Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promena IP adrese i lokacije?
24-08-2014, 05:51 PM
Promena IP adrese i lokacije?
Zanima me jel postoji takav program ?
Nema veze sto se placa....
Znaci da me neki sajt vidi kao da sam stvarno iz druge drzave.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
24-08-2014, 05:58 PM
RE: Promena IP adrese i lokacije?
Imas TOR browser , mada ne biras drzavu vec sam menja IP

Trebate izradu WordPress sajta, ubrzavanje istog, kvalitetne članke, backlinkove? Pošaljite PM!
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
24-08-2014, 05:58 PM
http://proxybonanza.com
Imas taj a mozes da skines i TOR sporijie al je zato besplatan, ja koristim proxybonanzu ima 100 Americkih ipadresa pa ih vrtim u krug..

Najbolja peraja, maske, disalice, oprema i puške za podvodni ribolov.
29-08-2014, 01:53 AM
Ljudi ja koristim VPN za promenu IP-ja, dobra fora. Za poker i druge stvari prevashodno, nije ni skupo a nema nikakvih problema sa pucanjem servera ili slicno. Kosta 15$ mesecno, Super VPN se zove firma. Imas pravo da izaberes 3 zemlje, meni je trebao Ceski i USA server.

Toplo preporucujem Super VPN
29-08-2014, 02:38 AM
A ima nesto free? Znaci treba mi da imam USA ip i da me registruje kao USA posetioca

Trebate izradu WordPress sajta, ubrzavanje istog, kvalitetne članke, backlinkove? Pošaljite PM!
29-08-2014, 03:28 AM
Mislim da Free nude samo Nemacku IP, i ja sam pitao:-). Ionako Free nije nesto, mislim da je onaj bedacki PPTP Protocol. Ovo sto ja imam je SSL Protocol, tipa mozes da gledas filmove i nove serije. Ima i da izaberes nekoliko US servera pa mozes da menjas. Ali mislim da to sve ide kao placena opcija, nemaju za free.
29-08-2014, 08:37 AM
Hola Unblocker, addon za Chrome. Ja ga koristim kad mi treba Američka IP adresa za Netflix i sl.
29-08-2014, 12:44 PM
Odlična usluga,isprobano: https://www.hidemyass.com/
Find all posts by this user
30-08-2014, 02:20 AM
Pre godinu dana sam imao jedan i imalo je preko 100 drzava verovali vi ili ne,ali traje samo 3 dana,vise od toga se placa,ja sam bio prezadovoljan njim,imalo je oko 100 Americkih IP adresa da se menja iz mnogo gradova,i iz Britanije i Nemacke isto.Ako se budem setio reci cu vam.
30-08-2014, 10:13 AM
Kupis privatni ili shared proxy. Kosta oko 2 3 dolara.
30-08-2014, 06:22 PM (This post was last modified: 30-08-2014 06:23 PM by Igor Tomić.)
(29-08-2014 12:44 PM)flex202 Wrote:  Odlična usluga,isprobano: https://www.hidemyass.com/

Ja sam dosta dugo koristio plaćenu verziju, nemam zamerke. S tim što neće pomoći vama kojima je potreban fiksni IP, jer se sa HMA menja prilikom svakog rekonektovanja. Ali zato imate zaista ogroman izbor IPjeva iz maltene svih krajeva sveta.

http://igortomic.net
Visit this user's website Find all posts by this user
20-09-2014, 06:50 PM (This post was last modified: 20-09-2014 06:54 PM by sunbeach.)
Ja sam imao neki adon za firefox koji menja ip adresu u zavisnosti koji sajt se poseti i po tom sajtu dobijes ip od te drzave,ali puko mi sistem,reinstalacija... i sve otislo u nepovrat.

(30-08-2014 02:20 AM)Gilez96 Wrote:  Pre godinu dana sam imao jedan i imalo je preko 100 drzava verovali vi ili ne,ali traje samo 3 dana,vise od toga se placa,ja sam bio prezadovoljan njim,imalo je oko 100 Americkih IP adresa da se menja iz mnogo gradova,i iz Britanije i Nemacke isto.Ako se budem setio reci cu vam.

Imao sam i ja taj zove se Easy Hide IP,dobri su i brzi proksiji,pre se moglo vratiti vreme na kompu i radi duze sad ne moze ja mislim,sad moze da se napravi jos jedan user i na njega se instalira na 3 dana.
12-10-2014, 11:58 PM
Jel zna neko kako se moze promeniti dinamicka IP adresa za TP Link WN 722N ali bez programa,dakle samo da se resetuje ili da se postavi nova IP adresa nista vise !? To je Wifi adapter...Pokusavao sam sve i svasta preko ipconfig/release ,ipconfig/renew ..Nista mi nije pomoglo ? Jel postoji neko resenje bez ikakvih programa ili cu ipak morati da reinstall windows???
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Promena domena Davor 4 2,749 09-02-2013 04:06 PM
Last Post: VIC
  Brzi prikaz DNS promena Jokja 6 3,402 14-12-2012 06:49 PM
Last Post: lxGuru

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)