Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google Adsense - novo isplacivanje
24-11-2014, 07:07 PM (This post was last modified: 24-11-2014 07:11 PM by sunbeach.)
RE: Google Adsense - novo isplacivanje
Pise ako posle 4 nedelje od kad je poslat pin kod ne stigne,treba da se zatrazi novi.Ali jos i pise da moze da potraje i duze od 4 nedelje:

https://support.google.com/adsense/answer/1348257?hl=sr

Pin kod salju posle 10$ ja sam greskom napisao 10e u prethodnom postu.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
24-11-2014, 09:28 PM (This post was last modified: 24-11-2014 09:29 PM by slnet.)
Ma dostigao sam ja 10eur za dva dana, nego nema pina nikako Smile Pise 3-5 dana da se posalje, i 2-4 nedelje da stigne, a dole pri dnu stranice spominju da dozvolis 3-6 nedelja da stigne pre nego sto zatrazis novi pin.. Prodje 39 dana, valjda ce uskoro..
Nego hteo sam jos da te pitam, koliko si cekao na cek od trenutka kada si zatrazio isplatu, i koliko si cekao da se banka smiluje da ti isplati?
24-11-2014, 09:39 PM
Trebas onda ponovo zatraziti pin evo to je Gilez96 objasnio detaljno http://www.internetzarada.org/showthread...6#pid93176

Ajoj nemoj mi google cekove spominjati najezim se kad se setim npr. poslali bi posle 25-og pa bi mi stigao dhl-om od prvog pa nadalje pa ga odnesem u banku pa cekam preko 20 dana da pise check cleared i idem da unovcim tako da pod hitno predji na isplatu preko bankovnog racuna to na nalogu imas u opciji dodaj novi nacin placanja evo ovde sve objasnjeno:http://www.internetzarada.org/showthread.php?tid=10392
24-11-2014, 10:58 PM
Ja preko bankovnog racuna, nikako nisam hteo da se zezam ja cekovima Biggrin Pazi eto 6.11 sam podesio SWIFT i IBAN na racun tada rekao da salju i evo 24. dobio isplatu Biggrin Nisam dugo cekao Biggrin

Trebate izradu WordPress sajta, ubrzavanje istog, kvalitetne članke, backlinkove? Pošaljite PM!
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
01-07-2015, 07:40 PM
Ljudi,imam jedno pitanje ako bi neko mogao da mi pomogne Smile otvorila sam devizni racun u komercijalnoj banci, da bih primila prvu uplatu od adsensa. Gospodja na salteru mi je rekla da moram reci iz koje drzave primam novac, jer kao od toga zavise ta 2 broja swift i iban koja dobijam od banke,a koje upisujem na adsense nalog... Za koju drzavu da trazim te brojeve, i da li je uopste bitno koja drzava, posto citam ovde po forumu,i nisam videla da se to negde spominje...
01-07-2015, 08:26 PM (This post was last modified: 01-07-2015 08:35 PM by sunbeach.)
Meni je zemlja Irska,imas to u informacijama o placanju tamo vidis koja je zemlja,swift i iban su informacije za banku jer svaka banka ima svoj swift i iban kod i nemaju nikakve veze sa tim odakle stize uplata,nego se najverovatnije trazi poreklo odakle stize uplata zbog proknjizavanja,ili ti nisi razumela ili bankarka nema pojma i zaposlila se preko veze.
01-07-2015, 10:12 PM
(01-07-2015 07:40 PM)stasheetza Wrote:  Ljudi,imam jedno pitanje ako bi neko mogao da mi pomogne Smile otvorila sam devizni racun u komercijalnoj banci, da bih primila prvu uplatu od adsensa. Gospodja na salteru mi je rekla da moram reci iz koje drzave primam novac, jer kao od toga zavise ta 2 broja swift i iban koja dobijam od banke,a koje upisujem na adsense nalog... Za koju drzavu da trazim te brojeve, i da li je uopste bitno koja drzava, posto citam ovde po forumu,i nisam videla da se to negde spominje...

ja imam devizni u komerc i nakon otvaranja sam trazio instrukciju za uplatu - to je papir na kome pise IBAN (tj tvoj broj racuna koji pocinje sa RS pa brojevi i SWIFT kodom), imas i online generisanje ovoga pa ti ne treba salter https://online.kombank.com/instrukcija/InstrukcijaPrilivFL.aspx
idi na link i uradi sama.
01-07-2015, 10:23 PM
(01-07-2015 08:26 PM)sunbeach Wrote:  Meni je zemlja Irska,imas to u informacijama o placanju tamo vidis koja je zemlja,swift i iban su informacije za banku jer svaka banka ima svoj swift i iban kod i nemaju nikakve veze sa tim odakle stize uplata,nego se najverovatnije trazi poreklo odakle stize uplata zbog proknjizavanja,ili ti nisi razumela ili bankarka nema pojma i zaposlila se preko veze.
Pa bice da ona stvarno nema pojma, mislim nisam ni ja nesto u materiji ali sam se raspitala osnovne stvari... I odmah sam joj trazila iban i swift i onda me je pitala iz koje zemlje stize novac jer je to kao razlicito za svaku zemlju... I onda mi je dala broj za Crnu Goru kao primer kako to izgleda, a ja da dodjem kad saznam koja je drzava pa ce mi dati broj o.O pitacu u nekoj drugoj ekspozituri xD
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Reklamiranje google bloga sa adsense amenida 0 154 02-02-2018 06:40 PM
Last Post: amenida
  NOVO: AdSense uplata preko banke!!!! Mikinp 475 96,385 26-11-2017 04:07 PM
Last Post: karudijan
  Google adsense pocetak Kevinho 5 613 17-09-2017 05:44 PM
Last Post: AdSense
  Novo upozorenje od googla...POMOĆ westopic 3 648 27-11-2016 11:13 PM
Last Post: m.novisad
  Adsense google djole2001 1 622 18-11-2016 09:40 PM
Last Post: Perky
  Google Adsense- BAN RayScray 3 1,328 19-02-2016 10:13 PM
Last Post: RayScray
Icon4 Google adsense - pls pomoc markosavic 16 1,866 11-02-2016 08:51 PM
Last Post: almiric11
  Google Contributor - novina kod google-a faroALI 2 978 15-11-2015 01:51 AM
Last Post: [Ivan]

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)