Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Besplatan alat za pronalazenje deadlinkova
18-10-2014, 02:20 PM
Besplatan alat za pronalazenje deadlinkova
Koji alat koristite za pronalazenje dead linkova? Dal' postoji neki besplatan.

Mozel' neko ukratko napisati par recenica koje metode koristi za pronalazenje dead linkova.

Bitcoin
Razmjena linkova design, mobilephones/tech pisite mi na PM
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
18-10-2014, 03:29 PM
RE: Besplatan alat za pronalazenje deadlinkova
Imaš browser addone poput Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. za Chrome, Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. za Mozilu, oni proveravaju mrtve linkove na stranici na kojoj si. Za skeniranje celog sajta sam koristila Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. , on je ako se dobro sećam besplatan za sesije od po 500 stranica.

Za procese, ako ti se niko ne javi, verovatno je najbolje da proguglaš "broken link building methods/techniques", ako ti treba za link building, ima baš puno detaljnih tekstova na tu temu.

Može i ovako!
wwwrite.rs - Trening centar za kreatore web sadržaja
Send this user an email Find all posts by this user
Thanks given by (1): guglastican
18-10-2014, 06:21 PM
Treba mi za link building, ali mi nije bas jasno kako da trazim po keywordu, zato sto mi je specificna nisha i ne mogu ponudit link ako bas i nema veze sa sadrzajem.

Hvala, J. Snaću se nekako.

Bitcoin
Razmjena linkova design, mobilephones/tech pisite mi na PM
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
18-10-2014, 11:10 PM (This post was last modified: 18-10-2014 11:12 PM by robi052.)
Ja na WordPress sajtovima koristim plugin Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Moja foto galerija
Plesni studio VEM
Visit this user's website Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  fin besplatan alat oknedar 2 2,690 31-10-2012 03:25 AM
Last Post: VWolf

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)