Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otvoreno Glasanje na 4 natjecanju za najbolji post
15-10-2014, 03:55 PM
RE: Otvoreno Glasanje na 4 natjecanju za najbolji post
Ja se izvinjavam, glasao sam za jedan post, vise puta. Nisam procitao pravila, ne bih voleo da budem sankcionisan sa forum-a, al ako moram, sta cu... Izvinjavam se jos jednom...

Ljudi se plaše uspeha, koliko i neuspeha...
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
15-10-2014, 04:19 PM
Ma samo bez panike ljudi. Sankcioniranje je prvenstveno za teske pokusaje manipulacije, bilo je i takvih u proslim natjecanjima tako da sam morao naglasiti i to. Npr. odredjeni clan je zvao sve zive ljude koje zna da glasaju za njega. Zbog toga je bitno da samo clanovi foruma mogu glasati a ne da je anketa random. Isto tako, ljudi su zvali svu ekipu koju znaju da se registriraju na forum pa da glasaju za njih. Bilo je pokusaja da se koristi drugi account za sudjelovanje u natjecanju. Sve to sam bio detektirao tako da su sve to neuspjeli pokusaji manipulacije.

Za takve neke "vece" stvari se dobiva sankcioniranje. Poanta je da svatko sada ima svoje misljenje "o nacinu glasanja" zato sto nisu do sada imali iskustva i ne razumiju da su vecina posteni ali da se ponekad nadje neki kukolj koji zeli zlorabiti dobru volju ostalih clanova i ja moram sloziti pravila koja ce onemogucit takve stvari. Nazalost.

Isto tako, ja gledam i broj thanksova koliko je koji post dobio, gledam glasovanje, gledam moj dojam i ona tek donosim sud. Nemojte se brinut, ovo je konzultativno glasanje cisto da meni olaksa odluku. Ali nije jedino i presudno za odluku.
15-10-2014, 04:21 PM (This post was last modified: 15-10-2014 04:24 PM by Kapetan Bačvica.)
(15-10-2014 03:55 PM)Svedok Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Ja se izvinjavam, glasao sam za jedan post, vise puta. Nisam procitao pravila, ne bih voleo da budem sankcionisan sa forum-a

Ne vjerujem da ćeš biti, ne brini, pogotovo kada si ovo izjavio.
To se odnosi na one koji pokušaju manipulirati.
A i o takvima ćemo čuti, vjerojatno. Fever

P.S. Ovo sam napisao i ne vidjevši post iznad. Smile

Još jedna loša vijest - R.I.P. Prince.
Free Classified Ads - Free Classifieds.
Kvadar Oglasi, Besplatni Mali Oglasi.
Find all posts by this user
Thanks given by (1): Svedok
15-10-2014, 07:42 PM
da li je učesnicima natjecanja dozvoljeno glasati ? lijep pozdrav

UPUTSTVO ZA POČETNIKE - Kako iskoristiti moć SEO-a? - 2014
15-10-2014, 08:08 PM
Hmmm, po mojem mišljenju imaš problem...

Htio sam se glastai na ovu temu pa sam neš vjerovat krenuo čitati. Pogledam malo, baš sam nakon dugo vremena podigao sebi par WP-a, pa da krenem od "Optimizacija WordPress stranice - Kako ubrzati vas WordPress sajt". Bljak.

Bljak, čovječe. BLJAK!

Možda da uvedeš natjecanje za najbolji fake tutorial?

jako.sexy
Visit this user's website Find all posts by this user
15-10-2014, 08:41 PM
Bok,

s obzirom da sam usred ganjanja jednog posla, nisam stigao napisati pobjednički post. A tako i tako sam rekao da će lova ići idućima, tako da je svejedno. Osim što fali jedan dobar tutorial, ali to ću napraviti u jednom trenu.

Uglavnom, pročitao sam svih 11 i zapravo sam zaključio da mogu glasati samo za prva tri mjesta. Toliko naime ima tutoriala koji su mi zanimljivi. Uglavnom, nsiam klikao, a poredak je tu:

8. Uvod u A/B Testiranje - jedina zamjerka je da je naslov ... ja sam mislio da će biti o A/B testingu, a kad tamo sam saznao neočekivano puno o nečem što se zove A/B testing. Apsolutni favorit.

5. Kako početi zarađivati kao tinejdžer - super je tekst, možda da sam tinejdžer bi ga stavio na prvo mjesto.

1. Objašnjenje osnovnih stvari vezanih uz Adsens - ključna riječ je "osnovnih" - tekst nije pretenciozan i vrlo je jasan. Ali ovo je manual, a ne tutorial i stoga je zadnji među onima za koje bih glasao.

Prethodni post je možda preonomatopejski, slobodno ga obriši.

jako.sexy
15-10-2014, 08:55 PM
(15-10-2014 08:08 PM)adikcija Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Hmmm, po mojem mišljenju imaš problem...

Htio sam se glastai na ovu temu pa sam neš vjerovat krenuo čitati. Pogledam malo, baš sam nakon dugo vremena podigao sebi par WP-a, pa da krenem od "Optimizacija WordPress stranice - Kako ubrzati vas WordPress sajt". Bljak.

Bljak, čovječe. BLJAK!

Možda da uvedeš natjecanje za najbolji fake tutorial?

Sto nije u redu sa tutorialom.Jesam li mozda napisao neke netacne informacije ili nesto slicno.Molim te da me prosvijetlis ?
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
15-10-2014, 08:59 PM
(15-10-2014 08:55 PM)belmo996 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Sto nije u redu sa tutorialom.Jesam li mozda napisao neke netacne informacije ili nesto slicno.Molim te da me prosvijetlis ?

Napisat ću ti na threadu od tutoriala. Malo će potrajati

jako.sexy
Thanks given by (1): belmo996
17-10-2014, 04:53 PM
Bump.
Thanks given by (2): Mishkin, VWolf
20-10-2014, 05:12 PM
Podsjecam, a budem jos par puta ovih dana, da je jos uvijek otvoreno glasanje. Do vikenda traje glasanje tako da i dalje pozivam sve zainteresirane koji nisu da glasaju.
21-10-2014, 02:51 PM
Svaki put kad pozovem, dobijemo par vise glasova, tako da opet pozivam ekipu da glasuje. Imamo jos samo par dana za glasanje.
22-10-2014, 03:24 PM
Ajde ljudi, 47 vas je do sad glasalo. Ostalo je jos samo koji dan, valjda cemo dogurat do barem 50 glasova. Ekipa se toliko potrudila napisat ove tekstove, zasluzuju da barem ih procitamo i glasamo za one koji su nam najdrazi Smile
Thanks given by (1): micos
23-10-2014, 04:01 PM
Ok, ako do isteka roka ne dobijemo barem jos ovaj 1 glas onda cemo glasat do smaka svijeta!

Just sayin'
23-10-2014, 06:48 PM
Budimo ljudi, pomognimo kolegama koji su nesebicno podelili svoje znanje sa nama, sta vas kosta 2 min. vremena da glasate?
23-10-2014, 07:43 PM
Glasao sam.
Evo tek sad kad sam procitao sve postove skontao sam koliko u stvari se to da nauciti i svima hvala. Postovi su stvarno kvalitetni!
Thanks given by (1): Davor Bomestar
25-10-2014, 12:25 AM
Stigao sam da pregledam sve i glasao, nisam za sebe naravno. Biggrin Za 4 mesto nisam znao koga, htedoh sebe, al nisam. Tease Svaka cast svima, ali kako je lepo sredjen ovaj post
" Uvod u A/B Testiranje", svaka cast!

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (2): Djolisimo, vandanic
25-10-2014, 09:03 AM
Znao sam da je trebalo da uradim niche research kad sam kontemplirao o pisanju teme. XD Twitter uopste nije popularan.. XD

I decided as long as I'm going to hell, I might as well do it thoroughly.
25-10-2014, 01:26 PM
Danas u ponoc zavrsava glasanje za najbolji post. Tko jos zeli glasat moze danas do ponoci. Iskoristite priliku, poslje ce bit kasno.
25-10-2014, 02:03 PM
(15-10-2014 03:45 PM)dbomestar Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Stvar je da i ovako premali broj ljudi glasa. Da moraju pisat razloge jako mali broj ljudi bi glasao da mozemo donijet neki sud. Pa vidis da neki glasaju a da nisu ni procitali postove, kamoli da sada obrazlazu.

Ali ako nemaš četiri teksta za prolaznu ocjenu kod neme, onda ja ne mogu glasati. Pitanje je bih li, s obzirom da to o ničemu ne odlučuje, ali to nije tema.

jako.sexy
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Facebook daje kupon od 30$ za boost post! Perky 18 2,038 18-02-2017 12:27 PM
Last Post: terminator
  Najbolji popup network za sportske sajtove sa publikom sa Balkana? dragan993 0 573 03-11-2016 04:03 PM
Last Post: dragan993
  Natjecaj za najbolji SEO post na forumu Davor Bomestar 56 9,277 27-07-2016 07:55 PM
Last Post: Davor Bomestar
  Definitivno najbolji Popup network za Balkanske zemlje 9lajk.com 19 3,545 23-09-2015 10:56 AM
Last Post: cwvps
  4 Natjecanje za najbolji post na IZ forumu Davor Bomestar 118 23,477 04-12-2014 06:45 PM
Last Post: mafica
  Blogger post ili page skorkovic 5 1,327 11-11-2014 07:08 AM
Last Post: Narednik James
  4 natjecanje za najbolji post glasanje za trecu poziciju Davor Bomestar 3 1,216 15-10-2014 03:49 PM
Last Post: Svedok
  4 natjecanje za najbolji post glasanje za cetvrtu poziciju Davor Bomestar 2 1,111 15-10-2014 11:26 AM
Last Post: Davor Bomestar

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)