Post Reply 

Thread Rating:
  • 3 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako profitabilno prodavati na eBay-u
» Metoda za koju nije potreban sajt; prodaja proizvoda sa Amazona
24-09-2016, 11:53 PM
RE: Kako profitabilno prodavati na eBay-u
U kolikom vremenskom roku kupac ima pravo da otvori slučaj na ebayu?
Imam situaciju gdje je kupac kupio proizvod prije 2 mjeseca, dali on još uvijek može pokrenuti žalbu protiv mene?

Nudim usluge održavanja ebay seller accounta | Hydra Lister - eBay Auto Lister.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
25-09-2016, 09:37 AM
Ja mislim da posle standardnog roka od 14 dana ne moze vise da se zali ebay. S tim da moras da navedes to u uslovima prodaje.
Ali gledam nesto, Amazon je podigao cenu za besplatnu postarinu, sto je za pocetnike lose a i ne primaju paypal, Aliexpress takodje ne prima paypal, sto znaci da ako imas sredstva na paypal, moras da ih povuces na karticu, a tu skinu 4e, sto bi se moralo uracunati u cenu, pa to smanjuje profit... Mozda bi bilo dobro da se krene sa Dealextreme, jer primaju paypal, automatski pakuju sve pakete kao gift, e sad jedino sto ne mozes kao na Aliju da biras metod slanja, nego to je taj jedan jedini, i za Ameriku obicno treba 1-4 nedelje, sto je mnogo...
U slucaju da se odmah krene sa Amazonom, valja imati pocetni kapital, od bar 60ak eura, jer kupovina stvari ispod 49$ uracunava neki porez i shipping, i onda nema mnogo mesta za zaradu.
Send this user an email Find all posts by this user
28-09-2016, 10:43 AM
(24-09-2016 11:53 PM)BadBoy Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. U kolikom vremenskom roku kupac ima pravo da otvori slučaj na ebayu?
Imam situaciju gdje je kupac kupio proizvod prije 2 mjeseca, dali on još uvijek može pokrenuti žalbu protiv mene?

Moze do 6 meseci.
Licno ja sam tuzio jednog prodavca posle tri meseca i dobio novac.

Sigurna zarada
Najjeftiniji smart sat
Sportski smart watch
29-10-2016, 10:11 AM
Kad prodajete npr neku stvar na ebay koja je na amazonu jel kopirate njihov cijeli "description" i samo copy-paste ili sve sami pisete?
24-12-2016, 05:44 PM
sta god pogledam da prodajem na ebay, nista se ne isplati, na ebay je najjeftinije, neznam gde gresim
29-12-2016, 06:24 PM
(24-12-2016 05:44 PM)secercic Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. sta god pogledam da prodajem na ebay, nista se ne isplati, na ebay je najjeftinije, neznam gde gresim
Pa nemoj gledati cene bitno je da ubodes dobar proizvod.
25-06-2017, 02:05 PM
Da li neko od iskusnijih moze da mi kaze, postavio sam oglas na ebay i kad odem na svoj account pod active mi stoji ta aukcija, medjutim pored je neki mali katanac nacrtan. Sta to znaci? I aukcija navodno traje vec 3 dana ali ja svoj proizvod ne mogu da nadjem na ebay osim kad udjem na svoj nalog?
Koliko sam do sada procitao moguce je da to nesto stopiraju ako mi title ne valja itd. Medjutim ja sam sve ispravio i odradio po pravilima.
27-09-2017, 11:39 AM (This post was last modified: 27-09-2017 01:25 PM by Nikola91.)
Kada pokušam da dodam artikal sa "varijacijama" na prodaju, izbacuje mi ovo:

Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Na profilu mi piše da mogu da postavim još 2 itema. Gde grešim?

12-10-2017, 01:03 AM
drustvo mene zanima kako prodavati na amazonu ako sam proizvodjac.pravim vlastite proizvode i hteo bi tamo ih oglasiti i prodavati.radim vec par meseci na etsy-u i saljem po celom svetu(najvise u ameriku) i stvarno super ide iako sam na samom pocetku ,jer planiram mnogo vise proizvoda postaviti ali malo kuburim sa vremenom.hvala Smile konkretno amazon handmade me zanima Smile
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kako prodavati na Amazonu ingbgd 14 1,540 12-10-2017 11:27 PM
Last Post: ingbgd
  eBay provizije Lazar023 1 205 28-09-2017 11:23 PM
Last Post: Lazar023
  Preprodaja na ebay-u m1l4n 22 12,964 01-09-2017 03:17 PM
Last Post: mico
  Dropshiping ebay Maksa 12 1,493 27-06-2017 11:06 PM
Last Post: Geliebter
  Dropshipping na ebay-u pomoc tinchi95 4 1,414 31-12-2016 04:52 PM
Last Post: marsovacpfc
  Ebay kupovina terminator 6 1,654 20-04-2016 02:42 PM
  Pomoc ebay faktura za kupca Srcky 1 1,233 18-04-2016 06:27 PM
  eBay-Drop Shipping Jutjuber 6 2,334 12-12-2015 02:18 PM
Last Post: ryn_15

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)