Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pitanje oko kljucnih reci
22-10-2014, 01:20 PM
Pitanje oko kljucnih reci
Pozdrav drustvo, jedno pitanje kako da vidim kako su kljucne reci vezane za moj sajt rankirane na google? npr ako sam ja stavio auto, bicikl, trotinet, da vidim kada neko ukuca auto na kojoj je stranici googla moj sajt ?

Hvala unapred WavingTo_clue
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
22-10-2014, 01:28 PM
RE: Pitanje oko kljucnih reci
Ručni metod: izloguj se iz svih google servisa. Otvori incognito prozor, otvori google na kom želiš da vidiš rezultat (npr. google.rs) i ukucaj ključnu reč. Pritisni ctrl+f i u prozor ukucaj "mojdomen.com" i ideš po stranicama i pregledaš. Smile

Rezultati mogu da variraju u odnosu na tvoju lokaciju, tvoj browser history (zato incognito prozor, nema cookies), itd...
Visit this user's website Find all posts by this user
22-10-2014, 02:00 PM
Automatizovani metod bi bio da koristiš SERP Checker (Search Engine Result Page Checker).

Evo nekih free varijanti
Code:
http://www.whatsmyserp.com/serpcheck.php
Code:
https://serps.com/tools/rank_checker

Hello there young padawan :)
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
22-10-2014, 02:11 PM
Hvala ti, od 31 stranice moja kljucna rec je na 21 stranici nakon 4 meseca Smile
22-10-2014, 04:45 PM
(22-10-2014 02:11 PM)Lakisa94 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Hvala ti, od 31 stranice moja kljucna rec je na 21 stranici nakon 4 meseca Smile

joj batali tu stranicu

Opal Opacity Anonymity Suite Opaque Addresses
22-10-2014, 07:28 PM
AKo si ti nakon cetiri mjeseca tek na 21 stranici, od toga ti nema kruha tj. nema posjete. Prodaj tu domenu i idi dalje. Ja kad napravim novu stranicu, ako u roku od 2-3 mjeseca nisam na prvoj stranici googlea, prodajem domenu i stranicu i krecem na izradu nove.

Bad Ice Cream Games
FNAF Games
Super Mario Igre
Best Turntables Under 500
22-10-2014, 07:33 PM
Pa pazi ako imas samo 31. stranu za tu kljucnu rec a ti si posle 4 meseca na 21 to je jako lose.. Ja sam naprimer za rec ditution za 20 dana uspeo da se izbijem na prvu stranicu i prvo mesto ali pazi nije bila konkurencija.. A takodje i jurim kljucne reci wordpress tutorials kojima nisam ni blizu, ali opet konkurencija je ogromna Smile

Trebate izradu WordPress sajta, ubrzavanje istog, kvalitetne članke, backlinkove? Pošaljite PM!
22-10-2014, 11:56 PM
Ne moras da odustajes, moras samo vise da se potrudis ako bas zelis da radis sa tim sajtom.
Pojacaj malo keyword density (ukoliko nije visok) i rokaj linkove. Ako nisi ubaci altove u slikama tako da spominjes kljucnu rec. Ako ti nije mrsko da das 5$ idi na fiverr.com imaju odlicne ponude za male pare sto se tice link buildinga verovatno ce ti pomoci sto se tice rankinga. Da proveris koji ti je keyword density kucaj 'keyword density tool' na google posto ne mogu da ostavim link..
23-10-2014, 12:27 AM
(22-10-2014 11:56 PM)slnet Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Ne moras da odustajes, moras samo vise da se potrudis ako bas zelis da radis sa tim sajtom.
Pojacaj malo keyword density (ukoliko nije visok) i rokaj linkove. Ako nisi ubaci altove u slikama tako da spominjes kljucnu rec. Ako ti nije mrsko da das 5$ idi na fiverr.com imaju odlicne ponude za male pare sto se tice link buildinga verovatno ce ti pomoci sto se tice rankinga. Da proveris koji ti je keyword density kucaj 'keyword density tool' na google posto ne mogu da ostavim link..

Pa kad ukucas na google cute puppies wallpapers, ili puppies wallpapers ja sam na prvoj stranici, ali npr kad ukucas na google labrador wallpapers ja sam na 21 strani Smile
23-10-2014, 01:33 AM
za puppies wallpapers si kod mene 10 rezultat a cute pw. 11 a za free puppy wallpaper te nema nigdje

23-10-2014, 09:27 AM
slabo ljudi traze 'puppies wallpapers' samo 390 pretraga mesecno. Video sam sinoc da nemas 'dachshund puppies' u kategorijama a pretraga je 60 500 mesecno i nije bas velika konkurencija, mozes da dodas tu kategoriju.
Thanks given by (1): ekibum
23-10-2014, 09:35 AM (This post was last modified: 23-10-2014 09:36 AM by renato100.)
Ja koristim Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
23-10-2014, 01:14 PM
(23-10-2014 09:27 AM)slnet Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. slabo ljudi traze 'puppies wallpapers' samo 390 pretraga mesecno. Video sam sinoc da nemas 'dachshund puppies' u kategorijama a pretraga je 60 500 mesecno i nije bas velika konkurencija, mozes da dodas tu kategoriju.

Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Biggrin
Jbga, treba cekati da se probijem za kljucne reci Smile
23-10-2014, 03:35 PM
(23-10-2014 01:14 PM)Lakisa94 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(23-10-2014 09:27 AM)slnet Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. slabo ljudi traze 'puppies wallpapers' samo 390 pretraga mesecno. Video sam sinoc da nemas 'dachshund puppies' u kategorijama a pretraga je 60 500 mesecno i nije bas velika konkurencija, mozes da dodas tu kategoriju.

Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Biggrin

Ne treba cekati treba raditi Smile

Thanks given by (1): Lakisa94
24-10-2014, 03:45 AM
Ja sam se posle 4-5 meseci probio na 1. stranicu Googla za moj sajt... tako da nemoj odmah da odustanes. Ali sto neko rece moras da radis na sadrzaju i na SEO-u.

Moćna 3-Tier SEO Link Piramida za munjevito rangiranje Vašeg sajta na Guglu!

Da li Vam treba Adsense nalog? Kontaktirajte me!
24-10-2014, 11:59 AM
(24-10-2014 03:45 AM)harnemo7007 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Ja sam se posle 4-5 meseci probio na 1. stranicu Googla za moj sajt... tako da nemoj odmah da odustanes. Ali sto neko rece moras da radis na sadrzaju i na SEO-u.

Pa ja sam se probio na prvu stranicu google za moj sajt npr kad ukucas cute puppies wallpapers
ili puppies wallpapers tu sam, ali kad ukucas golden retriever na 30 sam stranici googla doduse to je jaka kljucna rec ima milion pretraga mesecno, skoro sam poceo sa non nedozvoljeni sadrzaj sajtovima, inace svi sajtovi do skoro su mi bili nedozvoljeni sadrzaj, i onda sam resio da se bacim malo u non nedozvoljeni sadrzaj tj adsense ako ovo jednog dana pukne Smile
10-02-2015, 12:23 PM
Nema potrebe koristiti nedozvoljen sadrzaj, evo ja sam za rec stomatolog gde ima 1 800 000 pretraga na prvom mestu na googlu, kao i za reci posao za stomatologa, zvale, stomatolog u Beogradu.

vasstomatolog.net
zdravisaveti.com
10-02-2015, 01:44 PM (This post was last modified: 10-02-2015 01:49 PM by ivaninapruga.)
Ne odustaj, samo linkovi, linkovi, linkovi...
10-02-2015, 01:51 PM
(10-02-2015 01:44 PM)ivaninapruga Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Ne odustaj, samo linkovi, linkovi, linkovi...

Slažem se, samo strpljivo!
10-02-2015, 10:16 PM
(23-10-2014 01:14 PM)Lakisa94 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Biggrin
Par saveta ako hoces da skratis cekanje:
1) URL adresa ti je ocajna, izbaci te nepotrebne znakove i optimizuj je da bude: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

2) Trenutni title tag ti nema blage veze sa kljucnom reci:
<title>Dachshund‏ - Cute Puppies HD wallpapers, backgrounds, desktop, android, iOs, dogs, cats, wild wallpapers, best wallpapers for your device!</title>

Napravi da bude na primer:
<title>Miniature Long Haired Dachshund Puppies For Sale</title>

3) Neka ti se pominje kljucna rec Dachshund Puppies par puta na stranici!
4) Link building
5) Social promotion
Thanks given by (1): Lakisa94
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kako videti kljucne reci nekog sajta Lakisa94 4 950 16-03-2016 11:05 AM
Last Post: budala82
  Keyword Research - Nalazenje kljucnih rijeci/pojmova Davor Bomestar 90 32,688 31-08-2015 01:17 PM
Last Post: novii
  Istraživanje ključnih riječi pomoću Google-ovih alate. drazenbr 10 3,847 15-08-2011 10:42 PM
Last Post: poc

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)