Post Reply 

Thread Rating:
  • 3 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako profitabilno prodavati na eBay-u
» Metoda za koju nije potreban sajt; prodaja proizvoda sa Amazona
03-03-2015, 01:33 AM
RE: Kako profitabilno prodavati na eBay-u
Pozdrav.
Je li je netko imao iskustva sa Stealth accountima i je li postoji neka mogucnost da se vratim na eBay bez da mi ukinu account?
Danas mi je dosao mail u kojem je pisalo da su mi ogranicili account i da necu vise moci prodavati na eBayu. Stvarno neznam zasto.
Hvala.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
03-03-2015, 01:38 AM
(03-03-2015 01:33 AM)ivancropresident Wrote:  Pozdrav.
Je li je netko imao iskustva sa Stealth accountima i je li postoji neka mogucnost da se vratim na eBay bez da mi ukinu account?
Danas mi je dosao mail u kojem je pisalo da su mi ogranicili account i da necu vise moci prodavati na eBayu. Stvarno neznam zasto.
Hvala.

Možda si imao previše negativnih feedback-ova.

Nudim usluge održavanja ebay seller accounta | Hydra Lister - eBay Auto Lister.
Find all posts by this user
03-03-2015, 09:59 PM
Imao sam samo jedan koji sam dobio prije par mjeseci. To sigurno nije slucaj.
A vidio sam da je puno ljudi tako zavsrilo. Cim ti padnu prodaje ili ako imas previse returnova odmah ti restrictaju account. Dobar dio kojima su restrictali je imalo 100% feedback, ali zbog jedne stvari su im ga restrictali.
04-03-2015, 05:14 AM
Dali netko prodaje na bonanza.com
Koja su vam iskustva?

09-03-2015, 12:40 AM
Dali ima ovdje tko da je suspendiran sa ebay-a i da je se ponovno uspio registrirati na ebay kao saller?

09-03-2015, 11:48 AM
(09-03-2015 12:40 AM)BadBoy Wrote:  Dali ima ovdje tko da je suspendiran sa ebay-a i da je se ponovno uspio registrirati na ebay kao saller?
Meni je bio restrictan, ali i dalje nisam siguran kako da se vratim na ebay.
Trebao bih promijenit ip adresu, karticu, paypal i sve ostalo s cime bi me mogli connectat s prijasnjim accountom.
09-03-2015, 07:33 PM
Kako ste resili sa primanjem novca iz Srbije?

Paypal dozvoljava samo slanje ali ne i primanje!

ativar, ponosan član Internet zarada foruma od Jun 2010.
09-03-2015, 07:43 PM
Najbolja opcija ti je da nadjes nekoga u Bosni da otvori paypal i da ti omoguci primanje novca ili na nacin kao sto sam opisao u temi 2chekout ali to nije siguran nacin.
Thanks given by (1): ativar
10-03-2015, 02:03 AM
(09-03-2015 11:48 AM)ivancropresident Wrote:  
(09-03-2015 12:40 AM)BadBoy Wrote:  Dali ima ovdje tko da je suspendiran sa ebay-a i da je se ponovno uspio registrirati na ebay kao saller?
Meni je bio restrictan, ali i dalje nisam siguran kako da se vratim na ebay.
Trebao bih promijenit ip adresu, karticu, paypal i sve ostalo s cime bi me mogli connectat s prijasnjim accountom.

....i još puno toga Winking

Povratak na eBay, Google AdWords i AdSense, Amazon, pa čak i PayPal nije nimalo lak nakon suspenzije ako nemaš saznanja o SVIM načinima na koje oni prate ljude, i ako nemaš odgovarajuće uvjete za vratit se kao potpuno nova osoba. Oni ne suspendiraju samo account nego suspendiraju osobu. Ljude prate naravno po IP adresi, imenu, broju kartice...., ali to je samo jedan manji dio praćenja koji je većini poznat. Vrlo često nije dovoljno niti promijeniti kompjutor i ljudi toga nisu uopće svjesni. Govorimo o najvećim svjetskim internetskim kompanijama, a njihove podatke često koriste i vladine agencije poput NSA i CIAe.

Moguće se vratiti na eBay kao seller, ali ipak većini to ne uspije jer su nedovoljno upućeni.
11-03-2015, 07:31 PM
Pa i nije to bas toliko restriktivno kod svih nabrojanih sajtova,jer i njima je u cilju da ljudi zaradjuju i da od njih uzimaju provizije od zarade.
12-03-2015, 08:18 AM
Oni su toliko veliki da ih oni koji varaju ili ne igraju po pravilima ne zanimaju. Ako je netko ikad bio blokiran recimo na eBayu ili AdWordsu zna o čemu pričam Smile
12-03-2015, 12:52 PM
(12-03-2015 08:18 AM)VerAc Wrote:  Oni su toliko veliki da ih oni koji varaju ili ne igraju po pravilima ne zanimaju. Ako je netko ikad bio blokiran recimo na eBayu ili AdWordsu zna o čemu pričam Smile
Jel se netko uspio vratit na eBay da nam uspije pomoc i da se mi vratimo?
12-03-2015, 07:45 PM (This post was last modified: 12-03-2015 07:45 PM by sunbeach.)
Ako se vara onda ce blokirati ali ako se npr. napravi dupli nalog kao sto je paypal koje ja imam trenutno tri a dva su sa istim imenom adresom i brojem telefona ali razlicite zemlje i treci je bosanski ali i na njega ulazim sa istim kompjuterom,imam dva naloga i na ebay-u..jedina razlika je sto nisam nikoga prevario,pa mi mozda zbog toga ne prave probleme.
13-03-2015, 07:18 AM (This post was last modified: 13-03-2015 07:20 AM by VerAc.)
(12-03-2015 12:52 PM)ivancropresident Wrote:  
(12-03-2015 08:18 AM)VerAc Wrote:  Oni su toliko veliki da ih oni koji varaju ili ne igraju po pravilima ne zanimaju. Ako je netko ikad bio blokiran recimo na eBayu ili AdWordsu zna o čemu pričam Smile
Jel se netko uspio vratit na eBay da nam uspije pomoc i da se mi vratimo?

Slobodno se javi na privat Winking

(12-03-2015 07:45 PM)sunbeach Wrote:  Ako se vara onda ce blokirati ali ako se npr. napravi dupli nalog kao sto je paypal koje ja imam trenutno tri a dva su sa istim imenom adresom i brojem telefona ali razlicite zemlje i treci je bosanski ali i na njega ulazim sa istim kompjuterom,imam dva naloga i na ebay-u..jedina razlika je sto nisam nikoga prevario,pa mi mozda zbog toga ne prave probleme.

To može prolazit, ali je veliki rizik i svaki čas te mogu suspendirat. Ako ti i jedan od tih računa bude suspendiran možeš računat na suspenziju i ostalih u kratkom roku. I novih koje bi naknadno otvorio.
14-03-2015, 06:45 PM
(13-03-2015 07:18 AM)VerAc Wrote:  
(12-03-2015 12:52 PM)ivancropresident Wrote:  Jel se netko uspio vratit na eBay da nam uspije pomoc i da se mi vratimo?

Slobodno se javi na privat Winking

(12-03-2015 07:45 PM)sunbeach Wrote:  Ako se vara onda ce blokirati ali ako se npr. napravi dupli nalog kao sto je paypal koje ja imam trenutno tri a dva su sa istim imenom adresom i brojem telefona ali razlicite zemlje i treci je bosanski ali i na njega ulazim sa istim kompjuterom,imam dva naloga i na ebay-u..jedina razlika je sto nisam nikoga prevario,pa mi mozda zbog toga ne prave probleme.

To može prolazit, ali je veliki rizik i svaki čas te mogu suspendirat. Ako ti i jedan od tih računa bude suspendiran možeš računat na suspenziju i ostalih u kratkom roku. I novih koje bi naknadno otvorio.
Tako je.Nema sale.

Shopmania
Najjeftiniji smart sat
Sportski smart watch
05-05-2015, 10:04 PM
Imam ebay na co.uk domeni koji je u funtama. I jako slabo ide prodaja na njemu. Sad me zanima dali ja njega mogu preseliti na .com domenu i da bude u dolarima.

Ili da obrišem account pa sa se ponovo registriram na ebaY.com Dali se mogu ponovno registrirati sa istim mailom i paypal-om?

07-05-2015, 07:38 PM
Nema ni na .com neke prodaje.

Konkurencija je ogromna i tesko se sta moze prodati.

Jako lose,da ne kazem bedno.

Rekoh vec jednom,bolje se moze zaraditi na Limundu i Kupindu nego na eBay-u.

Shopmania
Najjeftiniji smart sat
Sportski smart watch
16-05-2015, 11:23 AM (This post was last modified: 16-05-2015 02:02 PM by Igor Tomić.)
(08-10-2014 10:38 PM)Mishkin Wrote:  Želim vam puno uspjeha!
Sve je ok,tutorijal je stvarno odlican.Medjutim,cesto naletim na dobar proizvod kojeg jos nema na ebayu,ili ga ima znatno skuplje.Cena na amazonu je dobra i sve bi proslo super,ali cesto se desi da nema opcija send gift.Da li je preporucljivo poslati direktno kupcu robu,a ne kao gift?

Mod edit: Zaista nema potrebe quotati ceo post.

Seo optimizacija
Spongebob games
Minion games
Visit this user's website Find all posts by this user
18-05-2015, 11:17 AM
Pozdrav svima.Novi sam na forumu i imam par pitanja na koja ce nadam se netko odgovorit .Jeli netko imao iskustva sa dropshippingom u njemackoj mislim na preprodaju sa amazona na ebay(inace zivim u njemackoj).Usprodivao sam cije ne(proizvodi na amazon i ebay) i nisam bas zadovoljan,skoro pa iste cijene,mislim na to da se ovom tehnikom ne bi dalo nista zaraditi,barem na domeni "de". A gledao sam na UK domeni cijene su dosta razlicite. Pa sad neznam mogu li se prijaviti na uk domenu sa racunom koji imam na njemackom ebayu i paypal isto,posto imam racun sa dosta prodaja i jeli bi to pravilo probleme.Zahvaljujem se na svakom odgovoru. Marko
24-05-2015, 05:04 PM
Nije mesto pitanju.ali da li neko prodaje na Amazonu?

Posto vidim da svi koriste Amazon kao izvor i prodaju na eBay.

Shopmania
Najjeftiniji smart sat
Sportski smart watch
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Prodavanje zanatskih proizvoda na Amazonu i ebay MilanG93 2 135 Yesterday 09:22 PM
Last Post: MilanG93
  Kako prodavati na Amazonu ingbgd 21 10,491 31-08-2018 05:02 PM
Last Post: JimMoriarty
  eBay prodaja i uslovi Republikanac 1 407 31-08-2018 04:53 PM
Last Post: Lazar023
  Dropshipping Ebay Bokicaq1 0 187 14-08-2018 11:12 AM
Last Post: Bokicaq1
  Ebay kupovina terminator 7 3,281 19-11-2017 02:09 AM
Last Post: weblinks
  Preprodaja na ebay-u m1l4n 25 18,332 14-11-2017 09:29 PM
  eBay provizije Lazar023 3 1,395 10-11-2017 01:05 AM
  Dropshiping ebay Maksa 12 3,188 27-06-2017 11:06 PM
Last Post: Geliebter

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)