Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otvoreno Glasanje na 4 natjecanju za najbolji post
14-10-2014, 11:02 PM (This post was last modified: 15-10-2014 11:22 AM by Davor Bomestar.)
Otvoreno Glasanje na 4 natjecanju za najbolji post
Molim clanove da glasaju za pobjednike 4 Natjecanja za najbolji post na IZ forumu.

Naputak za glasanje: OBAVEZNO GLASANJE ZA SVE 4 POZICIJE. Kako bi sprijecili da se glasa samo za one clanove koji su vam "prijatelji" i potaknuli glasanje za kvalitetne postove, te kako bi mogli odredit nagradjene za svih 4 pozicija svatko tko glasuje mora obvezno glasati za svih 4 pozicija. Tocno vidim tko je za koga glasao i glasovi clanova koji nisu glasali za svih 4 nagradnih pozicija nece uopce biti uvazeni kao glas.

Drugim rijecima, ako glasate samo za prvo mjeseco a ne za ostale pozicije kao da niste ni glasali, vas glas NECE biti uvazen.

NE SMIJETE glasati za isti post na vise pozicija. Znaci za svaku poziciju morate glasati za drugog kandidata. Glasovi koji budu glasali za istog kandidata (natjecatelja) na vise nagradnih pozicija NECE biti uvazeni a clanovi koji su tako glasali biti ce sankcionirani od strane osoblja foruma.

Kako bi svi zainteresirani mogli glasati glasanje ce biti otvoreno 10 dana (Do Subote 25.10.2014 u 23h i 59min) tako da svi clanovi imaju dovoljno vremena detaljno proucit sve postove koji su se natjecali.

Molim clanove foruma da glasuju objektivno i za postove koje oni smatraju najkvalitetnijima a ne po tome koji clan im je bolji prijatelj, drazi clan i slicno.

Finalna lista natjecatelja u 4 natjecanju za najbolji post na IZ forumu:

1. Objašnjenje osnovnih stvari vezanih uz Adsens
Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

2. Kako do zarade na youtube.com-u?
Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

3. Kako da povećate šanse za dobijanje posla na oDesku?

4. Freelancing (oDesk.com) objašnjenje od samog početka do prvog novca

5. Kako početi zarađivati kao tinejdžer

6. Optimizacija WordPress stranice

7. Izrada Android aplikacija - AdMob zarada

8. Uvod u A/B Testiranje – Pronađite Skriveni Potencijal u Svojoj IM Strategiji

9. Kako iskoristiti moć SEO-a?

10. Kako profitabilno prodavati na eBay-u

11. Osnove Twittera i Kako Zaraditi na Twitteru

Molio bi clanove foruma koji zele glasati ako nisu da obvezno prije glasanje prouce DETALJNO postove. Veliki su postovi, ima ih puno i trebat ce vremena da ih se sve prouci. Ne mozete donijeti kvalitetnu odluku za koga glasati ako niste procitali i proucili sve natjecateljske postove.

Bilo kakve manipulacije glasanjem biti ce detektirane i sankcionirane kao sto su bile i do sada. Uvazit ce se samo glasovi clanova koji su bili registrirani clanovi foruma do onog trena kad je objavljen pocetak natjecanja.

Vidim da su neki vec sve redom glasali za iste kandidate na svih 4 pozicije, samo napomena da ti glasovi nece biti uvazeni. Znaci, glasaci koji ne budu postivali ovdje navedena pravila glasanja njihovi glasovi nece uopce biti uvazeni.

GLASANJE

Glasati mozete na slijedecim threadovima:

Za prvo mjesto:

Za drugo mjesto:

Za trece mjesto:

Za cetvrto mjesto:

Molim clanove da cijene to sto su natjecatelji ulozili veliki trud u slaganje postova i da isto tako da vi ulozite trud u porucavanje postova i glasanje. Molim clanove foruma da se odazovete u sto vecem broju na glasanje za najbolji post kako bi donijeli najpravedniju odluku o pobjednicima.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
15-10-2014, 09:13 AM
RE: Otvoreno Glasanje na 4 natjecanju za najbolji post
Ovo da imaju 4 glasanja bi trebalo staviti pri vrhu, a spisak tema ispod. Iskreno sam se zaleteo bez mnogo čitanja i odmah glasao, pa sam posle ipak malo čitao pa još dodatno glasao.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
15-10-2014, 11:23 AM
Evo promjenio sam.

(15-10-2014 09:13 AM)novii Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Ovo da imaju 4 glasanja bi trebalo staviti pri vrhu, a spisak tema ispod. Iskreno sam se zaleteo bez mnogo čitanja i odmah glasao, pa sam posle ipak malo čitao pa još dodatno glasao.
15-10-2014, 11:56 AM
Mene zanima jesu li rezultati ovog glasanja konačni rezultati kakvi će biti ili će ipak neka stručna osoba ili čak cijela administracija odrediti konačne rezultate? Mislim da nije ovako, ali ako će rezultati u anketama ujedno biti konačni rezultati koji su donešeni samo na osnovu toga onda mislim da nagrade neće biti podijeljene prema zasluzi jer na kraju krajeva doći će do tog glasanja za "prijatelja" i sl., a trud uložen u tutorial, objašnjenja, slike itd. nekih članova će biti zanemaren.
Nadam se da je ovo samo neka tema onako okvirno što članovi misle kako bi vi znali. Smile
15-10-2014, 12:28 PM
Smile RE: Otvoreno Glasanje na 4 natjecanju za najbolji post
(15-10-2014 11:56 AM)mafica Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Mene zanima jesu li rezultati ovog glasanja konačni rezultati kakvi će biti ili će ipak neka stručna osoba ili čak cijela administracija odrediti konačne rezultate?

Nisi baš najbolje pazio, Mafica. Smile
Konačni rezultat će ipak odrediti dBomestar, dakle, nema brige. Fever

Još jedna loša vijest - R.I.P. Prince.
Free Classified Ads - Free Classifieds.
Kvadar Oglasi, Besplatni Mali Oglasi.
Find all posts by this user
15-10-2014, 12:31 PM
(15-10-2014 12:28 PM)Kapetan Bačvica Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Nisi baš najbolje pazio, Mafica. Smile
Konačni rezultat će ipak odrediti dBomestar, dakle, nema brige. Fever
I mislio sam jer znam da je rečeno da će ovo biti samo okvirno pokazatelj i mala pomoć @dbomestar pri određivanju najboljih. Pročitao sam pravila ova gore od riječi do riječi, možda nisam razmišljao o tome (ako uopće piše) kad sam čitao, a možda i nema.

Hvala u svakom slučaju.
15-10-2014, 12:36 PM
NE SMIJETE glasati za isti post na vise pozicija. Znaci za svaku poziciju morate glasati za drugog kandidata. Glasovi koji budu glasali za istog kandidata (natjecatelja) na vise nagradnih pozicija NECE biti uvazeni a clanovi koji su tako glasali biti ce sankcionirani od strane osoblja foruma.

Ovo gore nije fer, samo je jedan tutorial napravljen koji mi je potreban i za njega sam glasao na sve četiri pozicije!
15-10-2014, 12:44 PM
@brzi - pogledaj malo i ostale teme/tutorijale pa zaključi što je dobro. Normalno da će za tebe bolji biti onaj koji tebi treba i koji je tebi pomogao, ali pogledaš i ostale pa raspodjeliš 4 najbolje teme za 4 pozicije.
15-10-2014, 01:18 PM (This post was last modified: 15-10-2014 01:28 PM by vandanic.)
(15-10-2014 12:36 PM)brzi Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Ovo gore nije fer, samo je jedan tutorial napravljen koji mi je potreban i za njega sam glasao na sve četiri pozicije!

Logika ti je na nivou:

"Meni je u školi omiljeni predmet bio biologija, i zato mislim da je profesorka biologije najbolji profesor u školi."

"Dela Dostojevskog su najbolje odgovarala mom emotivnog stanju (ostala nisam ni čitao), prema tome on je najbollji pisac ruske književnosti."

"Ne Eurosongu sam samo razumeo tekst takmičara A jer je na mom jeziku, prema tome ovo je najbolja pesma na takmičenju."

Meni npr Mishkin-ov tutorial ne pomaže praktično ni na jedan način i potpuno me tema ne zanima. Ali je lepo odrađena, dobro prezentovana i ,pre svega, prilično nova tematika na forumu od koje zajednica ima koristi i zbog toga veoma vrednujem taj tutorial. Ako se ne varam, ovo je i svrha glasanja, da glasamo za postove koji svojim kvalitetom najviše pomažu IZF zajednici, a ne nama pojedincima.

Ali dobro, svakom svoje, i to je normalno.

Ne znam da li je dozvoljena diskusija u ovoj temi, ali meni je mnogo teško da se odlučim za koga da glasam za prvo mesto. Ostala sam još i poređao, tako da mi je drago da imamo tako dug rok za glasanje.

Hello there young padawan :)
Thanks given by (1): JelenaM
15-10-2014, 01:32 PM (This post was last modified: 15-10-2014 01:34 PM by brzi.)
(15-10-2014 01:18 PM)vandanic Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(15-10-2014 12:36 PM)brzi Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Ovo gore nije fer, samo je jedan tutorial napravljen koji mi je potreban i za njega sam glasao na sve četiri pozicije!

Logika ti je na nivou:

"Meni je u školi omiljeni predmet bio biologija, i zato mislim da je profesorka biologije najbolji profesor u školi."

"Dela Dostojevskog su najbolje odgovarala mom emotivnog stanju (ostala nisam ni čitao), prema tome on je najbollji pisac ruske književnosti."

"Ne Eurosongu sam samo razumeo tekst takmičara A jer je na mom jeziku, prema tome ovo je najbolja pesma na takmičenju."

Meni npr Mishkin-ov tutorial ne pomaže praktično ni na jedan način i potpuno me tema ne zanima. Ali je lepo odrađena, dobro prezentovana i ,pre svega, prilično nova tematika na forumu od koje zajednica ima koristi i zbog toga veoma vrednujem taj tutorial. Ako se ne varam, ovo je i svrha glasanja, da glasamo za postove koji svojim kvalitetom najviše pomažu IZF zajednici, a ne nama pojedincima.

Ali dobro, svakom svoje, i to je normalno.

Ne znam da li je dozvoljena diskusija u ovoj temi, ali meni je mnogo teško da se odlučim za koga da glasam za prvo mesto. Ostala sam još i poređao, tako da mi je drago da imamo tako dug rok za glasanje.

Imao si oko 12 predmeta u godini i nije problem naci cetiri omiljena ali od 6-7 da nađeš četiri (daj nemoj me zajebavati) prisiljen sam da glasam za nešto što me ne interesuje! To što se neko potrudio to je njegova stvar ne moja.
Thanks given by (1): DraganBr
15-10-2014, 01:37 PM
(15-10-2014 01:32 PM)brzi Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Imao si oko 12 predmeta u godini i nije problem naci cetiri omiljena ali od 6-7 da nađeš četiri (daj nemoj me zajebavati) prisiljen sam da glasam za nešto što me ne interesuje!

1. Imaš 11 tutoriala, ne 6-7. Toliko o tome.
2. Nisi prisiljen da glasaš, ne znam otkud ti to da si prisiljen.

Hello there young padawan :)
15-10-2014, 01:39 PM (This post was last modified: 15-10-2014 02:03 PM by rakicko.)
Mislim da je lakse bilo da je glasanje u jednoj temi, tipa Eurosong, prvoj poziciji dajes najvise bodova, drugoj malo manje, trecoj jos manje, cetvrtoj najmanje, 4, 3, 2, 1, i lakse sabrati posle. No, i ovako je oke, srecno!

Thanks given by (1): vandanic
15-10-2014, 01:41 PM
(15-10-2014 01:37 PM)vandanic Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(15-10-2014 01:32 PM)brzi Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Imao si oko 12 predmeta u godini i nije problem naci cetiri omiljena ali od 6-7 da nađeš četiri (daj nemoj me zajebavati) prisiljen sam da glasam za nešto što me ne interesuje!

1. Imaš 11 tutoriala, ne 6-7. Toliko o tome.
2. Nisi prisiljen da glasaš, ne znam otkud ti to da si prisiljen.

Evo zasto
Quote: Drugim rijecima, ako glasate samo za prvo mjeseco a ne za ostale pozicije kao da niste ni glasali, vas glas NECE biti uvazen.

Deset nisam ni otvorio (toliko o tome)
15-10-2014, 02:24 PM
Sve pise u postu kojim sam otvorio natjecaj. Sve se znalo unaprijed, tko god je sudjelovao je pristao na te uvjete. Tko nije procitao uvjete prije sudjelovanja to je ucinio na vlastitu odgovornost. Post je stvarno detaljan i pojasnjava uvjete natjecaja u detalje.

Da ponovim. Ja odlucujem osobno tko je pobjednik, to se odmah znalo unaprijed tako da znaci da su kandidati pristali na to svi koju sudjeluju, moja osobna procjena je odlucjuci faktor. S time da ce rezultati glasanja biti kljucni u pomaganju meni pri odluci. Ali kao i postove ja cu DETALJNO analizirat svaki glas i onda na temelju toga donijet odluku. Npr. na proslim natjecanjima post s najvise glasova tako nesto, taj nije bio pobjednicki ni drugi nego je bio diskvalificiran zbog pokusaja manipulacije. Imam metodu kako analizirat glasove tako da kad oduzmem one koji nisu postivali pravila glasanja, ako mi nes bude sumnjivo i to cu korigirat u mojoj odluci. Itd. Uglavnom, ne brinite se, moja odluka je finalna. Siguran sam da se cak 10 kandidata mozda nece svidjet moja odluka, ali to je tako.

Smatrali nesto postenim, nepostenim, kako god, pravila su se znala ne od pocetka natjecanja nego jos od proslih natjecanja. Koja god odluka bude bila, ona ce biti takva i morat cete ju prihvatit.

(15-10-2014 11:56 AM)mafica Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Mene zanima jesu li rezultati ovog glasanja konačni rezultati kakvi će biti ili će ipak neka stručna osoba ili čak cijela administracija odrediti konačne rezultate? Mislim da nije ovako, ali ako će rezultati u anketama ujedno biti konačni rezultati koji su donešeni samo na osnovu toga onda mislim da nagrade neće biti podijeljene prema zasluzi jer na kraju krajeva doći će do tog glasanja za "prijatelja" i sl., a trud uložen u tutorial, objašnjenja, slike itd. nekih članova će biti zanemaren.
Nadam se da je ovo samo neka tema onako okvirno što članovi misle kako bi vi znali. Smile
15-10-2014, 02:31 PM

Pravila se znaju, dali fer ili ne fer takva su kakva jesu. Tvoj glas nece biti uvazen. Sto je steta, jer sada post koji smatras najboljim ce imat manje glasova.

Nitko nikog ne prisiljava na glasanje, ali ako cete glasat onda to radit po definiranim pravilima, ili vas glas nece biti uvazen.

U razloge zasto su pravila takva kakva jesu necu u dubinu, samo cu rec, malo je teze odredit poziciju za 3 i 4 mjesto ako nitko ne glasa za 3 i 4 poziciju.
U istoj ste ulozi kao i ja, morate poredat po redoslijedu postove. Ako zelite sudjelovat u tome koji postovi ce biti nagradjeni, onda to morate odradit do kraja.
15-10-2014, 02:34 PM (This post was last modified: 15-10-2014 02:34 PM by Davor Bomestar.)
(15-10-2014 01:41 PM)brzi Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Deset nisam ni otvorio (toliko o tome)

I upravo si odgovorio zasto su pravila takva kakva jesu.

Kako netko moze donijet odluku koji je najbolji od 11 ako uopce nije prucio svih 11? Ne moze i takvi glasovi se bas zato nece uvazavat. Samo si potvrdio da su ova pravila potrebna.
Thanks given by (1): JelenaM
15-10-2014, 02:49 PM
(15-10-2014 02:34 PM)dbomestar Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(15-10-2014 01:41 PM)brzi Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Deset nisam ni otvorio (toliko o tome)

I upravo si odgovorio zasto su pravila takva kakva jesu.

Kako netko moze donijet odluku koji je najbolji od 11 ako uopce nije prucio svih 11? Ne moze i takvi glasovi se bas zato nece uvazavat. Samo si potvrdio da su ova pravila potrebna.

Ma radi šta hoćeš, tvoj forum, tvoja pravila...
15-10-2014, 02:59 PM
(15-10-2014 01:18 PM)vandanic Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Meni npr Mishkin-ov tutorial ne pomaže praktično ni na jedan način i potpuno me tema ne zanima. Ali je lepo odrađena, dobro prezentovana i ,pre svega, prilično nova tematika na forumu od koje zajednica ima koristi i zbog toga veoma vrednujem taj tutorial. Ako se ne varam, ovo je i svrha glasanja, da glasamo za postove koji svojim kvalitetom najviše pomažu IZF zajednici, a ne nama pojedincima.

(...) meni je mnogo teško da se odlučim za koga da glasam za prvo mesto. Ostala sam još i poređao, tako da mi je drago da imamo tako dug rok za glasanje.

Isto razmišljanje i isti problem.

Može i ovako!
wwwrite.rs - online kurs Pisanje bloga za klijente
15-10-2014, 03:09 PM
Ne znam imam li pravo ovoliko se petljat u ovu temu i komentirati, ali evo samo moje osobno mišljenje kako bi ja to napravio.
  • Kada bi već tema bila za glasanje, sigurno bi bila samo jedna tema najprije zbog preglednosti i jer je sve na jednom mjestu;
  • U tu temu ne bih postavljao nikakvu anketu nego bih sav sadržaj, pravila i upute bile u postu;
  • Svaki korisnik koji ispunjava pravila (nije registriran nakon početka natjecanja, možda uz to da ima još bar 10-20 korisnih postova i 5-10 zahvala (nebitno toliko ali bi bilo uvjeta malo većih kako bi samo glasali oni koji su duže tu i imaju u vidu kakve su teme za natjecanja a kakve ne)) mogao bih glasati objavljivanjem novog posta u toj temi;
  • Post korisnika koji glasa bi približno izgledao ovako:
    Quote:Najbolji post natjecanja?: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
    Razlog (min. 20 riječi): Smatram da je ovo najbolji, a ujedno i najkorisniji post na takmičenju. Do sada se na forumu moglo pronaći postovao o ovome no sve u vidu rasprave, no ovaj post je pravi post i pravi tutorijal. Puno toga o istoj temi se nalazi na istom mjestu gdje je sve detaljno objašnjeno sa slikama. Pored toga, struktura i preglednost posta je na visokom nivou.

Najbolji post natjecanja?: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
    Razlog (min. 20 riječi): Razlog #2

Najbolji post natjecanja?: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
    Razlog (min. 20 riječi): Razlog #3

Razlog (min. 20 riječi): Razlog #4
  • U temi u kojoj se glasa bili bi zabranjeni bilo kakvi drugi suvišni postovi i komentiraju koji nisu ispunjeni po formularu iznad, a svi ostali postovi koji nisu po tim pravilima bili bi izbrisani zbog preglednosti;
  • Po završetku natjecanja sve postove koji su po pravilima bi pregledao te bih objavio rezultate i to je to, puno bolje i funkcionalnije gdje odmah pišu i razloge, a ujedno će se pomoću tih razloga vidit jesu li oni stvarno pročitali temu ili su ostale glasove nabubali onako zbog reda jer pravila nalažu a glasali za jednu temu koja im je pomogla...

Nadam se da ne smeta što sam ovo pisao. Može se ovo primjeniti na ovom natjecanju (još nije kasno i lako se mogu obrisati teme i otvoriti nove jer 1-2 dana ne igra veliku ulogu), a ako već ne želite može se primjeniti na sljedećim natjecanjima ako Bog da a vama se svidi.
Thanks given by (1): creatifcode
15-10-2014, 03:45 PM
Stvar je da i ovako premali broj ljudi glasa. Da moraju pisat razloge jako mali broj ljudi bi glasao da mozemo donijet neki sud. Pa vidis da neki glasaju a da nisu ni procitali postove, kamoli da sada obrazlazu.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Facebook daje kupon od 30$ za boost post! Perky 18 1,526 18-02-2017 12:27 PM
Last Post: terminator
  Najbolji popup network za sportske sajtove sa publikom sa Balkana? dragan993 0 435 03-11-2016 04:03 PM
Last Post: dragan993
  Natjecaj za najbolji SEO post na forumu Davor Bomestar 56 8,373 27-07-2016 07:55 PM
Last Post: Davor Bomestar
  Definitivno najbolji Popup network za Balkanske zemlje 9lajk.com 19 3,223 23-09-2015 10:56 AM
Last Post: cwvps
  4 Natjecanje za najbolji post na IZ forumu Davor Bomestar 118 21,785 04-12-2014 06:45 PM
Last Post: mafica
  Blogger post ili page skorkovic 5 1,227 11-11-2014 07:08 AM
Last Post: Narednik James
  4 natjecanje za najbolji post glasanje za trecu poziciju Davor Bomestar 3 1,155 15-10-2014 03:49 PM
Last Post: Svedok
  4 natjecanje za najbolji post glasanje za cetvrtu poziciju Davor Bomestar 2 1,051 15-10-2014 11:26 AM
Last Post: Davor Bomestar

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)