Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
99 designs finale! Sta sad?
01-09-2014, 02:57 PM (This post was last modified: 01-09-2014 03:13 PM by kojeovaj.)
99 designs finale! Sta sad?
Usao sam u finale na 99 designs, narucilac mi je rekao da se od trojice koji su finalu najbolje kotiram i mislim da bi mogao da me selektuje kao pobednika... E sad, posto sam prilicno neiskusan i od nedavno sam na 99 designs i nisam ucestvovao ni u jednom finalu, sta dalje?

1. U kom formatu bi trebalo da spremim i posaljem logo?

2. Da li ce mi narucilac traziti knjigu standarda ili se to podrazumeva?

3. U jos jednom finalu u kojem sam bio, narucilac je zadrzao konkurs - HELD i drzi ga vec 15 dana i jos nije proglasio pobednika, sta tu mogu da ocekujem? Da li je taj konkurs propao?
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
01-09-2014, 09:48 PM
RE: 99 designs finale! Sta sad?
Ako CH zeli neke izmjene potrudi se da uradis to sto trazi, ako ne, onda nista. Jednostavno cekas proglasenje pobjednika.

1. U vektorskom formatu.

2. Naravno da se ne podrazumijeva. Ako je konkurs samo za dizajn logotipa onda se samo to podrazumijeva. Sve ostalo sto trazi posebno se naplacuje.

3. Vjerovatno jeste. Ako konkurs nije bio garantovan CH zadrzava pravo da ne izabere pobjednika.

Srecno u finalu! Smile

http://dnevnikdizajnera.com
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): kojeovaj
05-09-2014, 04:47 AM
Prvo finale i... Prva pobeda! Drinking
Send this user an email Find all posts by this user
Thanks given by (5): gamerxyz, SpawneR, i_see_fire, Thrix, Mrxula
05-09-2014, 11:35 AM
Bravo majstore! Samo cepaj tako!

Trebate izradu WordPress sajta, ubrzavanje istog, kvalitetne članke, backlinkove? Pošaljite PM!
23-10-2014, 04:21 PM
1. Obavezno u EPS i PDF, i još u možeš AI. Obavezno i JPEG i PNG rasterske formate (piše ti sve u pravilima - EPS, PDF, JPEG i PNG su obavezni).

2. Ako je natječaj samo za logo onda mu isporuči samo logo, ako traži dodatno pozovi ga na 1-to-1 project i naplati mu to dodatno.

3. Svako finale je zagarantiran odabir pobjednika, čim CH probere finaliste automatski se garantira natječaj. Negarantirani natječaj može biti samo u kvalifikacijama. Sada je trenutno u fazi HELD, ako CH ne zatraži dodatno vrijeme za odabir pobjednika natječaj prelazi uskoro u locked... I 90 dana nakon što pređe u locked (u međuvremenu CH opet može zatražiti aktivaciju pobjednika) nagrada se dijeli muđu aktivnim finalistima...
19-02-2015, 04:34 PM
Cestitam i ja na pobedi Smile Podeli sa nama rad ako nije problem

Ja nemam zivaca da radim na 99designs Biggrin Jednostavno, previse konkursa ima i tesko je fokusirati se na jedan-dva konkursa i njima se posvetiti. Imate i nasu verziju 99designs-a, zove se GreenDesign. Nagrade su smesne u odnosu na 99designs i nema toliko konkursa, ali druzite se sa dizajnerima sa ovih prostora (kojih trenutno ima preko 2000 ja mislim).
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Problem oko 99 designs Stef. 1 220 03-01-2018 05:54 AM
Last Post: Lazar023

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)