnih karti, bila su dva broja: registarski broj LK i broj LK (i uvek se tražio ovaj drugi, nikad registarski).

Što jednostavno ne koristi pasoš, on ima samo jedan broj, nema zabune, a i na latinici je?
13-12-2014, 01:39 AM (This post was last modified: 13-12-2014 02:00 AM by sunbeach.)
Ima licni broj to je taj JMBG i ima registarski broj sa pet cifara,ma morace izgleda na pasos.Evo bas ovako:Stara licna karta

Bas me zanima kako su clanovi uspevali da se registruju sa takvim licnim kartama.
13-12-2014, 01:58 PM
Mislim da niko ko ima staru licnu kartu nije ni pokusao da aplicira za payoneer, verovatno su ljudi koristili pasose, no nebitno ja mislim da neces imati problema ukucaj licni broj i to je to Biggrin

Najbolja peraja, maske, disalice, oprema i puške za podvodni ribolov.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
13-12-2014, 07:31 PM (This post was last modified: 13-12-2014 07:35 PM by sunbeach.)
Da li ti je trazilo da skeniras pasos i da im posaljes!?
(13-12-2014 01:58 PM)Lakisa94 Wrote:  Mislim da niko ko ima staru licnu kartu nije ni pokusao da aplicira za payoneer, verovatno su ljudi koristili pasose, no nebitno ja mislim da neces imati problema ukucaj licni broj i to je to Biggrin

Mislis licni broj od licne karte!? Zatrazice da skeniram a ono sve izlizana slova i brojevi.

(13-12-2014 01:34 AM)vendetta-ns Wrote:  Ako se dobro sećam starih ličnih karti, bila su dva broja: registarski broj LK i broj LK (i uvek se tražio ovaj drugi, nikad registarski).

Što jednostavno ne koristi pasoš, on ima samo jedan broj, nema zabune, a i na latinici je?

Da li su ti trazili da skeniras pasos!?
13-12-2014, 08:09 PM
Naravno da mora da se posalje skenirani i vazeci licni dokumenat inace svako moze da napise sta hoce, ja sam poslao pasos.
13-12-2014, 08:34 PM (This post was last modified: 13-12-2014 08:36 PM by sunbeach.)
Ja na pola registrovao za sestru i zaustavio se kod opcije Almost Done i tu prekinuo i vidim poruku na mailu:

Payoneer Account Registration - You're Almost There!

Hi Svetlana,

We noticed that you recently began our registration process, but did not finalize it. In order to apply for a Payoneer account, you need to submit all of the requested information.

Click on the link below to complete registration:

COMPLETE REGISTRATION

Thank you,The Payoneer Team

Koji spameri Lol
20-12-2014, 05:52 PM
(13-12-2014 01:58 PM)Lakisa94 Wrote:  Mislim da niko ko ima staru licnu kartu nije ni pokusao da aplicira za payoneer, verovatno su ljudi koristili pasose, no nebitno ja mislim da neces imati problema ukucaj licni broj i to je to Biggrin

Ja sam aplicirao sa starom l.k. i dobio bez problema karticu na adresu
Thanks given by (1): sunbeach
08-02-2015, 08:54 PM (This post was last modified: 08-02-2015 08:57 PM by sunbeach.)
Zaboravio sam ovde da napisem,da sam sestri sa starom licnom kartom,koja je bila na jednom mestu zalepljena selotejpom i koja je bila uslikana sa telefonom,pola se nije dobro ni videlo sta pise od podataka,napravio nalog i dobila je payoneer karticu.

Ova slika http://www.index.hr/images2/putovnica_mi...fo_300.jpg je za sliku koju sam im poslao HD Smile
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Payoneer 2016 comas 15 4,051 06-08-2016 06:41 PM
Last Post: darence
Rolleyes Otvaranje Payooner naloga sa licnom kartom na cirilici? Fifth 2 992 04-08-2016 12:19 AM
Last Post: Fifth
  Payoneer pomoc za pocetnike. sunbeach 25 6,600 05-05-2016 01:14 PM
Last Post: Vuk_Lisicka
  Paypal - Payoneer problem Taoyuanming 9 4,627 04-12-2015 06:33 PM
Last Post: otr.
  Registracija na drugu zemlju ??? Black Dragon 1 1,209 04-01-2010 04:21 AM
Last Post: rigor04
Rolleyes Adsense registracija..molim pomoc vedran0612 17 4,967 30-12-2009 03:21 AM
Last Post: Duleee

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)