Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skripta sa sportskim rezultatima
29-09-2014, 08:09 PM
Skripta sa sportskim rezultatima
E ljudi moze mala pomoc,, potrebna mi je skripta sa sportskim rezultatima koju bih ubacio u moj novi sajt,, moze mala pomoc kako do nje doci?

Skripta gdje su rezultati uzivo,, zavrsene utakmice itd,,

za tenis fudbal, odbojku, kosarku,,
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
29-09-2014, 09:16 PM
RE: Skripta sa sportskim rezultatima
(29-09-2014 08:09 PM)wolfgame Wrote:  E ljudi moze mala pomoc,, potrebna mi je skripta sa sportskim rezultatima koju bih ubacio u moj novi sajt,, moze mala pomoc kako do nje doci?

rjesenje za tebe: livescore.in Smile

:)
Find all posts by this user
30-09-2014, 04:13 PM
Ziv bio,,,

Ostavicu temu jos neki period ako jos nekome zatreba
30-09-2014, 04:19 PM (This post was last modified: 30-09-2014 04:19 PM by brzi.)
(30-09-2014 04:13 PM)wolfgame Wrote:  Ziv bio,,,

Ostavicu temu jos neki period ako jos nekome zatreba

To ti i nije neko rešenje! Moraš postaviti njihov link na sajt i to ne sme biti u footer-u
plus njihova reklama u samom kodu.

Najbolje rešenje je svoja scripta i xml povlačenje rezultata (košta ali vredi)
Thanks given by (1): wolfgame
30-09-2014, 11:48 PM
Najbolje rešenje je svoja scripta i xml povlačenje rezultata (košta ali vredi)
[/quote]

Nema veze,, nema danas nista dzabe,, neka se i oni reklamiraju,,
mada kada smo vec kod toga znas li okvirno cene za te skripte?
neka adresa,, moze i u inbox ako je zabranjeno reklamiranje....
01-10-2014, 01:17 AM (This post was last modified: 01-10-2014 01:17 AM by brzi.)
(30-09-2014 11:48 PM)wolfgame Wrote:  Najbolje rešenje je svoja scripta i xml povlačenje rezultata (košta ali vredi)

Nema veze,, nema danas nista dzabe,, neka se i oni reklamiraju,,
mada kada smo vec kod toga znas li okvirno cene za te skripte?
neka adresa,, moze i u inbox ako je zabranjeno reklamiranje....

[/quote]

Placa se povlacenje rezultata (neces ih sam pisati) evo jedan free http://www.scorespro.com/rss2/live-soccer.xml
03-10-2014, 06:23 PM (This post was last modified: 03-10-2014 06:27 PM by sunbeach.)
(29-09-2014 08:09 PM)wolfgame Wrote:  E ljudi moze mala pomoc,, potrebna mi je skripta sa sportskim rezultatima koju bih ubacio u moj novi sajt,, moze mala pomoc kako do nje doci?

Ako imas google adsense nemoj koristiti iframe nelegalno jer oni to ne dozvoljavaju a i sajt od koga uzmes moze da te tuzi.
06-10-2014, 11:57 PM
Hvala ljudi na nesebicnim porukama i savjetima,, zaista to cjenim.
Takodje sam nasao i dodatne skripte koje ljudi nude potpuno besplatno, a za uzvrat traze baner na mom sajtu,, sto je po meni fer, cista legala, kontaktirao i sve se dogovorili,,
Ono sto mene takodje sad dodatno interesuje a to nisam ranije radio ( do sada sajt: sportski klub, par frizerskih salona )
kako ubace one reklamne, npr: ne bih sad da imenujem sajtove ali svi ponekad svratimo na
*online filmove sa prevodom* i bilo gdje da kliknes ono izbaci reklamu u novom prozoru,
reklama-sajtova za igrice, antiviruse itd u nedogled, mada na tim sajtovim dok dodjes do filma komp. ti zablokira od silnih reklama a to meni nije cilj vec max jedna.
Imam ,,drugara,, u kraju koji se time bavi ali ladno ne zeli da mi kaze,, kao da cu ja da mu ukradem *musterije* tj,, malo mu citav svijet, a ja ga vadio iz govana kad su zbog cure htjeli da ga prebiju a sajtovi njegovi i moji potpuna suprotnost od izgleda do sadrzaja.
Sad i ja odoh predaleko, ali sustina ovojg sto pisem jeste gore vec pomenuto da mi je drago sto ima neko ko ti zeli nesebicno pomoci i pokloniti svoje znanje koje sigurno nije lako sticao.
Znaci neki savjet,, kako uraditi tu hajde da kazem *nevidljivu* reklamu gdje posjetilac bilo gdje klikne njemu izadje u novom pretrazivacu sajt koji reklamiram i koliko je to sve legala..
u tome sam zaista *tele - uradi sam *
07-10-2014, 03:26 PM
(06-10-2014 11:57 PM)wolfgame Wrote:  Hvala ljudi na nesebicnim porukama i savjetima,, zaista to cjenim.
Takodje sam nasao i dodatne skripte koje ljudi nude potpuno besplatno, a za uzvrat traze baner na mom sajtu,, sto je po meni fer, cista legala, kontaktirao i sve se dogovorili,,
Ono sto mene takodje sad dodatno interesuje a to nisam ranije radio ( do sada sajt: sportski klub, par frizerskih salona )
kako ubace one reklamne, npr: ne bih sad da imenujem sajtove ali svi ponekad svratimo na
*online filmove sa prevodom* i bilo gdje da kliknes ono izbaci reklamu u novom prozoru,
reklama-sajtova za igrice, antiviruse itd u nedogled, mada na tim sajtovim dok dodjes do filma komp. ti zablokira od silnih reklama a to meni nije cilj vec max jedna.
Imam ,,drugara,, u kraju koji se time bavi ali ladno ne zeli da mi kaze,, kao da cu ja da mu ukradem *musterije* tj,, malo mu citav svijet, a ja ga vadio iz govana kad su zbog cure htjeli da ga prebiju a sajtovi njegovi i moji potpuna suprotnost od izgleda do sadrzaja.
Sad i ja odoh predaleko, ali sustina ovojg sto pisem jeste gore vec pomenuto da mi je drago sto ima neko ko ti zeli nesebicno pomoci i pokloniti svoje znanje koje sigurno nije lako sticao.
Znaci neki savjet,, kako uraditi tu hajde da kazem *nevidljivu* reklamu gdje posjetilac bilo gdje klikne njemu izadje u novom pretrazivacu sajt koji reklamiram i koliko je to sve legala..
u tome sam zaista *tele - uradi sam *

Adseanse tebi treba a ne neki scam pop up
10-10-2014, 12:36 AM (This post was last modified: 10-10-2014 12:37 AM by sunbeach.)
Imaju bas te reklame pop-up koje su dozvoljene i legalne ali to nervira posetioce sajta,e sad jedino ako imas neku ekskluzivnu temu na sajtu kao pa da ljudi oposecuju tvoj sajt i pored tih iskacucih reklama onda se isplati,inace niko ne voli te reklame.Ali ako stavis adsense nemoj stavljati pop-up reklame.
15-10-2014, 11:37 PM
(10-10-2014 12:36 AM)sunbeach Wrote:  Imaju bas te reklame pop-up koje su dozvoljene i legalne ali to nervira posetioce sajta,e sad jedino ako imas neku ekskluzivnu temu na sajtu kao pa da ljudi oposecuju tvoj sajt i pored tih iskacucih reklama onda se isplati,inace niko ne voli te reklame.Ali ako stavis adsense nemoj stavljati pop-up reklame.

Hvala!!!
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Playlist skripta oknedar 5 1,999 22-01-2011 12:34 AM
Last Post: oknedar
  Facebook skripta sportbilly 12 9,679 03-07-2010 09:16 PM
Last Post: rovad
  Text/java skripta u sidebaru? seman 3 2,217 10-07-2009 08:46 AM
Last Post: Davor Bomestar

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)