Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlaksa metoda zarade na netu za pocetnike
» Pomoc
12-12-2014, 03:39 PM
Rolleyes Najlaksa metoda zarade na netu za pocetnike
Poz svima, da li neko zna koja je trenutno najbolja i da kazemo najlaksa metoda zarade na netu?
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
12-12-2014, 03:46 PM (This post was last modified: 12-12-2014 03:47 PM by rakicko.)
RE: Najlaksa metoda zarade na netu za pocetnike
(12-12-2014 03:39 PM)bigli100 Wrote:  Poz svima, da li neko zna koja je trenutno najbolja i da kazemo najlaksa metoda zarade na netu?

Sta znas da radis? Sta volis da radis?

12-12-2014, 03:52 PM (This post was last modified: 12-12-2014 03:54 PM by bigli100.)
Znam pravit web strancie, pravio sam razne za igre muziku itd ali se sa subdomenima, radio sam sa sharecash ali nije urodilo plodom imam oko 13doll.. ali slabo ide na jadite jade.
Sad nesto ganjam oko AdSense al izgleda da i od toga nista autorska prava ugusise..Probao sam i sa klikacnje na reklame,cak i zarada preko tela sa apps ali sve slabo..Sta predlazete?
12-12-2014, 04:43 PM
(12-12-2014 03:52 PM)bigli100 Wrote:  Znam pravit web strancie, pravio sam razne za igre muziku itd ali se sa subdomenima, radio sam sa sharecash ali nije urodilo plodom imam oko 13doll.. ali slabo ide na jadite jade.
Sad nesto ganjam oko AdSense al izgleda da i od toga nista autorska prava ugusise..Probao sam i sa klikacnje na reklame,cak i zarada preko tela sa apps ali sve slabo..Sta predlazete?
Zas praviti web stranice?
odesk.com, elance.com - napravi jak portfolio pa trazi posao.
Napravi svoj sajt sa radovima, nudi usluge web dizajna..

Ako gledas adsense, otvori blog ili sajt, pisi na foru bloga, mozes novinarski sajt, slike koristi sa creativecommon sajtova.

Kliktanje batali odmah!

12-12-2014, 04:58 PM
Moze mala pomoc oko [creativecommon sajtova] moze link?..
Sta mislite za free software download?
12-12-2014, 05:04 PM
(12-12-2014 04:58 PM)bigli100 Wrote:  Moze mala pomoc oko [creativecommon sajtova] moze link?..
Sta mislite za free software download?

Brines za copyright a radio bi nedozvoljeni sadrzaj sajt Biggrin No, ako mislis na samo besplatne stvari, koje su besplatne legalno, nzm, tesko da moze da prodje.

Recimo:
http://www.sitepoint.com/30-creative-commons-sources/

12-12-2014, 05:14 PM
Hehe, znas li legendo mozda kako se ovo tacno zove da vi je ovo neka vrsta survay [http://hackfbprofile.com/]
Da li je ovo legalno za rad preko ADsense?
12-12-2014, 10:56 PM (This post was last modified: 12-12-2014 10:56 PM by sunbeach.)
(12-12-2014 05:14 PM)bigli100 Wrote:  Hehe, znas li legendo mozda kako se ovo tacno zove da vi je ovo neka vrsta survay [http://hackfbprofile.com/]

Da to je survey ali na tom sajtu sto si dao primer je prevara,koja se krije posle resavanja survey-a.
Send this user an email Find all posts by this user
Thanks given by (1): Sparrowhawk
13-12-2014, 12:07 AM
(12-12-2014 10:56 PM)sunbeach Wrote:  
(12-12-2014 05:14 PM)bigli100 Wrote:  Hehe, znas li legendo mozda kako se ovo tacno zove da vi je ovo neka vrsta survay [http://hackfbprofile.com/]

Da to je survey ali na tom sajtu sto si dao primer je prevara,koja se krije posle resavanja survey-a.

Da znam da je prevara, nego kako se zove ova vrsta survey ima li neki poseban izraz za ovu vrstu posto ovo nije obican survey?..
13-12-2014, 12:36 AM
Ja sam koristio sajt http://dollarupload.com i tamo uploadovao fajlove i zaradjivao na taj nacin sto tebi treba.
13-12-2014, 09:03 PM
(13-12-2014 12:36 AM)sunbeach Wrote:  Ja sam koristio sajt http://dollarupload.com i tamo uploadovao fajlove i zaradjivao na taj nacin sto tebi treba.

Probao sam preko ShareCashe ali nije nesto urodilo plodom.
13-12-2014, 09:27 PM
Da bi taj vid zarade urodio plodom moraš da gađaš stranu posetu, to je izuzetno isplativ vid zarade ako imaš taktiku i plan ali kao i za sve treba vremena i truda... Evo ako hoćeš odgovor koja je to najlakša metoda zarade, odgovor, sve su lake sve su najlakše bukvalno.. Ali ni jedna neće da ti donese novac u startu ili da se obogatiš za nedelju dana i uživaš u parama, ako voliš to odi opiči lotto pa ako te "usere" eto ti love, kao i svugde i ovde treba vremena i truda a ukoliko imaš novac da uložiš brže ćeš da postigneš rezultat... Porazmisli šta te najviše zanima i kreni, što više čekaš više gubiš.

Trebate izradu WordPress sajta, ubrzavanje istog, kvalitetne članke, backlinkove? Pošaljite PM!
Thanks given by (1): rakicko
13-12-2014, 09:28 PM (This post was last modified: 13-12-2014 09:34 PM by sunbeach.)
(13-12-2014 09:03 PM)bigli100 Wrote:  
(13-12-2014 12:36 AM)sunbeach Wrote:  Ja sam koristio sajt http://dollarupload.com i tamo uploadovao fajlove i zaradjivao na taj nacin sto tebi treba.

Probao sam preko ShareCashe ali nije nesto urodilo plodom.

Tu ti nije kriv sharecashe... nego ti!Jer ti trebas da nadjes nesto sto ce ljude zanimati da bi pristupili nekom sadrzaju makar i platili.

(13-12-2014 09:27 PM)SpawneR Wrote:  Da bi taj vid zarade urodio plodom moraš da gađaš stranu posetu, to je izuzetno isplativ vid zarade ako imaš taktiku i plan ali kao i za sve treba vremena i truda... Evo ako hoćeš odgovor koja je to najlakša metoda zarade, odgovor, sve su lake sve su najlakše bukvalno.. Ali ni jedna neće da ti donese novac u startu ili da se obogatiš za nedelju dana i uživaš u parama, ako voliš to odi opiči lotto pa ako te "usere" eto ti love, kao i svugde i ovde treba vremena i truda a ukoliko imaš novac da uložiš brže ćeš da postigneš rezultat... Porazmisli šta te najviše zanima i kreni, što više čekaš više gubiš.

Moze se dosta zaraditi,ja sam imao hiljade downloada na dolar uploadu za nekoliko dana i onda se smanjio broj ali ih je i dalje bilo.

Ma kakv lotto tek tu nece dobitiStars
14-12-2014, 04:52 PM
Ovak, ovo cu upozorenje dat samo jednom. bigli100, a i ostali koji su mislili pisat o ovim stvarima, proucite pravila foruma o dozvoljenim i nedozvoljenim temama. Slijedeci komentar vezan uz krsenje autorskih prava i autoru komentara ide trajan ban.
Thanks given by (2): JelenaM, novii
14-12-2014, 07:09 PM (This post was last modified: 14-12-2014 07:13 PM by sunbeach.)
bigli100 preko dollaruploada se moze zaraditi na hiljade legalnih stvari ..Meni je covek na engleskom napisao tutorijal kako zaraditi na hiljadu i jedan nacin i to sam postavio na dollarupload,izreklamirao i zato sam dosta zaradio,sharecash nisam koristio zbog paypala.
15-12-2014, 11:46 AM
Ako sam dobro razumeo ti mislis na content locking? To su ti tzv. CPA (cost per action) mreze. Ja sam clan AdWorkmedia i MgCash, i preporucujem ti da sa njima probas.

Poenta: Napravis sajt sa zanimljivim i trazenim sadrzajem, otvoris download sekciju gde ces taj sadrzaj da zakljucas lockerom. I onda posetioc ako je zainteresovan odradi survey/offer da bi dosao do contenta. Po svakom kompletiranom surveyu dobijas pare. Najvise se isplati USA trziste.

Ono sto je u sustini njaveci problem je da obezbedis posetu za sajt. Sajt je napraviti lako, moras da znas odakle ce da dodje traffic.

Moćna 3-Tier SEO Link Piramida za munjevito rangiranje Vašeg sajta na Guglu!

Da li Vam treba Adsense nalog? Kontaktirajte me!
15-12-2014, 12:47 PM
(15-12-2014 11:46 AM)harnemo7007 Wrote:  Ako sam dobro razumeo ti mislis na content locking? To su ti tzv. CPA (cost per action) mreze. Ja sam clan AdWorkmedia i MgCash, i preporucujem ti da sa njima probas.

Poenta: Napravis sajt sa zanimljivim i trazenim sadrzajem, otvoris download sekciju gde ces taj sadrzaj da zakljucas lockerom. I onda posetioc ako je zainteresovan odradi survey/offer da bi dosao do contenta. Po svakom kompletiranom surveyu dobijas pare. Najvise se isplati USA trziste.

Ono sto je u sustini njaveci problem je da obezbedis posetu za sajt. Sajt je napraviti lako, moras da znas odakle ce da dodje traffic.

To je nesto na istu varijantu kao i preko sharecash i dollarupload postavljanje linka odradjivanje survey i download, samo je najbitnije kao sto ste i rekli obezbjediti posjetu tj rankovat stranicu na sto bolju poziciju i time dobiti vecu osjecenos.Da l isi radio sa free web stranicama ili sa placenim?.
16-12-2014, 01:22 AM
(15-12-2014 12:47 PM)bigli100 Wrote:  
(15-12-2014 11:46 AM)harnemo7007 Wrote:  Ako sam dobro razumeo ti mislis na content locking? To su ti tzv. CPA (cost per action) mreze. Ja sam clan AdWorkmedia i MgCash, i preporucujem ti da sa njima probas.

To je nesto na istu varijantu kao i preko sharecash i dollarupload postavljanje linka odradjivanje survey i download, samo je najbitnije kao sto ste i rekli obezbjediti posjetu tj rankovat stranicu na sto bolju poziciju i time dobiti vecu osjecenos.Da l isi radio sa free web stranicama ili sa placenim?.

Ja se također bavim CPA-om, a trenutno sam na CPAGripu, što se tiče traffica, ide mi jako slabo.. Ako imate neke savjete za free traffic podjelite ih Smile (trenutno nemam novca za paid traffic)
16-12-2014, 12:28 PM
Adwork Media ili CPAGrip??
16-12-2014, 07:53 PM (This post was last modified: 16-12-2014 08:04 PM by sunbeach.)
MgCash nisu isto sto i Dollarupload i Sharecash jer kod prvog mora da se ceka da se odobri sajt a kod drugih se samo registruje i uploaduje fajl ili odredi koji link da se zakljuca i kada neko otkljuca i downloaduje skoro odma prikaze zaradu ,kod dollaruploada je isplata nedeljna posle prve isplate.

Minimums Required to Receive Normal Payment:
PayPal: $10
DollarUpload DebitCard (payoneer): $10
Payquicker: $10
SolidTrustPay : $10
Global Bank Transfer(payoneer) : $10
Direct Deposit (ACH): $100
Checks within USA: $100
Checks outside the USA: $100
International Wire transfer: $500
Wire transfers under $1,000 are subject to a $15 processing fee.
Please request your cashout before the 3rd of the month in order to recieve it on the 15th.

Pre je bila isplata i na alertpay/payza ali vise nema.

(16-12-2014 12:28 PM)bigli100 Wrote:  Adwork Media ili CPAGrip??

Registruj se na vise njih pa isprobaj.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Januar i pad Youtube zarade Lovac 14 2,150 18-02-2018 05:09 PM
Last Post: Lovac
  Najbolji način zarade na blogu od 25k poseta mesečno? Voterx 17 3,714 20-03-2017 11:26 PM
Last Post: Voterx
  Nacini zarade sa strane preko interneta za studente VladaV97 0 1,366 25-02-2017 02:33 PM
Last Post: VladaV97
  Pomoć oko zarade preko interneta. coa96 10 2,222 05-01-2017 10:31 PM
Last Post: novii
  Zarada na netu Sandarle 4 1,406 09-10-2016 02:50 PM
Last Post: mico
  Imam 11 000 korisnika. (300 000 posjetilaca) Dajem 50% od zarade. nookie 3 1,329 10-08-2016 01:48 PM
Last Post: nookie
  Payoneer pomoc za pocetnike. sunbeach 25 5,319 05-05-2016 01:14 PM
Last Post: Vuk_Lisicka
  Par osnovnih stvari o internet zaradi (Dali je moguce zaradit na netu?) Davor Bomestar 19 19,958 06-08-2015 04:22 PM
Last Post: klokan007

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)