Post Reply 

Thread Rating:
  • 3 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako profitabilno prodavati na eBay-u
» Metoda za koju nije potreban sajt; prodaja proizvoda sa Amazona
26-12-2015, 10:30 AM
RE: Kako profitabilno prodavati na eBay-u
Celu noc,a evo i jutro prakticno citam ovaj forum,ima zanimljivih stvari...mogao bih da odem na spavanje konacno (proslo je 9 ujutru,svanulo je vec odavno).

Nego,vezano za prvi post na temi...
Ili sam ja lud Smil4094cdee2f657 ili svi vi znate nesto sto ja ne znam Busted ali moram da pitam: da li je ta opisana metoda funkcionalna?

...OK,cim se toliko ljudi javlja na temi,kapiram da je odgovor "jeste",ali to mi se jednostavno kosi sa zdravim razumomStars

Covece,da sam ja na mestu:
1. kupca i da me zanima taj neki proizvod - pa proverio bih na 100 strana gde ima da se kupi,koje su mu cene i ostalo.A ne da kupujem samo na jednom mestu (eBay-u).
2. prodavac i da prodajem nesto - pa istrazio bih gde jos mogu da prodajem,a da je bolje za mene (da postignem vecu cenu).A ne (opet) samo na jednom mestu (Amazonu).

To da neko kupuje ili prodaje na samo jednom mestu,bez da pogleda na drugim mestima kako stoje stvari...to mi je u najmanju ruku neverovatno No

...ili su svi Amerikanci nenormalni (da ne kazem drugacije) i stvarno tako rade? With_stupid
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
26-12-2015, 10:35 AM
Nikad ne gledaj sebe, šta bi ti uradio. Narod je glup. Ne samo Ameri, generalno je glup. Pogotovo ako im nešto "daješ" džabe, tad su spremni da ispune 5 formi i isklikću 100 puta. Znači nikad ne polazi od sebe. Probaš jedno, ako se ne prodaje, probaš drugo. Dok ne kreneš da testiraš nikad ne znaš. Smile

Nobody fails at Internet Marketing. People just quit before they find success.
Nauči kako da zaradiš pare od Internet Marketinga!
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): Mishkin
26-12-2015, 12:43 PM
Znaci,da ne poverujes...
...da postoje takvi "geniji",koji ce gledati samo na jednom mestu,k'o da na celom internetu postoji samo jedan jedini sajt na kojem se kupuju (ili prodaju) stvari...

...pa ja ne znam sta da kazem za njih No

Nista,kad su ovce,i treba ih šišati.

Idem da spavam,sad ce podne,a ja i dalje citam ovaj forum.
21-01-2016, 02:04 PM
Skoro sam poceo sa prodajom na ebay-u.Za sada sam prodao 2 proizvoda i nije lose.Zanima me da li Ebay naplacuje final fee na kraju meseca od 10%?
Find all posts by this user
21-01-2016, 03:20 PM
(21-01-2016 02:04 PM)Popac89 Wrote:  Skoro sam poceo sa prodajom na ebay-u.Za sada sam prodao 2 proizvoda i nije lose.Zanima me da li Ebay naplacuje final fee na kraju meseca od 10%?

Da, na kraju mjeseca ebay naplaćuje fee.

Nudim usluge održavanja ebay seller accounta | Hydra Lister - eBay Auto Lister.
21-01-2016, 03:29 PM
Hvala na brzom odgovoru.
25-01-2016, 08:04 PM
(27-11-2015 06:26 PM)hajro2 Wrote:  
(27-11-2015 06:03 PM)portos Wrote:  ako ovo još nekoga zanima uskoro, danas sutra, vam sa radom počinje mreža infinii koja objedinjuje sve alate za dropshipping... nesto poput ds domination sa početka godine ali automatiziranije... svakako pogledati

Ako neko zeli u moj tim na infinii neka se javi Drinking
Moze li malo detaljnije objasnjenje u vezi infinii-ja,ako je offtopic onda moze i u pp Smile

Za sve ljubitelje fotografije,putovanja i avanture ;)
FotografijomKrozSvet
27-01-2016, 05:21 PM
(21-01-2016 02:04 PM)Popac89 Wrote:  Skoro sam poceo sa prodajom na ebay-u.Za sada sam prodao 2 proizvoda i nije lose.Zanima me da li Ebay naplacuje final fee na kraju meseca od 10%?

Evo i nadam se da ce biti od pomoci:

http://pages.ebay.com/help/sell/fees.html
http://www.fees.ebay.com/feeweb/feecalculator

Svemirac Novosti
28-01-2016, 10:33 AM
Hvala MasterBih pomoci ce.
28-01-2016, 11:32 AM
Evo ja prodajem na ebay-u ambleme koje sam kupio u Beogradu i prodao sam 5 predmeta. Na amblemima ne mogu bas puno da zaradim jer je velika provizija od strane ebay-a i paypala.
U planu mi je da kad nakupim 10 pozitivnih ocena i prodajem skuplje stvari i onda da mi bude veca zarada.
Prodajem stvari na aukciji i mislim da je to odlicna stvar jer sam odredis koliki je minimum cene i tako znas
da neces biti u minusu.

vasstomatolog.net
zdravisaveti.com
29-01-2016, 11:19 AM
Prateći ovaj tutorijal što je napisao Mishkin i ja sam počeo da se bavim dropshipping-om. Do sad sam prodao 3 proizvoda i sa sva 3 proizvoda imam probelm. Prvi problem je bio to što kupac nije platio porudžbinu, drugi problem je što je kupac platio ali on je iz Australije pa sam morao da poništim porudžbinu. Treći današnji problem je dupli problem Crazy_grin Dobio sam dva mail-a, gledam prodao sam nešto na ebay-u i legle mi pare na PP i još je kupac iz Amerike, sav srećan konačno prva i normalna porudžbina. Odem na Amazon da pošaljem proizvod i vidim (nisam zadnja dva dana pratio cene na amazonu) da je cena spuštena za par centi ispod 35$ i da ću morati platiti poštarinu. Moja greška nisam pratio cene, nema veze biću na nuli ali naučio sam nešto aliii tu je i drugi problem Gift options not available Sorry Sad ne znam šta da radim, da li imate neki savet?
29-01-2016, 12:25 PM
Nisi dobro podesio neke opcije na ebay.Moras podesiti shiping opcije da saljes samo u USA (osim Aljaske,Havaja i jos 2 drzave nmg se sjetiti sad).

Za sve ljubitelje fotografije,putovanja i avanture ;)
FotografijomKrozSvet
03-02-2016, 06:18 AM
Dali netko zna ili koristi nekakav auto lister, nešto kao hydra-lister. Meni bi trebao jedan, ali da nije ovoliko skup kao hydra.

17-02-2016, 11:59 PM
Pozz ljudi, imam problem. Pokusavam da zakacim predmen na ebay-u ali sam se zaglavio. Nije mi jasno sta je MPN broj i gde da ga nadjem s obzirom da prvi put pokusavam da preprodam nesto sa amazona ( http://prntscr.com/a4miaj ) I isto tako mi nije jasno po pitanju isporuke, ako na amazonu ne pise kako prodavac salje, kako ja da oznacim to na ebay-u posto tamo ima milion opcija. Da li da oznacim worldwide Economy shipping ( http://prntscr.com/a4mj2g ). Ako moze mala pomoc Smile
18-02-2016, 04:07 PM
(17-02-2016 11:59 PM)buonggiorno Wrote:  Pozz ljudi, imam problem. Pokusavam da zakacim predmen na ebay-u ali sam se zaglavio. Nije mi jasno sta je MPN broj i gde da ga nadjem s obzirom da prvi put pokusavam da preprodam nesto sa amazona ( http://prntscr.com/a4miaj ) I isto tako mi nije jasno po pitanju isporuke, ako na amazonu ne pise kako prodavac salje, kako ja da oznacim to na ebay-u posto tamo ima milion opcija. Da li da oznacim worldwide Economy shipping ( http://prntscr.com/a4mj2g ). Ako moze mala pomoc Smile

MPN ne moraš upisivati na ebayu, a za dostavu pogledaš koliko je vrijeme dostave pa prema tome odrediš. Ja kad biram stavke koje se šalju samo u SAD obično biram Economy shipping. Stavke se šalju iz SAD - a u SAD i dostava traje max 10 dana.

24-02-2016, 09:26 PM
Ima li neko iskustva sa sigurnom kupovinom Feedback-a? I ima li se gdje kupiti, da nije prevara poput lažnih IP adresa? Pokušavam već dva mjeseca da prodam neke gluposti koje su oko 1$, čisto da dođem do Feedback-a. Problem je i sa ovim limitom, što mogu samo 10 produkta mjesečno da prodam. Teško je dobiti bolji rank, iako sam istražio i dobro uradio deskripciju, sve uslove naveo, i postavio 12 slika. Ali mi fali Feedbacka, da mogu dobiti bolji rank.
28-02-2016, 11:40 AM
Posle 5 pozitivnih ocena dobija se mogucnost da prodajes 20 proizvoda mesecno. Za neke stvari je potrebno vreme a potrebno je da imas i pratioce i zanimljive predmete za prodaju. Evo ti moj profil na ebay pa pogledaj i za mene ti mogu reci da mi ide odlicno a tek sam 2 meseca na ebay-u.
http://www.ebay.com/usr/zlax78

vasstomatolog.net
zdravisaveti.com
28-02-2016, 01:54 PM
(28-02-2016 11:40 AM)zlatko78 Wrote:  Posle 5 pozitivnih ocena dobija se mogucnost da prodajes 20 proizvoda mesecno. Za neke stvari je potrebno vreme a potrebno je da imas i pratioce i zanimljive predmete za prodaju. Evo ti moj profil na ebay pa pogledaj i za mene ti mogu reci da mi ide odlicno a tek sam 2 meseca na ebay-u.
http://www.ebay.com/usr/zlax78

Ja imam preko 100 pozitivnih a i dalje imam mogucnost samo 10 proizvoda mesecno.
Ti sigurno imas neke privilegije kod njih.
Drago mi je da ti odlicno ide,tako je i meni islo dok se nije naslo par budala koje su mi trazile
100% refund i ode zarada.
Ne zaboravite ebay stiti kupca a ne prodavca.

Free Bitcoin
Najjeftiniji smart sat
Sportski smart watch
29-02-2016, 10:57 PM
Mogu da prodajem 20 proizvoda od pre neki dan a imam samo 6 pozitivnih ocena. Mislis da je za sve prodavce isto nema razloga da prema meni budu darezljivi.
Stvarno je sajt odlican za prodaju proizvoda, velika posecenost i sve je odlicno.
Meni je zao sto nisam ranije poceo sa prodajom.

vasstomatolog.net
zdravisaveti.com
01-03-2016, 12:52 AM (This post was last modified: 01-03-2016 12:52 AM by volimdaucim.)
Ima i rizik kao sto je vracanje proizvoda i povracaj uplate...
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kako prodavati na Amazonu ingbgd 16 6,905 14-05-2018 10:33 AM
Last Post: ingbgd
  Ebay kupovina terminator 7 2,814 19-11-2017 02:09 AM
Last Post: weblinks
  Preprodaja na ebay-u m1l4n 25 16,341 14-11-2017 09:29 PM
  eBay provizije Lazar023 3 875 10-11-2017 01:05 AM
  Dropshiping ebay Maksa 12 2,391 27-06-2017 11:06 PM
Last Post: Geliebter
  Dropshipping na ebay-u pomoc tinchi95 4 2,007 31-12-2016 04:52 PM
Last Post: marsovacpfc
  Pomoc ebay faktura za kupca Srcky 1 1,443 18-04-2016 06:27 PM
Last Post: marsovacpfc
  eBay-Drop Shipping Jutjuber 6 2,739 12-12-2015 02:18 PM
Last Post: ryn_15

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)