Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4 Natjecanje za najbolji post na IZ forumu
11-10-2014, 11:13 PM
RE: 4 Natjecanje za najbolji post na IZ forumu
(11-10-2014 09:58 PM)dbomestar Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Ovo su svi postovi koji su prijavljeni za sudjelovanje u ovom natjecanju.

1. Objašnjenje osnovnih stvari vezanih uz Adsens
Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

2. Kako do zarade na youtube.com-u?
Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

3. Kako da povećate šanse za dobijanje posla na oDesku?

4. Freelancing (oDesk.com) objašnjenje od samog početka do prvog novca

5. Kako početi zarađivati kao tinejdžer

6. Optimizacija WordPress stranice

7. Izrada Android aplikacija - AdMob zarada

8. Uvod u A/B Testiranje – Pronađite Skriveni Potencijal u Svojoj IM Strategiji

9. Kako iskoristiti moć SEO-a?

10. Kako profitabilno prodavati na eBay-u

11. Osnove Twittera i Kako Zaraditi na Twitteru

Numerirao sam, tako da se vidi da je ukupno prijavljeno 11 posteva na natjecanje. Na prvom natjecanju je bilo 11, drugom 8, trecem 14, tako da smatram da je ovo zadovoljavajuci broj posteva tj. tutorijala koji se natjecu.

Zelim cestitati svima koji su se prijavili na natjecanje, onima koji su donirali za nagradni fond ali i svima koji su pratili i podrzavali natjecanje. Osobno, smatram da je forum puno bogatiji s ovim postovima. Mjesecno imamo 1-2 tisuce postova, par stotina¨threadova, ali ovi se pamte, ovi su oni koji pomognu naucit clanove neke nove stvari. Ma da je pola od ovog, ja bi bio prezadovoljan, jer svaki novi tutorijal ostaje za nove clanove. Sa 33 tutorijala iz proslih natjecanja ovih 11 novih cini tocno 44 tutorijala koji su nastali iz ovih natjecanja. Ovi sa proslih natjecanja jesu malo vec starije tematike ali i takve stvari dobro dodju pocetnicima.

Osim toga, upravo ovo sto je Jelena rekla. Znaci, dobili smo neke teme za "pocetnike" sto zaista ponekad fali na ovom forumu da se pocetnicima na jednostavan nacin da pregled toga cime se bave, dobili smo neke teme o freelancingu sto je meni osobno mozda i najkorisnija stvar jer smatram da ljudi tu najlakse mogu krenut i zaradit neke novce te teme jesu do sad bile komentirane na forumu ali sada ih imamo u tutorijalu sto je opet lakse za podjelit s ostalima, a opet dobili smo i neke teme koje su slabo ili nikako do sad bile pokrivene na forumu. Sve skupa, ja sam prezadovoljan. Ja kad krecem sa natjecanjem ne znam dali ce biti i jednog natjecatenja tako da kad vidim da ih ima 11 kamen mi padne sa srca Smile

Ugl. svaka cast svima koji su odvojili vrijeme i odlucili sudjelovati na natjecanju!
Nemoj zaboraviti da editujes moj post, pogledaj ibox, dodao sam neke stvari. Hvala I srecno svma!

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
05-11-2014, 05:54 PM
Je li to gotovo, da pokupim lovu od oklada i to?

jako.sexy
Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (2): Kapetan Bačvica, Mrxula
05-11-2014, 06:59 PM
Za vikend bi moglo biti proglasenje pobjednika.
Send this user an email Find all posts by this user
14-11-2014, 11:23 AM
Jesam li ja propustio proglašenje ili je to u ovaj vikend sutra?

Entj Compatibility | ISTP profile - traits | Vitalnost
14-11-2014, 05:48 PM
Trebalo je biti prosli vikend, ali s obzirom da sam se selio ovaj mjesec i imao veliku guzvu nisam stigao prosli tako da ce definitivno biti ovaj vikend sutra ili prekosutra.
15-11-2014, 12:43 AM
Obavijesti nas gdje cemo pare poslati, mi koji smo donirali za pobjednike.

Bitcoin
Razmjena linkova design, mobilephones/tech pisite mi na PM
15-11-2014, 01:06 AM
(15-11-2014 12:43 AM)guglastican Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Obavijesti nas gdje cemo pare poslati, mi koji smo donirali za pobjednike.

Obavezno.
15-11-2014, 02:01 PM
Proglašenje pobjednika 4-og natjecanja za najbolji post na IZ forumu.

Prvo pobjednicko mjesto osvojio je clan foruma vandanic sa postom "Uvod u A/B Testiranje – Pronađite Skriveni Potencijal u Svojoj IM Strategiji".

Ovo je redoslijed pobjednika.

1. Prvo mjesto - vandanic - Uvod u A/B Testiranje – Pronađite Skriveni Potencijal u Svojoj IM Strategiji

2. Drugo mjesto - m1l4n - Izrada Android aplikacija - AdMob zarada

3. Trece mjesto - Mishkin - Kako profitabilno prodavati na eBay-u

4. Četvrto mjesto - SpawneR - Kako početi zarađivati kao tinejdžer

Moram reci da mi nije uopce bilo lako donijet odluku. Previse je dobrih postova bilo tako da bi volio da mozemo nagradit bar 6-7 postova i natjecatelja jer svakako je nagradu zasluzilo vise od 4 posta. Ovo je dosta u skladu sa onim sto su forumasi glasali, moje misljenje se uglavnom preklapalo sa onime kako su clanovi glasali, najvise dileme sam imao oko cetvrtog mjesta jer mi je tu bilo jos par koji bi mogli se naci medju nagradjenima ali na kraju ipak se neka odluka morala donijeti.

Osim toga, prva 2 stvarno vrhunska, originalne teme i oba su vodila mrtvu trku za prvo mjesto po broju glasova kada sam sve preracunao tako da sam se na kraju odlucio za vandanica jer je po meni nijansu detaljnije pokrio svoju temu.

Oni koji nisu medju pobjednicima mozda nece biti zadovoljni ali ovaj redoslijed je finalan i ne moze se mijenjati.

Sta reci osim cestitke pobjednicima, cestitke sudionicima ali i svima koji su glasali i pratili ovo natjecanje. Mislim da je ovaj forum bogatiji za 11 novih vrhunskih tema. Oni koji nisu pobjedili, mislim da ne trebaju biti razocarani, sudjelovali ste u natjecanju i svaka vam cast na tome a i napravili ste teme kojima se mozete ponositi.

Sto se tice isplate nagrada, od sutra krece dogovaranje sa pobjednicima natjecanja i donatorima za nagradni fond. Naglasavam, taj proces je dugotrajan jer svaki donator isplacuje direktno nagradjenima i tu treba preslozit sve moguce i nemoguce nacine primanja uplata. Tako da ovaj proces ce definitivno potrajati par tjedana najmanje.
15-11-2014, 04:25 PM
Cestitke pobednicima!

stefans, ponosan član foruma Internet zarada od Dec 2008.
15-11-2014, 11:52 PM (This post was last modified: 15-11-2014 11:54 PM by adikcija.)
Dakle,
Prvo, svakako čestitam pobjednicima. Od tri posta koja su mi se svidjela, dva su na popisu, a dva me zapravo nisu zanimala (iako sam ih sve pročitao). Ali mislim da je to realno slučaj sa velikom većinom ljudi - rezultati su debelo unutar prihvatljivih granica. Svakako mislim da je dbomestar obavio veliki posao. O tome što mislim o tome kada postovi imaju ozbiljnih netočnosti sam već rekao i dobio po nosu, pa se neću ponavljati.

ALI ... mislim da bi sam proces trebao biti jasniji. Ne zato što nije dobar nego zato što jest.

Dakle, dbomestar, proces ti je očito dovoljno dobar da bi ga mogao detaljnije opisati. Ajde, pliz.

jako.sexy
16-11-2014, 11:20 AM
Ja znam da mi je proces dobar, jer je to najbolji koji znam Smile

Al zapravo nije nesto prekomplicirano. Kao sto sam rekao, glasovima dajem veliki znacaj, znaci glasovi su korektor mene i ja sam korektor glasova. Znaci ako netko ima 10 puta vise glasova, tu tesko da je 10 glasova izmanipulirano u odnosu na ovog drugog, a ako i po mojoj procjeni post i zasluzuje glasove onda je to ok. Znaci ja sam pregledao glasove, i gledao dali mi nesto ne lezi i ne stoji. Prva 3 su i meni zasluzivali da budu u prva 3 tako da sam se tu apsolutno slagao sa glasovima. Izmedju prva 2 sam se namucio.

Proces analiziranja glasova je isao u excel, popisao sam broj ukupnih glasova sto imaju postovi, pa sam izmedju npr. prva 2 analizirao koji ima od njih vise glasova, koji ima vise glasova za koju poziciju. Onda sam normalizirao. Npr. m1l4an je glasao za direktnog konkurenta vandanica pa sam to uzeo u obzir, no s druge strane m1l4an je imao 2 glasaca koji nisu glasali za ostale pozicije (sto sam rekao da se ti glasovi nece uvazavat) a vandanic nije imao takvih. Po tome je vandanic bio malo u prednosti. Pogledao sam thanksove na postovima, m1l4an je imao par thanksova vise, ali premala mi je to bila razlika. Na kraju sam zakljucio da su mi glasovi potvrdili koji su top 2 ali ne i koji je pobjednicki od ta 2.

Nakon toga sam otvorio ta 2, procitao jedan, razmislio koje stvari mi se svidaju, koje stvari mogu bolje, napravio to za drugi i razmisljao o tome koji mi bolji. Ne znam, svaki je poseban na svoj nacin, izrada android aplikacija mi je bio jako dobro formatiran post i stvarno mi se svidio, ali vandanic je po mojoj procjeni bio mrvicu dublje pokrio tematiku.

Problem mi je bio isto za 4 post. Spawnerov post je simpa ali nekako sam imao osjecaj da neki drugi postovi su mozda malo bolji ili barem izjednaceni, valjda je i to bilo subjektivno jer postove o "osnovama" meni osobno nisu nesto posebno, npr. do sad nije bilo pokrivenih postova na ovaj nacin o Twitteru i bas mi se svidio taj post. Htio sam ga nagradit sa bar 4-om pozicijom, ali nakon sto sam usporedio glasove, Spawnerov post je jednostavno imao preveliku razliku u glasovima na skoro svim metricsima tako da nisam mogao zanemariti to. Glasovi su poprilicno odredili pobjednike tako da bude sto demokratskije, ali sam i ja analizirao po mom dojmu te usporedio kolika je korelacija mog dojma i glasova.
Thanks given by (6): obelix011, adikcija, vandanic, aktion, joker123, VWolf
16-11-2014, 11:49 AM
cestitke pobjedniku - good job Number_1

cestitke i ostalima nagrađenima, kao i svim sudionicima - puno dobrih tutorijala, puno dobrog sadržaja, svaka cast ekipa Clapping

Dom za starije i nemoćne - Vaporizacija.hr - Inox ograde
16-11-2014, 06:35 PM
Biggrin RE: 4 Natjecanje za najbolji post na IZ forumu
Cestitam pobedniku i ostalim nagradjenim takmicarima. Svaka cast i ostalim takmicarima koji su izdvojili svoje vreme da napisu sve ove postove. Drinking

@dbomestar eeeee a jel moze kao utesna nagrada za nas ostale mail lista foruma? Hysterical Evo obecavam da cu da spamujem savesno* i to samo 3 puta dnevno**. Hysterical

* Hysterical
** za svaku vremensku zonu posebno

I decided as long as I'm going to hell, I might as well do it thoroughly.
17-11-2014, 01:26 AM
(16-11-2014 11:20 AM)dbomestar Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Ja znam da mi je proces dobar, jer je to najbolji koji znam Smile

Al ... glasova.

Hvala. Odličan opis. Mislim da si to odlično napravio i da je dobro da si to opisao. Ja zapravo ne vidim prostora za prigovor.

Samo vezano uz zadnju temu ... ljudi nisu glasali samo za kvalitetu članka, nego i za motivaciju i korisnost za njih same, a ne za sve ostale. Ja recimo zaista nisam mogao glasati za 4 tuta. Zapravo su mi samo 4 bila tematski zanimljiva, jedan mi je bio loš, A/B mi je bio vrhunski, znam podosta o temi i zaista nemam baš što za dodati, a neke stvari su mi jasnije kada sam ih čuo iz druge perspektive.

Ali Spawnerov post mi je bio sjajan jer je motivirajući. Mislim da ima veliku socijalnu vrijednost i očito su ljudi to prepoznali.

Znam da si ti tehnički bio sumjeren, ali mi je drago da si uvažio mišljenje drugih jer je tako ta socijalna komponenta došla do izražaja.

jako.sexy
23-11-2014, 03:28 PM
Jel mi moze neko reci kome da uplatim $10 na Paypal sto sam obecao?

Entj Compatibility | ISTP profile - traits | Vitalnost
23-11-2014, 09:04 PM
(23-11-2014 03:28 PM)Ace_ Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Jel mi moze neko reci kome da uplatim $10 na Paypal sto sam obecao?

Javi mi se na PM sa metodama koje mozes koristit za placanje. tj. svi koji su se javili za doniranje molim vas javite mi na PM koje imate mogucnost za placanje, paypal, skrill, direktno na racun itd. Nabrojite sve koje mozete a ne samo ona koja vam najvise odgovara jer vecina nagradjenih su iz Srbije tako da uglavnom se nece moci koristit ta metoda za placanje.

Oni koji su se javili a nisu vidjeli ovu poruku cu ih kontaktirat svejedno ali za sad tko jest ovo procitao nek mi javi sa PM-om.
04-12-2014, 03:14 PM
Uff, napokon sam rijesio i poslozio tko ce kome uplatit. Nije bilo lako jer treba iskombinirat razne opcije jer svatko ima razlicite mogucnosti placanja i primanja. Na kraju jedan jos donator se ne javlja ali ne mozemo vise cekati, htio sam to ja pokrit ali Jelena se javila da ce ona to pokrit jer to ionako ide njezinom nagradjenom. Velika hvala Jeleni!
Cak bi rekao da smo jos i imali dosta srece jer se moglo dogodit da metode uopce nisu kompatibilne ali cini se da ce sve biti ok.

Svi ostali donatori, danas ili sutra cete dobit na pm informacije kako i kome da uplatite vase donacije.
Thanks given by (3): obelix011, mindhunter, Igor Tomić
04-12-2014, 03:29 PM
Ma ne zezaj, nema na čemu, momak je debelo zaslužio nagradu i sad da bezveze čeka.. stvarno je sitnica u pitanju Winking

Drago mi je da je sve išlo glatko, još jednom čestitke svim nagrađenima i radujem se narednom takmičenju!

Može i ovako!
wwwrite.rs - online kurs Pisanje bloga za klijente
Thanks given by (3): obelix011, optimista, Igor Tomić
04-12-2014, 06:45 PM
Hoću utješnu nagradu od bar $10 Smil42c3e69357e74

Šala mala, naravno. Teme su super, stvarno ste ih razradili a i dobili smo teme o nečemu potpuno novom. U biti, prva 4 mjesta su točno onakva kakva sam ja zamislio da će biti. Svaka čast kolege
Drinking
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Facebook daje kupon od 30$ za boost post! Perky 18 1,565 18-02-2017 12:27 PM
Last Post: terminator
  Najbolji popup network za sportske sajtove sa publikom sa Balkana? dragan993 0 444 03-11-2016 04:03 PM
Last Post: dragan993
  Natjecaj za najbolji SEO post na forumu Davor Bomestar 56 8,459 27-07-2016 07:55 PM
Last Post: Davor Bomestar
  Definitivno najbolji Popup network za Balkanske zemlje 9lajk.com 19 3,242 23-09-2015 10:56 AM
Last Post: cwvps
  Blogger post ili page skorkovic 5 1,243 11-11-2014 07:08 AM
Last Post: Narednik James
  Otvoreno Glasanje na 4 natjecanju za najbolji post Davor Bomestar 38 4,851 25-10-2014 02:03 PM
Last Post: adikcija
  4 natjecanje za najbolji post glasanje za trecu poziciju Davor Bomestar 3 1,162 15-10-2014 03:49 PM
Last Post: Svedok
  4 natjecanje za najbolji post glasanje za cetvrtu poziciju Davor Bomestar 2 1,061 15-10-2014 11:26 AM
Last Post: Davor Bomestar

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)